779 Shares 2289 views

Centrum Planowania i reprodukcji rodziny (Moskwa). opinie klientów, lokalizacja

Nowoczesne pary nie zawsze udaje się szybko stać się rodzicem. Niektóre muszą być traktowane z powodu niepłodności i poronień, ktoś po prostu nie zajść w ciążę z powodu czynników psychologicznych lub niewłaściwego planowania. W każdym razie, w przypadku problemów z poczęciem, wielu zwraca się do instytucji medycznych o pomoc. Dzisiaj dowiemy się, co Centrum Planowania i reprodukcji rodziny. Moskwa – jest to region, w którym znajduje się organizacja. Jakie usługi oferuje? Jak dobre warunki dla ich tutaj warunkiem? Jak oceniają lub rozstrój pacjenci? Odpowiedzi na wszystkie te pytania zostaną przedstawione poniżej. Dopiero wtedy każda para może decydować o sobie, ile krążenie w badanej instytucji właściwej.


opis

Co jest centrum planowania rodziny i rozrodczości (Moskwa)? Ta organizacja jest firmą medyczną budżet zaangażowany w planowanie i reprodukcji. W centrum można poddać się leczeniu niepłodności, występują w czasie ciąży, a nawet rodzić.

W związku z powyższym, planowanie i centrum reprodukcji w Moskwie – jest rodzajem wielofunkcyjnego szpitala. Wyposażenie tutaj są zróżnicowane, co przyciąga nowych użytkowników. Ale czy aby nie stosować tu o pomoc? Co myślą o tym klientów instytucji?

adres

Adresy w centrum kilka. W sumie organizacja jest reprezentowana 3 oddzielne budynki. Każdy z nich – jest to budynek, gdzie można uzyskać pewne usługi. Gdzie się zatrzymać na wykorzystanie potencjału instytucji?

Do tej pory, Centrum Planowania Rodziny i Rozrodu (Moskwa) oferuje następujące adresy:

 • Sebastopol Avenue, budynek 24 A;
 • Azowskiego, 22 – oddział №1, 10 szpital;
 • Nezhinskaya 3 – oddział №2, 3 szpital.

Z reguły TsPiRS rozumie się obiekt, usytuowany na pierwszym adresem. Jest uważany za główny. Oto główny masa centrum serwisowym.

o usługach

Co dokładnie mówimy? Jakie usługi instytucja badane? Istnieje wiele. W przeciwieństwie do zwykłych szpitalach położniczych, Centrum Planowania i reprodukcji rodziny (Moskwa) nie tylko pomaga w porodzie, ale także dotyczy planuje dzieci. W związku z tym, że zdecydował się zastosować tutaj, można mieć pewność, że lekarze z kliniki będą miały kompleksową opiekę.

Wśród głównych usług instytucji przeznaczyć:

 • Badania genetyczne (w tym ciąży);
 • Leczenie bezpłodności;
 • Diagnoza problemów w planowaniu dziecka;
 • opieka prenatalna;
 • Wybór lekarza do porodu;
 • partnerstwa poród;
 • Leczenie w szpitalu;
 • utrzymanie ciąży;
 • umieszczenie na ogół obwodów;
 • indywidualnej komory Superior;
 • pełny zakres badań i analiz w ciąży lub planujących ciążę;
 • Szczepienie noworodków;
 • USG;
 • Testy dla niemowląt;
 • usługi dla niemowląt karmionych piersią wcześniaków;
 • chirurgia;
 • IVF i ICSI usługi.

Z tego wszystkiego w centrum planowania rodziny i rozrodczości mają działy kliniczne. Istnieją praktyki i nauczyć się wielu dobrych specjalistów.

Wszystkie usługi są oferowane jako bezpłatny i za opłatą. Możliwość zawarcia umowy na dostawę i utrzymanie ciąży zadowala wielu potencjalnych klientów. Często Centrum Planowania i reprodukcji rodziny (Moskwa) otrzymuje informacje zwrotne jako szpitalu położniczym. Co powiedzieć o instytucji poddawanych leczeniu ludzi tutaj? A kobieta w ciąży? Jakie są plusy i minusy tej instytucji występują w praktyce najczęściej?

umeblowanie

Sytuacja w TsPiRS nie najgorsze. Na to pozostają mieszane recenzje. Naprawy wykonane w zakładzie, ale nie jest to najbardziej luksusowe. Według niektórych opinii, ośrodek zewnętrzny planowania rodziny wygląda dobrze, choć z drobnymi wadami. Zazwyczaj są one w wolnych oddziałach i oddziałach. Oto, jak mówią pacjenci, meble nie jest najbardziej nowe. sags kanapa pod ludzi, ale oni nie trzeszczą i są dość wygodne. Znacznie komfort w tamtejszym zakładzie, ale w to przejazd odbywa oddziałów.

Tutaj, sądząc po opiniach, ma wszystko, czego potrzeba do maksimum komfortu – i łazienkę i telewizor i prywatnego lodówkę. domy przejazd meble zaktualizowane również. Są to klimatyzatory.

Ambulatoryjna wygląda dobrze. redecorating tutaj jest aktualizowany i cały sprzęt. Centrum Planowania i rodzinnego rozrodczość (Moskwa) nie straszyć pacjentów w ich wyglądzie i okolic. Ale błędy w nim, jak już zostało powiedziane, jest.

W niektórych gałęziach ciągłym zgiełku instytucji. Relaks i odpoczynek w zespole rodzinnym, na przykład, jest niemożliwe. Zwłaszcza, gdy bez opłat – trzeba ponieść, razem z kilkoma kobietami w ciąży, z których każda zwykle przestraszonych proces rodzajowe.

Ale po porodzie często jednostka otrzyma pozytywną opinię. Środowisko zewnętrzne nie jest najlepszy, ale nie uciążliwe i napięcie. To tutaj, że młode matki i prosty, pacjenci będą mogli właściwie odpocząć.

Warunki pobytu

O klinice szpitala reagować na różne sposoby. Wiele zależy od oczekiwań większości matek. Ale w ogóle, planowanie rodziny i centrum reprodukcji pozytywnego charakteru otrzymanych odpowiedzi. To nie jest najgorsze miejsce w leczeniu niepłodności lub urodzenia.

Bezpłatne separacja jak zauważono wcześniej, ma swoje wady – na przykład, istnieje poczucie komfortu, nie powinna mieć nowe meble. Niektórzy ludzie po prostu nie podoba się w bezpłatnej naprawy domów. Ale z medycznego punktu widzenia, wolne pacjentom zapewnić wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu w szpitalu. Wspólne lodówki, toalety – too. Dlatego zwracają stałe.

Urzędy przejazd reklamacje dotyczące warunków pobytu jest prawie tam. Tu i w dobrym stanie i nowe meble i komfort na najwyższym poziomie. Możesz spać spokojnie i cieszyć się czas spędzony w TsPiRS. Jedyną wadą – jest to ogromna kolejka płacenia studentów. Nie każdy zarabia Izby po podpisaniu kontraktu. Muszą czekać, czasami sporo czasu.

o żywieniu

Narodowe Centrum reprodukcji i planowania rodziny (Moskwa) Opinie o jedzenie dostaje w większości pozytywne. Większość pacjentów wskazują, że jedzenie w ośrodku dobrze. Nie każdy gust szpitalnego jedzenia, ale ogólnie jest to normalne. Nie ma żadnych luksusów. Menu opiera się na cechach pobytu w szpitalu.

Jednak niektóre kobiety zauważyć, że nie wszystkie dania są odpowiednie dla matek karmiących piersią. Jeśli pominiemy tę część proponowanego jedzenia, można ustanowić piersią bez problemów.

Jedzenie z nimi też można podjąć. Do przechowywania produktów w oddziałach i korytarze mają specjalne lodówki. Lista dozwolonych pokarmów zaleca się określić w szpitalu pocztowym.

Centrum rozrodczy (Moskwa) Recenzje planowaniu rodziny i otrzymał jako miejsce, gdzie nie pozostać głodny. Wszystko zorganizowane jest na odpowiednim poziomie.

specjaliści

Jak dobrze lekarze pracujący w badanych instytucji? Planowanie rodziny i rozrodczy Centrum opinii w tym zakresie zostanie zmieszany.

Wszyscy specjaliści z kliniki – to wykształceni i doświadczeni ludzie. Są one zawsze podnoszą swoje umiejętności i zdobyć bezcenne doświadczenie. doszkalających są również znane wszystkim centrum lekarzy. Jeśli uważasz, że administracja, wszyscy specjaliści z kliniki – to ludzie uprzejmi i mili.

Ale pacjenci nie zawsze dobrze reaguje na lekarzy. Większość centrum dla odwiedzających jest bardzo zadowolony z pracy i położnych oraz specjalistów – różnią się one współczucia, empatii, zrozumienia i profesjonalizm. Nie ma osoba nie pozostawi bez uwagi.

Jednocześnie, niektóre matki opisują TsPiRS lekarzy w Moskwie jako szorstka i bezmyślnych ludzi. To stwierdzenie odnosi się do płatnego urlopu macierzyńskiego, a za darmo. Nowe matki są niegrzeczne, są nieuważne i spędzają zbyt wiele interwencji medycznej. Ale to jest tylko kilka skarg.

Ceny za usługi

Centrum Planowania Rodziny i Rozrodu Człowieka (Moskwa) rodzi to nie tylko darmowy, ale także dla umowy. Ponadto oferuje zakwaterowanie w luksusowych domów za opłatą.

Ceny dla wszystkich płatnych usług poradni można nazwać zaakceptowania. Na przykład, niektórzy mówią, że w umowie pracy będzie kosztować 140.000 rubli. W porównaniu z okołoporodowa centrum Moskwa jest tani. Obejmuje on praktycznie wszystkie dodatkowe procedury medyczne. Na przykład, pielęgnowanie wcześniaków w oddziale intensywnej terapii.

Jednak nie każdy widzi sens umowy w sprawie zarządzania ciąży i porodu w TsPiRS. Według niektórych dziewcząt, lekarze umowne nie zawsze się do tego wyzwania, musimy rodzić brygady ratunkowej. Stosunek w tym przypadku nie będzie przyjazny. Ale ci, którzy w pełni wykorzystać zamówienia i jego usług, zadowoleni dostawy i stosunek do porodu.

wyniki

Centrum Planowania Rodziny i rozrodczy klient sprzężenie zwrotne dostaje różne. Jednak, podobnie jak każdej innej podobnej organizacji. Jest to dobre miejsce do leczenia niepłodności i porodu, zwłaszcza jeśli potencjalni rodzice mają pieniądze. Większość pacjentów zadowolony z dostawą w zakładzie. Aby mąż może być obecny przez cały czas z matką w przyszłości, należy dostarczyć dokumenty na piersi promieniami rentgenowskimi oraz brak jakichkolwiek chorób (HIV, żółtaczka, kiła). Często partnerem poród zarządza tylko użyć „płacących uczniów.”

Ale istnieją niedociągnięcia w tej instytucji. Centrum Planowania Rodziny i Rozrodu (Moskwa) – miejsce, gdzie bez opłat powodować wiele wątpliwości. Mimo to ludzie nadal zawrócić ponownie. Jeśli chcesz rodzić w dobrym miejscu, pod nadzorem doświadczonych specjalistów, TsPiRS jest idealny do tego. Niektóre wady domowego podczas porodu nie będzie widoczny!