762 Shares 2437 views

Alexandrovsky Sad Hotel, Soczi: zdjęcia i zdjęcia

Niedawno Igrzyska Olimpijskie walczą o główny ośrodek Rosji. Impreza była przygotowana bardzo odpowiedzialnie. Oprócz kompleksów sportowych zbudowano wiele innych obiektów. Wśród nich była dzielnica hotelowa – "Velvet Seasons". Jedną z jego części jest Alexander Garden. Soczi można dziś nazwać prawdziwym celem turystycznym.


Oddzielne miasto

Sfera usług na rynku krajowym stała się znacznie lepsza. Teraz, aby komfortowo spędzać czas w obcym kraju, nie możesz nosić nawigatora i mapy. Znajdziesz wszystko, co potrzebne podczas podróży w nieznanym obszarze. To było zajęte przez hotel "Velvet Seasons". Obiekt został zbudowany specjalnie na igrzyska olimpijskie. Kompleks położony jest w pobliżu parku, co pozwala Gościom szybko i wygodnie dotrzeć do głównych atrakcji regionu. Dwanaście kilometrów jest oddalona od hotelu na lotnisko w Soczi. "Aleksandrovsky Sad" (hotel) znajduje się również w mieście turystycznym.

Dogodna lokalizacja przyciąga wielu gości. W odległości kilkuset metrów znajduje się stacja kolejowa. Stąd łatwo dotrzeć do miejscowości Krasnaya Polyana. Jest to ośrodek, w którym można się bawić na stokach. Tutaj również zapoznali się z miejscowymi zabytkami.

Centrum wydarzeń

Niedaleko hotelu znajduje się park "Kultury Południowe". Oto kilka ciekawych i nietypowych próbek flory dla naszego obszaru. Rezerwat jest podobny do labiryntu ścieżek, wzdłuż drogi, na którą rosną egzotyczne rośliny.

Dziesięć minut – czas, który pokona odległość pomiędzy parkiem a hotelem "Alexander Garden". Soczi jest dumna z tego naturalnego szklarni. To będzie ciekawe nie tylko dla biologów, ale także dla ludzi, którzy podziwiają piękno natury. Rosnąca w rezerwacie delikatne japońskie kwiaty wiśni, wysokie chińskie palmy. Możesz odpocząć pod gałęziami trzystuletnich dębów.

Innym miejscem, gdzie turyści są rysowani, jest SkyPark AJ Hackett Sochi. Kompleks rozrywkowy znajduje się na wysokości. Tutaj prawdziwi kibice sportów ekstremalnych zabawiają się. Skacząc do otchłani, swobodnie wchodzić i latać przez wąwóz – wyzwanie dla fanów dreszczy.

W pobliżu wszystkich tych punktów znajduje się hotel "Alexander Garden". Soczi to duże miasto, ale kompleks znajduje się na skrzyżowaniu głównych tras turystycznych. To miejsce jest praktycznie epicentrum najważniejszych wydarzeń tego regionu.

Historia nazwiska

Kiedy obiekt dopiero się zaczął budować, każda jego strona otrzymała swoje imię, które w ten czy inny sposób powiązano z zabytkami Rosji. Jeden z budynków został nazwany po parku w Moskwie, który znajduje się pod murami Kremla. Aleksander Alexander zaczyna swoją historię od 1812 roku. Znajduje się na terenie 10 hektarów. Dziś to miejsce jest na spacery i spotkania. Zawsze jest spokojny i piękny. Ta sama pozytywna atmosfera panuje w hotelu.

Inną zaletą struktury jest morze w pobliżu. Około 600 m – odległość od brzegu do hotelu "Alexander Garden". Soczi słynie ze swoich plaż. Należy zauważyć, że kierownictwo hotelu zadbał o komfort gości, więc kompleks ma własne wybrzeże. Można wypożyczyć wałki, rowery i skutery. Należy zauważyć, że banki są czyste, a temperatura wody w sierpniu wzrasta do 25 stopni.

Wnęki oświetlone są pięknymi latarniami. Wzdłuż drogi znajdują się sklepy, w których można usiąść cicho i podziwiać widok na Morze Czarne.

Miasto w mieście

Po pierwsze, obiekt został wzniesiony dla gości kurortu. Dziennikarze, sportowcy i politycy wzięli "Alexander Garden" (Soczi). Opinie były pozostawione przez ludzi odnoszących sukcesy i są dobrze zorientowane w jakości takich usług. Impresje z reguły były pozytywne.

Teraz hotel zajmuje proste wakacje. Organizować spotkania biznesowe i konferencje robocze. Zarezerwuj pokoje na weekend lub na długi czas. Jest wszystko, czego potrzebujesz kapryśny turysta.

Obiekt położony jest w centrum specyficznego miasta, z jego infrastrukturą. W pobliżu znajdują się banki, kasy biletowe, różne sklepy, salony piękności, apteki i gabinety zabiegowe. Oddzielnie powinniśmy zauważyć wiele rozrywki. W kafejkach, barach i restauracjach można znaleźć kuchnię dla każdego smaku.

W rzeczywistości mała, niezależna cząstka Soczi – "Alexander Garden" (hotel). Opinie gości są dobre. Odwiedzający zauważają, że jakość usług jest wysoka, a ceny nie różnią się od podobnych zakładów na drugim końcu miasta.

Klient przede wszystkim

Wszyscy, którzy osiedlają się w hotelu, mogą zarezerwować wycieczkę w budynku. Pod murami zakładu znajduje się bezpłatny parking dla samochodów, który jest monitorowany przez całą dobę. Warto zauważyć, że sam kompleks można uzyskać tylko po spotkaniu z strażnikami. Jeśli planujesz jeździć po mieście, ale nie masz własnego konia żelaznego, możesz wypożyczyć samochód w administracji. Zakład oferuje również następujące usługi: pranie, prasowanie i pranie chemiczne.

Bardzo energiczny i mobilny Soczi. "Alexandrovsky Sad" – hotel, opinie o pozytywnych wynikach świadczonych usług. Nie każdy gość ma czas na wyszukiwanie i kupowanie biletów. Choć klienci odpocząć i zrelaksować się, pracownicy kompleksu mogą to zrobić. Ponadto na prośbę gości administracja wzywa taksówkę, zamawia towary i organizuje wycieczki. Koszt życia obejmuje również subskrypcję siłowni. W pobliżu znajdują się wygodne i bezpieczne place zabaw. Są centra fitness.

Podróżując z dziećmi

Dla tych, którzy nie są przygotowani do sezonu kąpielowego, niedaleko jest sklep w pobliżu miejsca, w którym można kupić wszystko, czego potrzebujesz na plaży. Oczywiście brzeg morza jest atrakcją Soczi. "Aleksandrovsky Sad" (hotel) zwrócił szczególną uwagę na komfortowy odpoczynek gości. Na wybrzeżu są parasole, leżaki i leżaki, które są wynajmowane na dodatkową symboliczną sumę. Toalety są również płatne. Goście otrzymują ręczniki. Każdy, kto jest zmęczony południowym słońcem, może siedzieć w cieniu pod baldachimem. Możesz zrelaksować się w barze lub kawiarni.

Dzieci szczególnie trudno tolerować ciepło dnia. Jeśli rodzice nie mają czasu na opiekę nad dziećmi, karp będzie bawił się w pokoju dla dzieci. W odrębnym tempie działają wykwalifikowani pedagodzy. Tymczasem dorośli mogą wybrać się na wycieczkę lub zwiedzić miasto.

Zajmuje się najmniejszymi klientami "Alexander Garden" (Soczi). Opinie ludzi, którzy odpoczywają z dziećmi, są pozytywne. Goście zwracają uwagę, że pracownicy bezpłatnie pobierają dodatkowe łóżeczka dziecięce i wydzielają koniowate areny dla sokolników. Możesz wypożyczyć rower dla dziecka.

Lojalność gości

Możesz zarezerwować pokój w trzygwiazdkowym hotelu dzwoniąc lub wypełniając elektroniczny wniosek. Mieszka w pokojach o godzinie 14:00. Zostaw budynek do godziny 12:00. Wielu turystów zauważa, że kiedy kończy się sezon, administracja pozwala na bezpłatne rozstrzygnięcie w kilka godzin wcześniej. Jest to szczególnie wygodne dla gości, którzy przyjeżdżali późno w nocy i nie chcą przepłacać za dodatkowe dni. Opcja z wczesnym wejściem jest możliwa tylko wtedy, gdy najpierw powiadomisz pracowników.

W przedsionce spotkacie się z posłannikami, którzy zabiorą rzeczy do swojego pokoju. Jest ich wystarczająco dużo pracowników, więc rejestracja nie potrwa długo.

Jeśli jest to wymagane, ktoś z Aleksandrowskiego Sad Hotel obudzi się telefonicznie. Soczi to miasto biznesu, a czasem każda minuta to droga. Również w pokojach i na terenie całego kompleksu jest bezpłatny dostęp do Internetu.

Terytorium biznesu

Pokoje urządzone są w klasycznym stylu. Paleta światła rozcieńcza się meblami z orzecha włoskiego. Podłoga jest pokryta dywanem. Każdy pokój dysponuje luksusową łazienką. Istnieje standardowy zestaw ręczników i produktów higienicznych. W pokoju znajduje się lodówka, telewizor, suszarka do włosów, klimatyzacja i czajnik elektryczny. Istnieje możliwość zarezerwowania pokoju z balkonem. Okna wychodzą na tor wyścigowy. Tam jest bardzo wygodne oglądać konkursy.

Możesz zarezerwować pokoje do spotkań rekreacyjnych lub biznesowych. Do Państwa dyspozycji są przestronne sale konferencyjne, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia. Tutaj można również zamówić lunch dla uczestników spotkania. Złożony hotel "Alexandrovsky Sad" to hotel miejski. Soczi nawet akceptuje gości biznesowych nawet w zimie. Jest wszystko, czego potrzeba karierowiczom.

Demokratyczny hotel

Przed zarejestrowaniem lub złożeniem zamówienia należy określić, który rodzaj potrawy wybrać. Możesz pozostać w pokoju bez tej usługi. W pobliżu terenu kompleksu znajduje się wiele restauracji i kawiarni, gdzie można zjeść pyszne. Więc goście planują kiedy, gdzie i jak przekąsić.

W pobliżu znajduje się wiele terminali i bankomatów. Jeśli chcesz ukryć swoje kosztowności, to jest miejsce na przechowywanie gości.

Wszyscy mogą sobie pozwolić na "Alexandrovsky Sad" (Soczi). Ceny w mieście są zawsze wysokie, ale ze względu na dużą konkurencję i niewielką liczbę turystów kwota jest obniżona. Ogólnie rzecz biorąc, koszt pokoi zaczyna się od 3000 rubli. Koszt jest dość demokratyczny.

Zwiedzający zauważają, że personel jest przyjazny. Pracownicy znają wiele języków i mogą łatwo komunikować się z obcokrajowcami.

Przytulny, jak w domu

Turyści są pewni, że ten hotel jest idealnym rozwiązaniem na niedrogie wakacje. Tutaj można zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie nie zaprzeczyć się niczego. Od samego początku architekci wiedzieli, że kompleks można później odsprzedawać jako mieszkania. Dlatego budynek jest podobny do sypialni wysokich budynków. W domu jest ciepło i przytulnie.

Często goście narzekają na cienkie ściany i słabe izolacje akustyczne. Czasami pozostawiają negatywne opinie na temat pracy personelu. Ale zazwyczaj te sytuacje wywołują dwie strony. Przyjemnie gości i czystości. W każdym pokoju codziennie sprzątane. Łącznie w budynku znajduje się około 2900 pokoi.

Szczyt turystów w Soczi jest sezon aksamitu. Alexandrovsky Sad Hotel to doskonały wybór dla rodziny. To przytulne i piękne tutaj.