278 Shares 4268 views

Laminowanie rzęs: ile to jest efekt?

Innowacyjna procedura, która zmienia jasne, długie rzęsy w wyraziste, długie rzęsy o pięknym kształcie – rzęs lakierujących. Ile jest tego rezultatu, który jest widoczny dosłownie dzień po pracy mistrza, jak długo pozostaną rzęsy :

 1. Bardziej obszerny. Procedura nie pociąga za sobą znacznego pogrubienia rzęs, ale z faktu, że nawet cienkie, bezbarwne włosy pokryte są składnikami odżywczymi, wyglądają one 2-3 razy grubsze.
 2. Pięknie zakrzywiony. To najważniejsza rzecz, która pozwala uzyskać laminowanie rzęs. Świadectwa świadczą o tym dość wyraźnie. Wiele dziewczyn ma wystarczającą długość i objętość, ale dlatego, że rzęsy są proste, nie są widoczne – nie ma tej eleganckiej ramy, która czyni oczy wyraziste i kobiece. Środki do laminowania poprawiają rzęsy w pożądanym położeniu, kierując ich wzrostem.
 3. Błyszcz, gęstość i bogaty kolor. Co jeśli rzęsy są nie tylko proste, ale także długie, bezbarwne końcówki? Kompozycja do laminowania, a następnie "szklenie" z keratyną sprawia, że rzęsy są 2-4 razy jaśniejsze i mocniejsze. Szczególnie intensyfikacja kolorów jest zauważalna u dziewcząt – naturalne blondynki, z cienkimi i lekkimi rzęsami. Ich rzęsy pojawiają się.

Zgodnie z oświadczeniami producentów i mistrzów, procedura jest zarówno kosmetyczna jak i poprawa stanu zdrowia. W tym artykule postaramy się dowiedzieć, jak długo będzie to dla pani miłość do laminowania rzęs. Jak długo trwa efekt, kiedy trzeba powtórzyć procedurę? Ponadto ważne jest, aby wiedzieć, czy wszystkie te terminy są takie same.

Ile wynosi laminowanie rzęs zgodnie z obietnicami producentów?

Producenci obiecują 6-8 tygodni (około 2 miesięcy). W tym okresie oczy będą wyglądały tak, jakby tylko wczoraj zrobiono laminowanie rzęs.

Opinie tworzą nieco inny obraz. Wynik wynosi od 1 do 3 miesięcy (od 4 do 8 tygodni).

Dlaczego taki wielki pęd? Czas trwania efektu zależy od szeregu indywidualnych parametrów:

 1. Przygotowanie do laminowania.
 2. Początkowa jakość rzęs i szybkość ich wzrostu. W miejsce starych rzęs są nowe. Stopień utraty dojrzałej rzęs jest indywidualny.
 3. Profesjonalizm mistrza. Zbyt słaba kompozycja nie może "zabrać", zbyt mocna – zepsuć rzęsy.

Jak często powinno się obracać laminowanie?

Ile trwa efekt jest ważny, a aby zrozumieć, jak bardzo drogie, regularnie należy przyznać, że naturalne, puszyste rzęsy, które nie muszą być barwione tuszem codziennie. Cena procedury wynosi od 1 do 3,5 tys. Rubli. To nie jest tak mało, ale jeśli takie wydatki nie są częste, to dlaczego nie robić laminacji stale?

Procedura niekoniecznie musi być jednym krokiem: raz rzęsy zaczynają tracić swój atrakcyjny wygląd, laminowanie jest powtarzane.

Ponieważ niektórzy specjaliści twierdzą, że procedura jest lecznicza, częstość powtórzeń zależy również od stanu początkowego rzęs. Ktoś potrzebuje jednej sesji. Dziewczyny z kruchymi, cienkimi, słabymi rzęsami potrzebują serii procedur z częstotliwością około 2-3 razy w ciągu 2-3 miesięcy (decyzja o potrzebie kolejnej procedury jest podejmowana "przez oko" przez swojego mistrza). Jednak nawet po zakończeniu kursu w ciągu miesiąca należy odwiedzić swojego mistrza, aby upewnić się, że rzęsy już nie potrzebują procedur.

Jak długo trwa laminowanie rzęs?

Świadectwa wskazują, że profesjonalista, który wielokrotnie świadczył taką usługę, zajmuje około 45-60 minut. Po raz pierwszy wyplatanie źrenicy może trwać do 1,5 godziny. Dla porównania: rozszerzenie zajmie 2-3 godziny lub nawet więcej, w zależności od rodzaju i profesjonalizmu mistrza.

Oznacza to, że około samej procedury potrwa około godziny i jest połączeniem fali chemicznej, kolorystyki i intensywnego żywienia.

Jaka jest istota procedury, jak to jest wykonane?

Procedura jest nowatorska, więc zbadajmy co to jest laminowanie rzęs. Ile wynik zależy od pracy mistrza?

 1. Odświeżające rzęsy za pomocą specjalnej toniki lub lotionu.
 2. Na skórę powiek nakłada się specjalny składnik odżywczy.
 3. Podnoski są podnoszone, przymocowując do rzęs specjalną formę silikonu lub "lokówki". Jest to konieczne do stworzenia pięknej krzywej. Są one w różnych rozmiarach, w zależności od pierwotnej długości rzęs.
 4. Na rzęsach stosowane są specjalne kompozycje: pierwsza do gięcia, a następnie mocowania i barwienia klasycznych czarnych, brązowych lub oryginalnych odcieni. To on wykonuje większość pracy, plombując rzęsy, dając im długość i objętość.
 5. Rzęsy pokryte są keratyną. Po zabiegu, wyglądają jak po kąpieli – mokrej i sklejonej. W ciągu dnia nie należy ich zwilżać i dotykać (na twarzy nie spać). Następnego dnia staną się puszyste i otrzymają ostateczny wygląd, który zadowoliłby ich właściciela podczas … o tym poniżej.

Bezpośrednio po zabiegu

Po zabiegu, rzęsy nie powinny być nawilżane wodą przez cały dzień, ponieważ w tym okresie jest to, że stosowana kompozycja konsoliduje jej działanie. W przeciwnym razie nie ma specjalnych warunków dla pielęgnacji rzęs.

Do czasu uaktualnienia, gdy niektóre z nich już wypadły, a pojawiają się nowe rzęsy, a niektóre są nadal pokryte lakierowaniem, mogą wyglądać na niechlujnie, ale jeśli procedura zostanie powtórzona z czasem, to można tego uniknąć.

Lamination – czy to samo jak biosubwashing?

Mała dygresja: nie mylić laminowania za pomocą prostej fali chemicznej , bioodpadów i barwienia! Procedury są bardzo podobne, ale istnieje różnica w składzie funduszy. Do laminowania wykorzystywane są bardziej delikatne elementy. Oczywiście nie zaprzecza to faktu, że niemożliwe jest osiągnięcie zgięcia całkowicie naturalnymi składnikami i 100% przydatnych do rzęs, skóra powiek i oczu jest niemożliwa. Dlatego procedura ostrożnościowa jest stosowana u dziewcząt z wrażliwą skórą, a ciąża, laktacja i choroby oczu są bezpośrednim przeciwwskazaniem.

Laminowanie jest specjalnie zaprojektowane tak, aby kompensować działanie środków utrwalających. Rzęsy, a także paznokcie lub włosy, nie są skórą. Ich skład jest zupełnie inny. Dzięki właściwemu oddziaływaniu na nie i odpowiedniej kompensacji można uniknąć niestabilności, utraty i innych problemów.

Odporność na rezultaty i marki

Najpopularniejsze marki to Yumi Lashes (Szwajcaria) i Nover Lash Up (Wielka Brytania). Istnieje również marka amerykańska – Paul Mitchell – wytwarzane są produkty z wosku, ale istnieją również zestawy, które umożliwiają profesjonalne warunki laminowania rzęs. Nie można znaleźć opinii o tej marce, oczywiście, jest dostępna tylko w bardzo wąskim środowisku zawodowym lub za granicą.

Więc:

 • Nover Lash Up – od 6 tygodni i dłużej. To nie mniej niż półtora miesiąca.
 • Yumi Lashes – producent zapowiada trwały efekt po pierwszej procedurze – do 3 miesięcy.

Ale w rzeczywistości ile to jest laminowanie rzęs? Poniższe recenzje obrazują jaśniejszy i bardziej wiarygodny obraz.

Trochę później zbadamy informacje z pierwszych ust. Pomoże nam to sprawdzić, jak bardzo liczy się rzęsy.

Recenzje o Yumi Lashes

O tej marce większość opinii, w których są bardzo różne terminy, średnia – 2-2,5 miesięcy.

U niektórych klientów przez dwa lata regularnych (co 2-3 miesiące) aplikacji nie było problemów. Rzęsy są w doskonałym stanie, nie chowają się i wypadają. Warto zauważyć, że klienci korzystają tylko z usług mistrzów, obecnych na listach na oficjalnej stronie marki.

Ale są też opowieści o przeciwnym wyniku. Wiele osób interesuje się procedurą "laminowania rzęs". Opinie są bardziej niż atrakcyjne. Należy jednak wziąć pod uwagę indywidualne cechy charakterystyczne. Niektórzy klienci zauważają, że pierwsze dwa tygodnie wyglądały dobrze na rzęsy: jasny, dobry zgięcia. Jednak gdy tylko lekko wzrosły, zamiast gładko wyginać, złomowanie stało się zauważalne – wyglądało to źle. Kilka rzęs leżało wzdłuż powieki, reszta wystaje w różnych kierunkach. Aby tolerować wątpliwą z punktu widzenia estetyki rodzaj w tym przypadku jest to konieczne miesiąc, przed tym momentem, a rzęsy ledwo cofną się i będą się dokładniej określić. Wrócą do pierwotnej formy dopiero po upływie 2-2,5 miesięcy – z pełnym odnowieniem.

Inni użytkownicy nie mogą dokładnie powiedzieć, ile jest rzadkich lalek. Efekt przychodzi niewiele stopniowo, może częściowo przetrwać miesiąc później, z tym że rzęsy lekko wyprostują się i stają się bledsze, ale nadal wyglądają lepiej niż ich własne – jaśniejsze i bardziej wyraziste.

A jeśli twoje rzęsy są słabe i krótkie? Po laminowaniu mogą wyglądać świetnie. Jak zauważyli niektórzy użytkownicy, dwa tygodnie. Wtedy braki, które można zobaczyć natychmiast, staną się jeszcze bardziej zauważalne. Rzęsy będą po prostu trzymać się we wszystkich kierunkach, jak okropne, całkowite laminowanie zsunie się po 1,5 miesiącu.

Zobaczmy, jak zachowuje się laminacja, jeśli długie rzęsy są długie, ale przy słabym zgięciu. Po laminowaniu wyglądają świetnie. Niektórzy klienci z własnymi długimi rzęsami mówią o takich terminach: piękny widok bez tuszy – przez tydzień, dwa kolejne tygodnie z tuszem – doskonały. Wtedy rzęsy rosną i wystają w różnych kierunkach. Oczywiście, długie i słabe mogą spaść pod ciężar stosowanego środka.

Jest możliwe i skuteczniejsze, aby wykonać laminowanie rzęs. Ile osób utrzymuje – niektóre dziewczyny odpowiedzą na to pytanie bardzo wyraźnie. Dokładnie miesiąc bez zmian, rzęsy zaczynają rosnąć, tylko stają się ciemniejsze, a miesiąc pięknego wyglądu. Razem – 2 miesiące nie można martwić się pięknymi rzęsami. Klienci ci wykonali laminowanie od doświadczonych mistrzów.

Co się stanie, jeśli farbujesz rzęsy po laminowaniu kosmetykami dekoracyjnymi? W tym przypadku efekt zniknie całkowicie po miesiącu. Zakłada się, że to z powodu kosmetyków dekoracyjnych – środek lakierujący jest wycierany tuszem podczas usuwania makijażu.

Recenzje Nover Lash Up

Efekt może nie być wcale, ponieważ niektórzy klienci zainteresowani procedurą "laminowania rzęs" mówią. Jak długo trwa na czas, nie mogą powiedzieć. Ta kategoria użytkowników ma własne dość jasne rzęsy, na których efekt jest po prostu nie zauważalny. Producenci Nover Lash Up zalecają laminowanie tych, którzy mają długie, ale bezbarwne i słabe rzęsy. Jeśli rzęsy są grube, ciemne, jasne, ale krótkie, zestawy Nover Lash Up są oferowane do budowy.

Innym powodem niepowodzenia jest niedoświadczony mistrz. Jeśli źle wybierz rozmiar walca, wygięcie może okazać się ledwie widoczne, chociaż rzęsy stają się ciemniejsze i bardziej nasycone.

Ogólnie opinie są pozytywne. Pomimo obietnic w salonie – 6-8 tygodni, rzęsy zachowują piękny wygląd przez ponad 10 tygodni. Oczywiście gatunki zmieniają się pod koniec tego okresu, niektóre rzęsy wypadają, niektóre upadki, ale nadal zachowuje się piękny zgin, co kompensuje drobne defekty.

Podsumujmy wyniki

Podsumowując wszystkie powyższe, można opracować takie zalecenia:

 1. Laminowanie powinno być dokonywane tylko przez niezawodnego mistrza, w przeciwnym razie wynik może przynieść nieprzyjemne niespodzianki (rzęsy, plamki, niezamknięte rzęsy, ich upadek). Głównym powodem negatywnego wyniku jest niewłaściwie wybrany rozmiar gięcia i starzenie się kompozycji.
 2. Jeśli zrobisz lakierowanie rzęs, ile to jest efekt? Około 1,5 miesiąca, aż rzęsy zostaną całkowicie zmienione. Najbardziej jakościowy pogląd, według większości opinii, jest w pierwszych dwóch tygodniach.
 3. Procedura może naprawdę pobudzać rozwój własnych pięknych rzęs – stają się ciemniejsze, z zakrętem. Ale takie wyniki były tylko wśród tych, którzy przeszli kilka procedur jakościowych.
 4. Zestawy różnych producentów różnią się rezultatem, osiągami, składem środków, więc czytając recenzje i planując procedurę, warto zwrócić uwagę na markę i poproś mistrza o jego doświadczenie zawodowe, cechy rzęs i dopasowanie kompozycji do siebie.