374 Shares 6225 views

Jak umieścić dzwonek do kontaktu w sprawie „Android” (Android)?

Kwestia, jak umieścić dzwonek do kontaktu w sprawie „Android” urządzenia z opieką, tak wielu ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją znajomość tej platformy mobilnej. Na szczęście, nie ma szczególnie trudnych przeszkód, aby osiągnąć odpowiedni rezultat tego systemu operacyjnego nie tworzy. Prawdopodobnie między wszystkimi trzema systemami operacyjnymi (a mówimy o Android, Windows Mobile, iOS) Pierwszy jest najłatwiejszy do zainstalowania własne dzwonki dla różnych celów. W związku z tym pytanie, jak umieścić dzwonek do kontaktu w sprawie „Android”, staje się jeszcze łatwiejsze. Od słów tymczasem nadszedł czas, aby zabrać się do pracy.


Jak umieścić dzwonek do kontaktu w sprawie „Android” -device

Wielu użytkowników są niezadowoleni z zestawem dzwonków i dźwięków zaprosić je do domyślnego systemu operacyjnego. Mogą być stosowane do kilku rodzajów kategorii. Mówimy o przychodzących połączeń głosowych, wake-up z wiadomości tekstowych, i więcej. Niemniej jednak podobny zestaw powiadomienia nie są spełnione, na przykład młodzi ludzie, którzy chcą ustanowienia połączenia oryginalnych piosenek i muzyki. Dlatego taka możliwość została przewidziana dla twórców systemów operacyjnych. Okazało się, że nawet bez użycia oprogramowania firm trzecich (np narzędzia Ringtone Maker) można ustawić dzwonek dla połączeń. I aby to nie takie trudne. Tak więc nadszedł czas, aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób umieścić dzwonek do kontaktu w sprawie „Android”.

Tworzenie folderów

Pierwszym krokiem na drodze do osiągnięcia odpowiednich celów będzie poszukiwanie konkretnego katalogu. Aby to zrobić, trzeba otwierać urządzenia w menedżerze plików. Jeśli masz już zainstalowany specjalny program dla tych potrzeb (jest to menedżer plików z różnych twórców), można z powodzeniem używać i nie jest tu zasadnicza różnica. Oczywiście, różnią FM i funkcjonalną częścią interfejsu, ale sens jest zawsze taka sama, więc działania w prawie każdym programie będzie kopiować siebie. W ten sposób za pomocą menedżera plików lub menedżera plików, aby przejść do katalogu o nazwie SDCARD.

szukaj dalej

W rzeczywistości, po poszły do folderu o nazwie sdcard, jesteś w katalogu głównym karty pamięci. To tutaj, że wszystkie inne foldery, które są przechowywane na nim, i, oczywiście, każdego pliku. Następnie musimy znaleźć folder o nazwie DCIM. Kiedy go znaleźć, należy kliknąć i otworzyć ten katalog. Mogą być też inne foldery, ale nie zwracają uwagi. Wystarczy utworzyć inny folder i nadaj mu nazwę nośnika. Po zakończeniu operacji, pojawi się nowy obiekt do odpoczynku w katalogu DCIM z odpowiednią nazwą. Mamy więc kolejny krok na drodze do odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób umieścić melodii do jednego kontaktu. „Android”, jak widzimy, jest bardzo prosty w tym zakresie, a następnie trzeba otworzyć nowo utworzony folder i utworzyć go w innym katalogu, który będzie nosił nazwę Audio. Uważają, że połowę operacji już za sobą.

System OS „Android”: jak umieścić melodię skontaktować się z połączenia

Tak, w katalogu audio, powinniśmy utworzyć kilka folderów: alarmy – dla dźwięków oferowanych do alarmu, dzwonki – dla połączeń głosowych, powiadomienia – Wydarzenia melodii i UI – dźwięki interfejsu systemu operacyjnego. Faktycznie, te katalogi będzie musiał pobrać dzwonki. Można to zrobić za pomocą standardowego kabla microUSB, jak i bezprzewodowo.

Po tym wszystkim muzyka zostaną posortowane według jego dyrektorów, trafi tylko do menu Kontakty i wybrać właściwą osobę. „Ustaw dzwonek” mogą być wykryte w menu sub-kontekstowego. Po kliknięciu na nią, aby otworzyć listę dzwonków do wyboru. Nie ma już wybrać utwory, które chcesz.