704 Shares 7058 views

Jak uszyć strój rycerza dla chłopca z rękami?

Rycerze są związane z dzielnych i odważnych wojowników, którzy są zawsze gotowi do pomocy. Tych facetów ubranych w zbroje dzielni żelaza lub zbroi, jazda na koniu, i zawsze mieć pod ręką miecz. Dlaczego więc nie wybrać strój rycerza dla chłopca z rękami, które nie mają większego wysiłku?

Składniki kolorze

Opcje kostium rycerz ma wielki zestaw, tak aby każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie coś wyjątkowego. Ale podstawowe szczegóły stroju należy doszukiwać się w żadnej z opcji. Zapraszamy do zapoznania się tę listę:

  • kask;
  • tarcza;
  • miecz;
  • płaszcz lub narzutka;
  • buty.

Ta lista nie jest obowiązkowe, ale zalecane jest zgodne z tym, jak to możliwe. Oczywiście, w dzisiejszych czasach można kupić gotowy komplet garnitur, ale jeśli nie jesteś zainteresowany w taki prosty sposób, pokażemy, jak uszyć strój rycerza dla chłopca z rękami. A teraz spójrz na każdej części obrazu oddzielnie.

kask

To nakrycie głowy noszone przez wszystkich rycerzy, dlatego zalecamy zacząć majstrować przy swoim kolorze. Oryginalny kask wykonany jest z żelaza i całkowicie zakrywa twarz, ale można zastąpić tę opcję dla kostium naszych dzieci.

Płaszcz-kaptur można wykonać samodzielnie w domu. To może wyglądać jak poniżej:

Jak widać, nic skomplikowanego tam cięcia, najważniejsze – aby obliczyć z wycięciem na twarz, bo zaproponował do dokonywania pomiarów z dzieckiem.

Dobrą alternatywą do tego przylądka – kask tekturowe korony. Z tektury wyciąć konwencjonalnego kask z pionowymi szczelinami w środku, który jest przyklejony lub przymocowany za zszywacza. karton kolor wybrany w kolorze kostiumu, czy można pomalować się w pożądanej barwy.

Jeśli obraz rycerza może być stosowany zamiast kasku peleryna, możesz zrobić to sam. Wszystko o tej samej rady, głównej zasady – pomiaru ilości głowie dziecka, nie było potrzeby zmieniać.

tarcza

Wszystkie stroje są przedstawione szkice rycerz z tarczą ochronną. Jest możliwe, aby produkować z łatwo dostępnych materiałów, które istnieją w każdym domu.

Proponujemy zrobić tarczę ochronną ze zwykłej brązowej tektury stosowanych do pakowania towarów. W tym celu musimy płaski kawałek kartonu lub papieru, nożyczki nóż i farby.

Wyciąć panel kartonowe oparte pamiętać, że wielkość to powinno być takie, że było to możliwe, aby całkowicie pokryć ciało. Następnie zaczynamy malować naszą bazę. Aby to zrobić, należy wybrać neutralny kolor lub główne kolory stroju. Można przedstawić w płaszcz z tarczą zbrojeń.

Teraz przejdź do kroku tworzyć uchwyt do tarczy, tak, że dziecko może z łatwością nosić go ze sobą. Do tego naprawić tylną stronę paska kartonu do pozycji poziomej. Można to zrobić za pomocą kleju lub mebli zszywacza.

miecz

Każdy szanujący się rycerz ma miecza, gotowy w każdej chwili bronić ich honoru. Dlatego miecz – główny atrybut, który musi zawierać strój rycerza dla chłopców. Ich własne ręce, aby zrobić to nie będzie trudne, a teraz powiem kilka sekretów.

Najprostszym rozwiązaniem jest cięcie miecza tektury, jak również możemy wyciąć tarczę ochronną. długość miecza wybrany zgodnie ze wzrostem dziecka, ale nie powinna być mniejsza niż długość tarczy.

Z niebieskiego kartonu z linijką, wyciągnąć miecz i kontur wyciąć. Następnie można przystąpić do dekoracji. Odnosi się to do malowania wykroju kartonowego. Wybierz farby szary lub jasnoszary i uchwyt – kontrastujący odcień.

Dla wygody, można dodać pasek w talii dziecka, który można powiesić miecz. Po wszystkich kostium dla dziecka, „rycerz” ma inne atrybuty, które muszą być noszone w ręku, i chowając miecz w jego pasie, dziecko będzie łatwiej się poruszać.

odzież

Główną część kolorze – to jest, oczywiście, odzież wierzchnia, która może składać się z kilku części.

Spodnie wybrać neutralny kolor czarny, który nie jest konieczne dalsze udekorować.

Ale na górze, można wybrać kilka opcji. Jeśli zwrócić uwagę, że wygląda jak kostium Dark Knight, widzimy płaszcz:

Jest to opcja najczęściej wykorzystywane do stroju rycerza. Płaszcz łatwo wyrzeźbić ze względu na formę przypomina półokrąg. Wystarczy tylko przyszyć paski i neaten krawędzi jego płaszcza. Jeśli zwrócić uwagę na kostiumy, które zostały przedstawione w artykule, można wskazać jedną cechę. Jest to obecność herbu w górnej części odzieży.

Aby to zrobić, trzeba zrobić osobny herb, a następnie zamocować go na koszulce lub bluzki. Ale można uprościć proces za pomocą specjalnego barwnika do tkanin. Na jasnym kolorze koszulce z pędzlem żądany obraz i pozostawić do wyschnięcia.

Jak widać, kostium rycerz dla chłopca z rękami zrobić przystawkę. Najważniejsze – aby pokazać wyobraźnię i wykorzystać maksymalnie jego zasobów. Opisane powyżej warianty ubrania mogą być zmieniane i łączone w zależności od umiejętności.

obuwie

No i tu dochodzimy do ostatniej części tego artykułu. Jak uszyć strój rycerza, to jest teraz jasne dla wszystkich, to pozostaje tylko rozwiązać problem z butami.

Pod kostium rycerza należy wybrać wysokie buty ciemne. Ale jeśli nie ma takich butów, można go wymienić.

Wybierz dowolne buty iść niska, a ton jej skarpetki lub pończochy. Taka kombinacja zapewni wizualnie buty dziecięce stopy, tworząc silne działanie buty. I po raz kolejny chciałbym doradzić: nie bój się eksperymentować i wprowadzać nowe pomysły.