737 Shares 3311 views

Dokonywanie ogrody kwiatowe – tworzenie i podziwiam

Dokonywanie kwietniki – jest ostatnim etapem w kształtowaniu krajobrazu strefie podmiejskiej. W skład terytorium jest tak kompletny, tylko po uzgodnieniu z klombów. W tym przypadku jest to najbardziej pracochłonna krajobrazu.


właściwy wybór

Zanim zdecydujesz się na różnych roślin i kwiatów widzenia dekoracji, należy ocenić oświetlenie w tym obszarze, ponieważ jest głównym czynnikiem wpływającym na wybór roślin. kwietniki w domu muszą być spełnione, aby rośliny kwitną nieprzerwanie przez cały sezon.

byliny Ranotsvetuschie i żarówki kwitną głównie wiosną. W pierwszej połowie lato rozkwicie Biannuals (stokrotka, niezapominajka, altówka) oraz byliny (lilia, piwonia, Aquilegia et al.). Druga połowa letnich urządzone jednoroczne (Petunia, alissum, kaczeńce) oraz bylin (Delphinium, róże), a jesienią rozkwicie dalia, róża, aster, helenium.

Tworzenie kompozycji, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wysokość roślin: wyższe miejsce w tle, a bliżej brzegu ziemi jest niski. Ponieważ kwiaty nie są blisko siebie. Ważne jest, aby prawidłowo wybrać kolor roślin, żeby nie drażnić ludzi.

Dokonywanie zaplanowane grządek. Planowana skład – kwiat łóżko, grzbiety, tasiemce i krawężniki. Landscaper zaoferuje mixborders, tablice kamienne, grupy działek.

rodzaje lądowań

Solitaire jest uważana za jedno sadzenia ozdobne liście i kwiaty gatunek lub ściśle posadzone krzewy, które tworzą jednolity kolor. Jak wystaje tle trawy, drzew iglastych i liściastych krzewów.

sadzenie grupa o nazwie lądowania bliskie kilka zakładów na dywanie lub trawy okrywowa roślin. ozdobić one trawnika, przed wejściem do domku lub w domu, ogrodzie, podkreślić skręt utwór.

Dokonywanie ogrody kwiatowe wykonywane za pomocą wypukłości w postaci długich prostokątnych konstrukcji. Są jednostronnie lub dwustronnie, podczas gdy zwykle używają kilka gatunków roślin. Niewymiarowe sadzone na pierwszym planie iw tle – wysoki. Rabatki długo łączyć z ramką.

Kiedy projekt klombów utrzymuje regularny kształt geometryczny, wznosi się do środka i aby ze wszystkich stron. Kwietnik posadzone rośliny jednoroczne i byliny.

Rocard nazywany Ogród skalny. To – slajd lub ściany, przekrój poziomy, obramowane kamieniami w ogrodzie taca miniaturowego.

Dokonywanie klombów w postaci skalistym wzgórzu skuteczne, jeśli znajduje się staw lub staw. W ten sposób rośliny wybrany niewymiarowe i kompaktowy – bylina, iglaki, krzewy karłowate drzewa lub niskie.

Podczas budowy skalnych można użyć naturalny wapień, piaskowiec, dolomitowe skały, ale nie nadaje się zaokrąglonych kamieni rzecznych. Niepożądane jest użycie granitu i kamieni o ostrych krawędziach. Głazy ważne, aby wybrać różne. Umieszczenie kamienie – jeden z najbardziej wymagających, wymagające dobrego smaku działa, że są one podstawą dla przyszłych klombów … Utworzony w postaci skalnych łóżek w domu są prawdziwą ozdobą bramkowe.