245 Shares 2144 views

Hotel „Lato”, Tuapse: przegląd, opis, ilość i opinie

O jakiej porze roku najbardziej kochasz? Oczywiście, lato! Morze, słońce, plaża – to trzy elementy dobrego wypoczynku w okresie letnim. A jeśli pobyt w przepięknej okolicy, święto okazało Raju. Jeśli wybór padł na wybrzeżu Morza Czarnego i zdecydowaliśmy się na pobyt w Tuapse, hotel „Lato” będzie wspaniałym rozwiązaniem.


Lokalizacja hotelu

Hotel „Lato” położony jest w centrum Słonecznego Tuapsie, w pobliżu głównej plaży, na ulicy Gagarina. Ta lokalizacja jest główną zaletą hotelu – do morza stąd niczego, niektóre kilka metrów. Hotel usytuowany jest w nowoczesnym budynku i posiada wszystkie udogodnienia potrzebne do komfortowego wypoczynku letniego. Wszyscy goście zostawili bardzo pozytywne opinie na temat tego miejsca, poziomu usług i obsługi.

status

W 2012 roku hotel „Leto” (Tuapse) otrzyma status trzygwiazdkowych. A wcześniej, w 2010 roku zdobył pierwsze miejsce w konkursie „Spa Olympus” w nominacji „Najlepszy mały obiektami”.

Hotel „Lato” (Tuapse, Lermontow) – obsługa na najwyższym poziomie

„Lato” – nowoczesny obiekt, co roku setki turystów przyjeżdża tutaj, którzy nie mogą się nacieszyć warunków i poziomu obsługi. Że hotel oferuje:

  • pokoje z łazienkami, w pierwszej kategorii i gospodarki.
  • Luksusowa restauracja sala do 100 osób.
  • Cafe-bar.
  • taras słoneczny i taras zimowy.
  • Duży parking.
  • Zdumiewający parku prigostinichnuyu.

Hotel oferuje również bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, że w obecnych warunkach jest bardzo potrzebne rzeczy.

Zakwaterowanie w hotelu jest bardzo wygodne, rano śniadanie, potem można przejść do morza lub do odkrywania lokalnych atrakcji, a potem iść na obiad lub kolację. restauracja w wieczór z muzyką na żywo, można nawet tańczyć. I, co najważniejsze, koszt śniadania, lunchu i kolacji są uzasadnione: można jeść pożywne za miłą sumy.

Projekt hotelu „Leto”

Budynek hotelu jest próbka nowoczesnym stylu: mały prostokątny budynek z panoramicznymi oknami z widokiem na wspaniałą plażę. Wewnętrzna konstrukcja wnętrze można opisać jako eklektyczny: połączenie elementów modernistycznych, takich jak minimalistyczne meble odpowiedniej formie, prosty układ i eleganckie elementy dekoracyjne (lampy, obrazy, lustra w ramkach ażurowych) sprawiają, że hotel jest naprawdę ciekawy i uroczy.

Najpiękniejsza i majestatyczny miejsce w hotelu – restauracja. Jest to przestronny pokój z wysokim sufitem i panoramicznymi oknami zaprojektowane w najlepszych tradycji restauracji. Ściany i podłogi są białe – nic nie odrywa się od jedzenia żywności. Ale tutaj jest jakoś rozcieńczyć biały, projektanci postanowili powiesić na okno zasłony bordowy. Meble w pokoju jest ogromny, drewna, który doskonale kontrastuje znowu, z lekkością i lekkości pomieszczenia. W tym pomieszczeniu chcemy być przez długi czas.

Korytarze zaprojektowany bardzo inteligentnie: Kolory są stonowane, naturalne kolory użyte drewna i materiałów naturalnych (naturalne drewno). Pokoje z widokiem na przytulny taras w podobnej tradycji, ale nadal jest bardzo wygodny fotel: można usiąść wieczorem i cieszyć się gwiazdy.

Pokoje w „lato”

Ponieważ hotel „Leto” (Tuapse) to trzygwiazdkowy, oto kilka kategorii pokoi. Jeśli chcesz odpocząć w stylu, następnie trzeba zarezerwować apartament „gwiazda”. On jest bardzo przestronne, dwupokojowe, położone na dwóch poziomach. Mebli jest duże podwójne łóżko, szafki nocne, szafa. W pokoju znajduje się także telewizor, odtwarzacz DVD, klimatyzator i lodówkę. Wygodne i komfortowe.

Kolejna kategoria pokoi – apartamentów. Pokój ten składa się z dwóch pokoi – sypialni i salonu warunkowo. Jest też podwójne łóżko, kanapa, szafa, komoda, szafki nocne, telewizor LCD, klimatyzację i lodówkę. Pokoje tej kategorii są urządzone w stylu romantycznym, projektanci używane wyciszenie dzwonka do dekoracji pokoju, który tworzy niezwykle ciepły i łagodny klimat.

Hotel „Lato” (Tuapse) i oferuje pokoje typu studio: znajduje się część wypoczynkowa i sypialnia. TV, klimatyzacja i lodówka są również obecne. Główną zaletą takich pokoi – okna, oni wychodzą na morze. W godzinach wieczornych, otwierać kurtyny i słuchać szum fal.

Architekci i projektanci zadbali hotelu i pokoju dla nowożeńców. Stworzyło to bardzo romantyczną atmosferę. Pokój urządzony jest głównie w jasnych, pastelowych kolorach, jasne elementy krzykliwe są całkowicie nieobecne. Będąc w pokoju – przyjemność.

Nr 1 kategoria zawiera dwa rodzaje – z podwójnym łóżkiem lub dwoma łóżkami pojedynczymi. W tych pokojach znajduje się telewizor, klimatyzację i lodówkę. Łazienka, zwykle jeden do dwóch sąsiednich pokoi. Pokoje te są przystosowane dla osób o średniej dochodów są wygodne i mają wszystko, czego potrzeba.

Oczywiście, właściciele hotelu zadbali o dostępności pokoi w hotelu gospodarki: jest sześć-pokojowe, gdzie z reguły znajdują się firma młodych ludzi. Posiada również wszystko, czego potrzeba.

opinii „Lato” (Tuapse)

Hotel trzygwiazdkowy „Lato” strzał do sławy to stosunkowo niedrogie i wygodne, każdy rok tutaj i absolutnie zatrzymać wczasowicze są zawsze zadowoleni. Ich zdaniem, ten hotel – jeden z najlepszych w Tuapse, jest tu wszystko, czego potrzeba do dobrego wypoczynku: wygodne pokoje, doskonała lokalizacja i wspaniały cena. Wielu powie, że pokoje są zaprojektowane bardzo mądrze w pokojach być miły, a widok z okien każdego oferują wspaniałe.

Hotel „lato” (Tuapse) Opinie otrzymane w większości przypadków pozytywne. Wiele mieszkańcy są zadowoleni, że jest stosunkowo tani zestaw posiłków, co jest niezwykle ważne na wakacjach w restauracji jest drogie, aby jeść i przygotowywać własne nie chcą po męczącym i aktywnego dnia.

Zatrzymując się na „lato” (Tuapse, Lermontowa), turyści dostać luksus i komfort w jednym pakiecie! Tutaj, optymalna kombinacja „cena-jakość”. Cieszyć się wakacjami!