168 Shares 9192 views

Masza Fokina – nowa gwiazda na ukraińskim horyzoncie muzycznym

Singer Masha Fokina znajduje się w centrum uwagi, zawsze i wszędzie, gdziekolwiek się pojawił. Jej ogromny urok, silna charyzma, rzadki talent i znakomity wygląd niewiele osób pozostaje obojętny. Skąd ten gwiazda na horyzoncie współczesnej pop?

Masza Fokina: Biografia gwiazdek

Bohaterka naszej historii urodził się w Kijowie 6 marca 1986 roku, od wczesnego dzieciństwa okazało się bardzo aktywny i wszechstronny opracowany dziewczynę. Ona chętnie śpiewała w chórze i uwielbiałem lekcje angielskiego. Przez długi czas poważnie fond z tańca towarzyskiego.

Jednak, pomimo tak silnie wyrażone kreatywności, po szkole romantyczny dziewczyna wybiera raczej przyziemne zawodu i przychodzi do wydziału handlu zagranicznego. Jednak to, aby zakończyć go i nie mógł. Wywołanie bardziej uporczywie utrzymuje się, a młody Masha Fokina rozwiązać tajemnicy przed rodzicami, aby zastosować do Akademii personelu, kultury i sztuki. Abiturientku stanie podjąć, a ona z powodzeniem uczy się od reżysera.

Finest godziny

W tym samym czasie doszło do spotkania Masza i producent Dmitry Klimashenko. Rozważmy dziewczynki utalentowanego wokalistę Dmitry pomaga jej repertuar kucharza. Jeden z utworów zatytułowanych „Proud” Fokin przeprowadzono w styczniu 2006 roku na koncercie Świątecznej Pomocy. Ten występ był debiut piosenkarza dwadzieścia lat i był jej najlepszym godzin. Masza spali zwykłą dziewczyną, a następnego dnia obudziłem się sławny. Piosenka „Proud” natychmiast rozprzestrzenił się na cały kraj i stał się hitem.

Pod tą samą nazwą rok później ukazał się ich debiutancki album Masha Fokina. Łączył 12 piosenek, z których wiele nie pozostawiają powietrze stacji radiowej do tej pory. W kompozycjach zacisków 6 zostały usunięte. Wiadomym jest, aby wszystkich „4 Królów”, „Stars”, „Kiss”, „Ja nie zapomnę o tobie” i innych. Twórca ostatniego z tych prac były dobrze znane teledysk dyrektor nowoczesność Alan Badoev. Ten człowiek, a także projektant Olga Navrotskaya zrobić dużo Creative obraz Fokina i naprawdę pomógł jej w drodze do gwiazd wysokościach.

Nowa runda locie

Ale głównym składnikiem sukcesu – jest, oczywiście, talent Maszyna, jej towarzyskość, otwartość, seksowne i ekscytujące. Doskonale oddaje to, poluvzglyada dosłownie przynosząc fanów szalony. Jej piosenki mają wszystko – miłość i romans, ból i radość, i smutek … Singer pasuje do różnych gatunków muzyki tanecznej – od disco do poważnych bluesa.

W 2009 roku, Masha Fokina, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule, postanawia zerwać sojusz z jej producenta i rozpoczyna współpracę z «Sekret Servis» agencji. Owocem współpracy stał się super hitem „Single, dziecko!”, Który był na szczycie ukraińskich wykresów. Singiel „Super Masza”, wydany później, jest również bardzo miał na uwadze publicznej.

Dziś Masha Fokina jest w kwiecie wieku i u szczytu sławy. Jego wartość jest nie tylko w domu, na Ukrainie, ale także za granicą. W Rosji, jest również sporo fanów. Na przykład, piosenkarka Iosif Kobzon entuzjastyczny i dobrze znany na całym świecie Sonique.