794 Shares 5080 views

Przygotowanie ciasta z ananasa Pancho

Dla jednego z najbardziej popularnych ciast domowego gotowania odnosi ciasto Pancho z ananasa, które można łatwo nauczyć się gotować. Ten artykuł opisuje jak przygotować pyszny deser, wypełnione tylko pozytywnych cech.


W celu przygotowania ww ciasto z ananasa, trzeba ustawić się na trzy etapy:

  1. gotowania herbatniki;
  2. Impregnowane ciasta piekarniczego;
  3. Otrzymany placek dekoracji.

Aby upiec smaczne, a co najważniejsze wspaniały biszkopt, przepis należy przestrzegać. Według niego jest to niezbędne, aby wymieszać dwa jajka ze szklanką cukru i pół puszki mleka skondensowanego. Następnie, masa dodawanego szkła śmietany i pół szklanki mąki. Ciasto jest dokładnie mieszana aż gładka. Pancho ciasto z ananasem musi być czekolada, więc ciasto trzeba dodać parę łyżek ciasta kakaowego mieć ciemny kolor. W celu sprawdzenia, nie było grudek mąki i kakao, jak również wzrosła herbatnika, dodać proszek do pieczenia lub osiedlenie łyżeczkę sody octu. Gdy ciasto lekko i ciągle nabyte porowatą strukturę, może być wysyłana do nagrzanego piekarnika. Piec w temperaturze 180-200 zaleca suchar stopni przez 30 minut. Gotowość ciasto określono z użyciem drewnianego szpikulca lub dopasowania. Jeśli przebić mecz pozostanie suchy, ciasto można uznać za gotowy.

Choć ciasta są pieczone w piekarniku, można przejść do drugiego etapu, który polega gotowanie-impregnacji krem na deser przyszłości. Pancho ciasto z ananasa sugeruje śmietany, które jest łatwe do przygotowania. Aby to zrobić, 800 g śmietany miesza się z siedmiu łyżek cukru, który będzie pozbyć się kwaśny smak. Gdy krem jest gotowy, można go wyciąć ananasy lub zaliczki, aby uprościć zadanie kupując słoik krojonej owoce w puszkach.

Kiedy ciasta są pieczone i chłodzi już wystarczy, można zrobić impregnowany biszkopt z pomocą otrzymanego kremu. Aby to zrobić, ciasta są cięte na małe kawałki wielkości pudełka zapałek i jeden po drugim, ułożonym na półmisku. Każda warstwa jest dokładnie smarowane śmietanę. Nie zapomnij ananas, które są ułożone pomiędzy warstwami. W przeciwnym razie, co się dzieje, Pancho ciasto z ananasem, jeśli nie najważniejszym składnikiem znaleźć w każdym kawałek deseru.

Po deser całkowicie nasączone, konieczne jest, aby zrobić dekorację tortu. Najpierw przygotowuje glazury, która rozlewa odebranego leczeniu. Szkliwo jest przygotowana z pomocą kwaśnej śmietany, cukru i masła, które znajdują się na wolnym ogniu wrzenia. Po ochłodzeniu krem powinien być podzielony na dwie części. 1/3 glazury mieszać z kakao i jeszcze jest odstawić. Masło śmietankowe podlewane Pancho całe ciasto z ananasa i czekolada lukier jest potrzebny tylko do dekoracji. Wlała w sposób chaotyczny, w celu uzyskania pewnego nadmiarowy Otrzymany deser. Glazury, wytworzonego na bazie kakao, często zastępowane stopionych chipsy czekoladowe lub czekolady. Taki sposób zdobienia ciasto jest również bardzo ciekawe i niedrogie. Najważniejsze, że była chęć.

Jak stało się jasne, że jest po prostu przygotowuje się ciasto z ananasem receptury to nezateyliv i właściwości smakowe od wielu lat nie pozostawia obojętnym, którzy mieli okazję go spróbować. powinno się nauczyć się gotować i często urządzić rodzinny obiad właśnie takie ciasta. Pancho ananas ciasto z inną wartością dla organizmu, a także zdolnych do samochodu znajduje się właściwości niskiej kaloryczności. Prawdziwa oprzeć raczej z dodatkowego tortu.