523 Shares 6020 views

LCD „Jubilee” – klasa ekonomiczna obudowa poza Moskwą, ale w pobliżu metropolii

Chimki Moskwa Region nigdy nie przestaje się podobać ich mieszkańcy i chcą przenieść wszystkich nowych kompleksów mieszkaniowych, które obejmuje LCD „Jubilee”. Jego główne zalety – bliskość obwodnicy i jednocześnie mieszkające poza miastem.


kamienice

Deweloper wybrał bardzo dobrą lokalizację działki na budowę kompleksu mieszkalnego „Jubileusz”. Chimki – jeden z najbliżej stolicy, znajduje się na obrzeżach Moskwy. I znajduje się „Jubileusz” nowej dzielnicy na początku miasta. Przedstawił on nie jeden budynek, a cały kompleks budynków, w tym szkoły, dwa przedszkola, w hotelu. W tej konstrukcji nie zatrzymać i nadal intensywnie budowę centrum handlowego, parking podziemny.

dostępność komunikacyjna

Tylko częściowe km oddziela osiedle mieszkaniowe „Jubileuszowy” z głównych arterii komunikacyjnych w Moskwie – Moskwa. Wystarczy, aby przenieść się na rondzie na autostradzie Leningrad i po 500 metrach skręcić Gorshina jak dostać się do dzielnicy. Liczne środki transportu publicznego przyniesie mieszkańcom kompleksu domu 15 minut od stacji metra „Schodnienskaja”, „Glider” czy „Rzeka Station”.

Aby nie stać w korkach w godzinach szczytu w ruchliwej autostradzie lub dostać się na zatłoczonym taksówki, usługi mieszkańców kompleksu – Electric. Wychodzą z dworca Leningradzkiego do stacji „Chimki”.

Opis obiektu

Nowy Chimki różnią oryginalność rozwiązań firm deweloperskich. A opisuje kompleks mieszkalny w budowie w zadeklarowana jako – zintegrowany. Jest to niezależna dzielnica, która obejmuje dziesięć różnych wysokościach domy, przedszkola, szkoły, parking podziemny. Domy budowane są w wysokości od siedemnastu do dwudziestu pięciu piętrach. Wszystkie Domy apartamenty z klasycznym właściwego planowania. Ujęcia z apartamentów – od trzydziestu jeden metr kwadratowy w studiu do stu dwudziestu ośmiu metrów w trzech pokojach.

Każda osoba znajdzie się w tej skomplikowanej obudowy odpowiednim dla niego indywidualnie. Kompleks mieszkalny „Jubileusz” oferuje gospodarce mieszkaniowej: koszt za metr kwadratowy – od pięćdziesięciu ośmiu tysięcy.

infrastruktura

LCD „Jubileusz” znajduje się na samym początku miejscowości Chimki, a więc całą bogatą infrastrukturę – do jego dyspozycji. W pobliżu znajduje się Chimki objęte rynek, centrum handlowe „The League”. Dzieci mieszkające w ośrodku, nie trzeba iść daleko w szkole. W pobliżu kompleksu wystarczające i średnich i wysokich szkołach.

Dla tych, którzy są chorzy, położony niedaleko Khimki CRH. A hipermarkety i sklepy convenience „w domu” nie liczy. Wszystkie firmy, które zapewniają dostęp do usług socjalnych oferowanych w mieście.

Sytuacja środowiska i zalety życia w kompleksie

Nowy budynek w Chimki i zamieszkujących je ludzi może pochwalić się, że są one umieszczone w domu, a ludzie w nich żyją w bardziej sprzyjających warunkach środowiskowych niż mieszkańców metropolii. Choć mały, ale oddalenia od obwodnicy w mieście przynosi do domu powiew świeżego powietrza. Niż nie może pochwalić kapitału. Ponadto rejon rozciąga się na północ od Park Square Marie Rubtsov. Kolejnym północ wypełnia las tlenu powietrza. Na południowej stronie kompleksu zadowolony Butakovskiy Bay. On jednak nie jest on przeznaczony do pływania, ale w czasie upałów lub wieczorem dobrze jest chodzić po niej lub jeździć na łodzi wycieczkowych.

Jakie korzyści najemców kompleksu „Jubilee”? W pewnej odległości od stolicy, może znacznie obniżyć koszt za metr kwadratowy. Jeśli w mieście jedną sypialnią jest wart więcej niż trzy miliony rubli, to samo w kompleksie można kupić do dwóch milionów rubli. Dobrze jest uratować budżet rodzinny.

Położenie kompleksu poniżej MKAD umożliwia swoim mieszkańcom większą swobodę oddychać czystym powietrzem, które od dawna niedostępne przez Moskali. Powyższy Plac przyciąga spacer po zaułkach spokojny wieczór lub zrelaksować się z rodziną na weekend.

W tym kompleksie mieszkaniowym sprzedała ponad tysiąc mieszkań, przewidzianych do młodych rodzin w ramach programu poprawy warunków mieszkaniowych. Stało się to możliwe ze względu na fakt, że tylko dwa z czołowych deweloperów w budowie uczestniczyli: „Miel” i „PIK-Region”. Jest ich przywódcy promowane przydział metrów kwadratowych młodego pokolenia obywateli, aby pomóc im w nabyciu dzielnicy mieszkalnej.

We wszystkich wariantach kompleksu mieszkalnego „Jubilee” – najlepszy wybór dla tych, którzy chcą zmienić swoje miejsce zamieszkania, aby przejść od dusznej zanieczyszczonym miastem w nowym domu na świeże powietrze. Nie zmienia to jednak ich tradycyjny sposób życia, aby móc korzystać ze wszystkich zalet cywilizacji i wszelkiego rodzaju infrastruktury. Tutaj nikt nie będzie musiał porzucić swoje ustalone zwyczaje.