573 Shares 4041 views

Nie wiem jak usunąć nieusuwalne pliki? Istnieją skuteczne programy!

Każdy użytkownik komputera przynajmniej raz zastanawiał się, jak usunąć nieusuwalne pliki. Ten problem jest zwykle spowodowane przez fakt, że system operacyjny nadal wykorzystuje „nieusuwalne pliki.”


Decyzja jest trudna, ponieważ komunikat system nie określić źródło zamka. W tej sytuacji musimy program, który usuwa nieusuwalne pliki. To będzie w stanie odblokować wszystkie procesy, które uniemożliwiają usunięcie.

Unlocker

Przyjrzyjmy się, jak usunąć nieusuwalne pliki z programu Unlocker, bo to jest decyzja – niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Narzędzie jest zbudowany „Explorer” w menu i automatycznie pomaga użytkownikowi w podejmowaniu właściwych decyzji o procesie usuwania.

W uzupełnieniu do naprawdę wysokiej sprawności i wydajności, sukces tego programu dostarczyła łatwość użytkowania i absolutnie darmowy status. Natychmiast po uruchomieniu Unlocker, przed wami listę procesów i programów, które blokują możliwość usunięcia pliku. W tym przypadku decyzja usunąć, pozostaje wyłącznie z użytkownikiem czy pliki bezpośrednio lub odroczyć procedurę.

Ta aplikacja pomoże usunąć nieusuwalną plików systemu Windows 7. Ponadto, rozwiązanie wspiera również całkowicie ze wszystkimi potrzebnymi serii Windows i jest kompatybilny z wersjami 64 i 32-bitowych. Należy również zauważyć, że specjalnej przenośnej wersji programu, który pozwala na pracę z dysku flash.

Wise Registry

Poniższy program, który przewiduje usunięcie non-wymiennych plików i folderów i czyszczenia rejestru systemu Windows, o nazwie Wise Registry. Program pozwala w łatwy sposób usunąć niepoprawne lub niepotrzebnych informacji. Podczas uruchamiania, program oferuje wykonanie kopii zapasowej rejestru.

Dzięki takiemu podejściu, usunięte informacje, jeśli to konieczne, można przywrócić w dowolnym momencie. Cechą aplikacji jest możliwość oddzielenia znalezione błędy w rejestrze na bezpieczne i niebezpieczne. Należy zauważyć, że usunięcie wszystkich niebezpiecznych błędów jest pytanie, ponieważ może to spowodować niestabilność systemu operacyjnego.

Błąd zabezpieczeń, z kolei, są zazwyczaj usuwane łatwo i szybko. Narzędzie jest również przewidziane i pracować w trybie automatycznym, w którym aplikacja jest uruchomiona, zamknij i koryguje błędy na własną rękę.

FileASSASSIN

Następnie sprawdź, jak usunąć nieusuwalne plików za pomocą bezpłatnego programu FileASSASSIN malutki. Warto zauważyć, że praca tego rozwiązania jest bardzo podobna do powyższej Unlocker, ale można go nazwać lekkim pod względem funkcjonalności. Natychmiast po uruchomieniu aplikacji pojawia się w oknie, które pojawi się monit, aby wybrać preferowany sposób usunąć pliki z listy programów.

Narzędzie wymaga praw administratora do własnej pracy. Ponadto FileASSASSIN może być używany do czyszczenia komputera. Dogodnie zorganizowany, a dostęp do programu – to jest po prostu wbudowane w systemie „Explorer”. Trudności podczas pracy z programem może wywołać interfejs w języku angielskim.

LockHunter

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jakiego rodzaju program do usuwania nieusuwalne plików, można szukać pomocy LockHunter. Ta aplikacja jest bezpłatna. Decyzja, aby uzyskać ochronę przed niekompetentnego wykorzystywania że przez przypadek nie spowodować nieodwracalne szkody dla systemu Windows i zachować dane użytkownika.

W odróżnieniu od innych rozwiązań jest to, że cała aplikacja plik nie zostanie usunięty, ale przeniósł się do systemu koszyka. Decyzja, aby ukończyć usuwanie, można wziąć własne, bardziej ważył analizę sytuacji. Program jest znany z umiejętności poszukiwania złośliwego oprogramowania i aplikacji, które hamują działanie systemu operacyjnego.

Zalety programu to: usunięcie z procesu blokowania napędu i zawieszenia funkcjonowania bibliotek dynamicznych dla procesu. Wdrożony w wersji dla 32 i 64-bitowych systemów operacyjnych.

łatwe do czyszczenia

Przyjrzyjmy się, jak usunąć nieusuwalne pliki za pomocą programu EasyCleaner. Przed nami jest bogata i ciekawa aplikacja. Darmowy program doskonale wykonując swoje główne zadanie – dbanie o zainstalowany na systemie operacyjnym komputera osobistego.

Najbardziej przydatny program Narzędzie to edytor startowego, aplikację graficzną do sprawdzania ilości wolnego miejsca na dysku twardym i Registry Cleaner. EasyCleaner ma również kilka funkcji, aby usunąć niepotrzebne, zbędne i tymczasowe pliki.

Można skonfigurować program do pracy z wymaganymi typów plików lub materiałów, które są przedmiotem zainteresowania w swojej witrynie. Jeśli nie było błędne usunięcie wpisów rejestru, specjalny system odzyskiwania poprawy sytuacji.

Delete Doctor

Delete Doctor – program do usuwania materiałów, z których środki przewidziane przez system operacyjny nie może pozbyć. Aplikacja pozwala oczyścić komputer z wszelkich plików z nieprawidłowymi nazwami i materiałów, które są używane przez system operacyjny. Na przykład, takie działania mogą być przydatne, gdy trzeba usunąć wirusa przed uruchomieniem lub innego szkodliwego programu, który jest w pamięci RAM.

Jeśli staramy się wyeliminować takie środki materialne systemu, nie będzie ostrzeżenie o niedopuszczalności operacji. Ponadto program oferuje możliwość usuwania plików, takich jak index.dat (zawiera wszystkie informacje dotyczące odwiedzanych stron internetowych). Ponadto, zastosowanie oznacza, że jest możliwe usunięcie materiału z ponownym uruchomieniu systemu.

Program może działać w danej partii i przemywa poszczególnych plików dyskowych i materiałów znajdujących się w określonym katalogu. Należy zauważyć, że systemy antywirusowe nie są bardzo lubiący tych rozwiązań programowych, oskarżając ich o ingerencji w pracę systemu operacyjnego. Z drugiej strony, wolne oprogramowanie jest rzeczywiście często zainfekowane, dlatego zalecamy nie wyłączanie oprogramowania antywirusowego.