892 Shares 2745 views

Jak pogodzić się z ukochaną osobą po kłótni

W życiu każdej pary, nawet najbardziej silne, występują nieporozumienia, często prowadzi do poważnych konfliktów. Dlatego też, w pewnym momencie może powstać pytanie: „Jak pogodzić się z kimś, kogo kochasz?”

Najważniejsze cechy

Który zakończył się w kłótni – nie koniec konfliktu. To jest przypomnienie, że trzeba ponownie zdobyć uwagę swoim partnerem, który jest obecnie bardzo boli, a nawet złość. Czasami nie jest to konieczne, aby spróbować pogodzić się z wybraną natychmiast po zakończeniu konfliktu. Może to prowadzić do nieporozumień i nowego wybuchu agresji. Ale opóźnić pojednanie nie jest wart, czy twój ukochany pomyśli, że nie trzeba.

Dowiedz się, jak zrobić pierwszy krok

Na pytanie, jak pogodzić z ulubionych po kłótni szczególną wagę należy przywiązywać do tego, kto Idź do konwergencji po konflikcie. Najtrudniej – w ogniu wyjaśnienia nie zranić partnera jeszcze bardziej. Aby to zrobić, zapomnieć na chwilę wszystkie przyczyny swoimi kłótniami i powiedzieć ukochanej jak go brakuje, to przegapić.

ćwiczenie cierpliwości

Zdarza się również, że wybrany nie jest jeszcze gotowy do gaszenia konfliktu. Jak pogodzić się z ukochaną osobą, czy nie chce? W takiej sytuacji lepiej jest dać partnerowi trochę czasu. W tym przypadku można próbować do rozmowy na abstrakcyjnym motywem. Wyraź swoją drugą połówką z romantycznego filmu, aby zobaczyć – pozwoli to partner „cool” w przyszłości, aby dialog z wami. Nie zapominaj o tym, że konflikty są przyczyną urazów psychicznych, zaburzeń emocjonalnych tle. Ponadto, są one bardzo silny wpływ na ludzkie uczucia i zapobiec ich manifestacji. Ale pragnienie ugasić konflikt pokazuje człowieka w najlepszym świetle, jak pogodzić się z ukochaną, na przykład, może być w stanie zrozumieć, wybaczyć i iść na małe ustępstwa dla dobra Jego towarzysz życia kobiety.

Jeśli wystąpił konflikt

Jak pogodzić się z ukochaną osobą po niezgody? Po pierwsze, uspokoić. Staraj się nie podnosić głosu, a nie starać się o kogoś bliskiego. Psychologowie doradzają po każdym konflikcie, weź głęboki oddech i liczyć się do trzydziestki. Zadaj sobie pytanie – co jest dla ciebie ważniejsze: głupią drobnostkę lub miłość i zrozumienie partnera. Mów cicho i delikatnie, w żadnym wypadku nie należy podnosić ton. Jeśli kogoś bliskiego zaprzecza wszystkie swoje powody i argumenty, nie złość – dać mu trochę czasu, aby myśleć, po prostu nie stawiać ultimatum i uniknąć roszczeń przeciwko niemu. Jeśli przyczyna konfliktu nie była to mała rzecz, ale coś bardziej poważne, że zakłóca swoim związku, to lepiej od razu spłacić kłótnię. Przyjdź do jego drugiej połowie, w ramionach, całować i przeprosił. Jeśli jesteś inicjatorem kłótni, wyjaśnić, że partner słowo sprawia, że czujesz się nieswojo, ale mimo to naprawdę kochasz i docenić ich ukochanej.

Jak pogodzić się ze swoją ukochaną po zerwaniu?

Bardzo często kłócą się kończy związek. W rezultacie, jeśli nie zostanie osiągnięte porozumienie, partnerzy decydują się rozdzielić. Ale pomimo oburzenia i gniewu, uczucia mogą przetrwać wystarczająco długo. Oraz stosunkowo długi okres niektórych partnerów, a może jedno i drugie, zastanowić się, jak uzupełnić swojej ukochanej. Więc, co zrobić?

  1. Zapomnij wszystkie obelgi i myśleć o pojednaniu z wybranych. Pomyśl o wszystkich dobrych i zabawnych momentów, które stało podczas stosunku. Pamiętaj, w jakich okolicznościach, w jaki sposób i gdzie umieścić swoje znajomości. Jeśli naprawdę chcesz, aby przywrócić swój związek, wówczas liczba pozytywnych i dobrych wspomnień powinny być większe niż negatywne i nieprzyjemne.
  2. Rozpoczynają się rozmowy na drugą połówką. Jeśli kogoś bliskiego wypłukuje rozmowy, lub po prostu nie odpowiada, spróbuj odwiedzić miejsce, gdzie twój partner jest częściej. Kto widział, nie spiesz się, aby rozpocząć dialog. Przedstawiła wniosek dotyczący spotkania w dogodnym czasie dla obu. Starają się przypisać państwu niezapomniany drogie miejsce – może to być kawiarnia, gdzie spotkałeś, aleja, gdzie był twój pierwszy pocałunek, i tak dalej.
  3. Przyjdź na spotkanie w stroju, który był popularny z partnerem w okresie relacji. Na spotkaniu zapamiętać wszystkie piękne chwile nigdy się do ciebie. Opowiedz swoją ukochaną osobę, która jest bardzo go brakuje, chcieliby, aby powrócić do czasów swojego związku, poproś, aby zacząć wszystko od nowa.
  4. Jeżeli współmałżonek nie chce zrobić, oferują pozostać przyjaciółmi. Zazwyczaj były para nie jest przeciwko rozmowie ponownie. Będzie ona służyć jako dobry haczyk, i można ponownie próbować budować relacje z partnerem. Pokaż, że dla niego zostały zmienione na lepsze i nadal kocham swoją wybrańcem. C może stać się ciepły, nie przyjaźń, a można spróbować zbliżyć się ponownie komunikację w czasie.
  5. Użyj ciekawy ruch – aby jego druga połowa niezapomniany prezent lub pamiątkę. To maleństwo będzie przypominać partnera o Tobie i Twojej wspaniałej relacji. Niech Present wyrazić swoje uczucia do ukochanej osoby – może być piękną kartę, romantyczną wiadomość lub figurkę dwóch kochanków.

ostrzegamy różnice

Psychologowie radzą, aby natychmiast ugasić konflikt po jego wystąpieniu. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc znacząco zmniejszyć ryzyko wystąpienia nowych kłótni:

1. Nie winię ich partnerki w warunkach intymnych – takie oskarżenia bardzo boli i rzadko są zapomniane.

2. Zlokalizuj wspólne hobby, które zgromadzi cię – jechać na rowerach, pływać, zbierać puzzle, odwiedzenia wystawy i muzea, zobaczyć ciekawe filmy.

3. Taita urazę – najlepszym rozwiązaniem byłoby w łagodnej formie powiedzieć partnera o tym, co czujesz.

4. Czy w ukochanej więcej pozytywnych cech i często mówią o tym, jak ich kochasz.

5. Unikaj plotek o swoim partnerem – nie mów nikomu o swoim związku i obelg.

6. Aby odpocząć od siebie jeszcze nie został zakazany – będzie to przydatne rozrywką, i będzie można przegapić ponownie wybrani.

7. Nie należy podjąć wszelkie problemy na siebie – twój partner jest zbyt niezależna i pewna siebie osoba.

8. W kontaktach z ukochaną osobą uniknąć kłujących zwrotów: „jak się masz zawsze”, „wszystko w swoim ojcem”, „tak cała rodzina jest tak”, „nie można ufać.” Nie krytykuj swojego partnera, czy „znowu”, „zawsze”, a nie używać słowa „nigdy”.