586 Shares 3315 views

Mezoterapia: Technika bezpieczeństwa

Mezoterapia już dawno wykroczyła poza metody terapeutycznej, i umocnił się w medycynie estetycznej. Obecnie bezigłowa stosuje się przeciw starzeniu terapii do leczenia cellulitu w walce z nadmiaru tłuszczu w organizmie (w celu kontroli masy ciała), po usunięciu popękane, w celu stymulowania wzrostu włosów.
Metoda ta jest wypróbowana i bezpieczne. A jednak, jeśli uznasz, że mezoterapia – to jest to, czego potrzebujesz, poproś o niektórych momentach.
Po pierwsze, procedury Mezoterapia może być dokonana jedynie przez lekarza z dyplomem wyższego wykształcenia medycznego. On może przepisać przebieg mezoterapii. Ponadto, nie jest zbyt wiele, aby poprosić lekarza dokument potwierdzający jego prawo do podejmowania mezoterapii. Taki dokument powinien być Dyplomem mezoterapii.


Teraz kilka słów o niepożądanych skutków, które mogą się pojawić po sesji mezoterapii.
Po pierwsze, jest to ból. Ich stopień zależy leki podawane do pacjenta, a także drogi podawania leków. Zastosowanie specjalnych narzędzi – wtryskiwacz – znacznie zmniejsza stopień bólu
doznań. Kiedy słaba tolerancja zastrzyków znieczuleniu miejscowym w specjalnym kremem można przypisać, który jest stosowany na skórę w obszarze podawania leku.
Nakłuwa kiedy podawać preparaty witaminowe przechowywane przez kilka dni. Dzięki wprowadzeniu kwasu hialuronowego – 2-3 dni. Znaki kłute na szyi, dekoltu może być zauważalne w ciągu jednego dnia, a na ciele – na dwa lub trzy
dni. Ale kiedy prawidłowo przeprowadzona procedura kłute znaki powinny zniknąć.
Skutki uboczne mezoterapii są siniaki, ale zwykle są one dość szybko. W ciągu pierwszych dwóch lub trzech cellulit procedury obróbki może siniaki na brzuchu, biodra, pośladki.
Czasami po sesji mezoterapii zaobserwowano nieznaczne zawroty głowy i dreszcze.
Mezoterapia jest zwykle wyznaczony przez sesji, ale nie jest zalecany do następnej sesji, jeśli nie poszły poprzednie manifestacje. Najlepiej jest przypisać Mezoterapia 1 co 1-2 tygodni, lub nawet 1 raz na miesiąc.
sesje wsparcia zalecane są 1-2 razy w miesiącu.