273 Shares 5212 views

Czy muszę traumatycznego zezwolenia pistoletu, gdzie i jak go zaprojektować?


Osoby, które wyznaczyła sobie cel zdobycia broni dla samoobrony, często zastanawiam się, czy trzeba mieć uprawnienia do traumatycznego pistoletu w Federacji Rosyjskiej. Wydawanie pozwoleń na broń traumatyczne rodzaju szkody zaangażowanych w naszym kraju sił specjalnych policji, które są nazywane – licencji i pozwoleń. Co do zasady, państwo czasami sprawia, że zmiany w procedurze uzyskiwania licencji, więc zanim zaczniesz zbierać dokumenty, wskazane jest, aby zadzwonić do swojego wydziału do wydawania pozwoleń ATS i wyjaśnić niuanse i na wszystkie pytania.

Lista wymaganych dokumentów

Pozwolenie nosić paralizator można uzyskać po przedstawieniu niektórych świadectw. Aby uzyskać licencję, trzeba będzie następujące dokumenty:

  1. Pomoc z neuropsychiatra.
  2. Pomoc od psychiatry.
  3. Kserokopię paszportu ze zdjęciem oraz rejestracji.
  4. Formularz medyczny № 046-1 (kompleks informacje o broni).
  5. Otrzymanie zapłaty wymaganych opłat państwowych.
  6. 4 3×4 Format zdjęcia na papierze matowym zdjęć.
  7. Raport z dzielnicy zgłaszającej przestrzegania przepisów regulujących przechowywanie broni i obecność wyspecjalizowanej sejf.
  8. Zastosowanie w Twoim imieniu.
  9. Certyfikat uczestnictwa w umiejętności do czynienia z traumatycznych broni.

Więc teraz wiesz, czy zezwolenie jest konieczne do traumatycznego pistoletu. Ale od czego zacząć? Gdzie można uzyskać dokument z powyższych?

Procedura otrzymywania

Następnie powiemy ludziom, nadal nie ma traumatyczne pistolet, jak uzyskać zezwolenie na przeprowadzenie go w etapach. Po pierwsze, możemy udać się do szpitala psychiatrycznego, uzyskać zaświadczenie stwierdzające, że jesteś psychicznie zdrowy i uiszczenia opłaty, uzyskania pełnego certyfikatu zbrojowni (można otrzymać w swojej przychodni lub wypłacona, jest tanie). Następnie przejdź do kliniki narkomanii, nie powinien otrzymać zaświadczenie, że nie jesteś członkiem na koncie i nie narkomana lub alkoholika. Następnie dowiedz lokalnej policji, gdzie uzyskać certyfikat kursów OOOP, przekazać je, otrzymujemy świadectwo ich przejścia i przejść do działu licencjonowania i umożliwia pracę przy ATC lub ATS, wypełnić go wniosku o licencję i przejdź do płacenia za opłaty odbioru i rejestracji w Sbierbanku. A następnie kupić w sklepie bezpiecznego pistoletu i przymocować go do ściany (do konstrukcji nośnej), idziemy do lokalnej prasie o zakupie bezpieczne i wniosek o wydanie licencji. W ciągu kilku dni, dzielnica przyjdzie do domu, sprawdzić, jak sejf i podpisać papier o zakup broni. ATS uzyskać licencję a wraz z nim, a także kawałek papieru, aby kupić traumatyczne broń, idź do sklepu i kup sobie odpowiedni pistolet lub rewolwer. Noszenia broni w dziale gdzie subskrypcji licencja tam z nim i przepisać numer rejestracji, a następnie stajesz się pełnoprawnym właścicielem traumatycznych broni.

Wreszcie …

Tak, mamy odpowiedzi na pytanie, czy pozwolenie na traumatyczne pistolet, jak je zdobyć i gdzie chcesz. Ale warto poznać kilka możliwości. Pamiętaj, że od momentu otrzymania dokumentu na zakup broni traumatyczne masz dwa tygodnie, żeby go kupić (bardziej wyszukane w OLRR ATS). Ponadto, w tym samym czasie można kupić maksymalnie 5 broni, ale w tym amunicji jest ograniczona – w ciągu miesiąca, można zakupić maksymalnie 400 sztuk. Ponadto, często można usłyszeć pytanie, czy uprawnienie do traumatycznego lufy bez konieczności (na przykład „Wasp” i inni.). Tak bronią tego projektu jest również traumatyczne, licencja na jego zakup jest obowiązkowe.