283 Shares 1297 views

Ice Palace: Yoshkar-Ola – sport miasto!

Od niepamiętnych czasów, najbardziej popularnych atrakcji w każdym mieście znaleźć ciekawe budowle i miejsca do rekreacji. Jedną z atrakcji w Yoshkar-Ola jest Ice Palace.


historia

Największym Ice Arena w Yoshkar-Ola została otwarta w kwietniu 2006 roku. Lód arena zbudowana jest na specjalnie opracowanym federalnego programu, którego celem jest rozwój kultury fizycznej i sportu.

Uroczysta ceremonia w związku z otwarciem kompleksu sportowego stał się prawdziwą ucztą nie tylko dla sportowców, ale dla wszystkich mieszkańców miasta.

Podczas obchodów wyjęto dzięki konstruktorów i projektantów budowlanych, którym udało się w krótkim czasie z rządowego wsparcia na budowę unikalny kompleks sportowy „Mari El”.

Wszystkie czynności związane z otwarciem, z udziałem Prezydenta Republiki Leonid Markelowa, który osobiście wspieranego projektu. Podczas uroczystej mowy, osobiście podziękował wszystkim, którzy uczestniczyli w budowie, i zauważył, że Pałac – symbol aktywnego rozwoju społecznego i gospodarczego całego kraju.

Rzeczywiście, ze względu na pojawienie się takich instytucji mają realną szansę na rozwój i osiągnąć jeszcze większy sukces w sportach zimowych. Teraz hokej i łyżwiarstwo figurowe stały się jeszcze bliżej mieszkańców. Szansa czuć się pewnie na lodzie zapewnia Ice Palace. Yoshkar-Ola dba o sport amatorski.

Na uroczystości wzięli udział także szef Federacji Agencji Kultury Fizycznej i Sportu Wiaczesław Fetisov. Sławny hokeista i pochodzi z miasta docenili zalety przywódców republiki i dał prezydentowi nagrodę komitetu olimpijskiego kraju. Jako gość honorowy podkreślił idealne warunki do tego sportu, który może zapewnić Ice Palace. Yoshkar-Ola może stać się miejscem do gier sportowych i zawodów na różnych poziomach.

cecha

obiekt sportowy o powierzchni 10,7 m kw. M. metrów i może pomieścić 2500 widzów. W budowie Maszyny i jakości nowoczesnych materiałów. Duże i jasne sale i hol, wygodne lodowiska do kompleksowego szkolenia, obozy sportowe, a tylko zabawa rozrywką oferuje Ice Palace. Yoshkar-Ola może podjąć „Mari El” wszystkie wydarzenia kulturalne pod kopułą budynku.

120 pokoi głównym Ice Arena kraju staną się wygodne miejsce zarówno dla widzów i sportowców.

Nowoczesne stacje sprężarek, które produkują lód, wspierające jego jakość i niezawodność przez cały rok.

możliwości

Którzy mogą odwiedzić Ice Palace? Yoshkar-Ola jest miastem, w którym miłość do sportu zaszczepił od najmłodszych lat. Wielu znanych sportowców i trenerów rozpoczęła tutaj swoją karierę.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się sportem i marzeń o bogatym życiu sportowym, doprowadzić go do Ice Palace. Zespół wykwalifikowanych trenerów pomoże rozwijać umiejętności i zaszczepić miłość do sportów zimowych. Młodych łyżwiarzy figurowych i hokeistów mieć możliwość angażowania się w nierównych odcinkach lub indywidualnie z trenerem.

Do zabawy i aktywnego wypoczynku z całą rodziną, można odwiedzić łyżwach publicznego, które odbywają się regularnie na największych dziedzinie lodowej.

Po prostu chcą oglądać wdzięku łyżwiarze lub wspierać swoją ulubioną drużynę hokeja? Ten „Olympic” dadzą możliwość stania na łyżwach i nauczyć się umiejętności jazdy.

Kontakt

Jeśli chcesz być przydatne do spędzenia czasu lub uczestniczyć w amatorskich zawodach odwiedzić Ice Palace (Yoshkar-Ola). Czynne codziennie od 9 rano do 20 wieczorem. Harmonogram sesji łyżwiarstwie publicznych, można dowiedzieć się od administratorów. Praca tam sympatyczny i uprzejmych ludzi.

Jak znaleźć Ice Palace (Yoshkar-Ola)? Adres i numer telefonu kompleksu sportowego są przedstawione poniżej.

Teraz każdy może się bawić. Warto po prostu odwiedzić Ice Pałac! Yoshkar-Ola, Karla Marksa, 105 A – jest to adres z nowoczesnego i popularnego kompleksu sportowego. Telefon: +7 (836) 242-90-40. Tutaj znajdziesz rozrywkę dla wszystkich smaków, ładunek dodatni i żywe wrażenia.

Co trzeba zanurzyć się w winter wonderland i uzyskać dawkę adrenaliny?

Warto zwiedzić unikalną Ice Palace (Yoshkar-Ola). Recenzje regularnych turystów i sportowców będą inspirować ty i twoje dzieci uwielbiają sport i zajęcia na świeżym powietrzu.

Co Ice Palace "Mari El"?

Kompleks sportowy zadowala swoich gości z następujących powodów:

  • Pod warunkiem, konie i amunicję do treningu na polu lodowej.
  • Pracujesz tutaj jest przyjazny i pomocny instruktorzy że zawsze przyjdą na ratunek i zapewniające bezpieczeństwo na śliskich powierzchniach.
  • Na lodowisko jest zawsze czysty i gładki lód dla początkujących jak i profesjonalistów.
  • Jest to możliwe do przeprowadzenia amatorskie zawody.
  • Na stoiskach można umieścić maksymalnie 3000 osób.
  • Można zorganizować nartach masowej dla grup.
  • Tutaj obowiązuje wygodny parking.

Warto zauważyć, że od otwarcia zainteresowania mieszkańców Sport City stała się o wiele wyższa. Jest to z oczywistych powodów. Po pierwsze, dostępność, a po drugie – możliwość oglądania zawodów rosyjskich sportowców i zdawać sobie sprawę z życia sportowego w kraju. Zespół specjalistów „Mari El” pokaże i nauczy wszystkich chętnych wyposażony resztę na lodzie.

podsumować

Jak widać, nie tylko dla fanów sportu i łyżwach pokochają wizytę w kompleksie sportowym „Ice Palace” w Yoshkar-Ola. Każdy będzie mógł cieszyć się tu przyjemny, pozytywnie naładowane atmosferę w towarzystwie przyjaciół i bliskich. Ponadto, jeśli jazda na koniaków nie chce, można tylko oglądać scenę z boku, popijając pyszną kawę lub obiad w lokalnej kawiarni.