204 Shares 2287 views

Klub "kosmonauta" (St. Petersburg) – nocne życie w Petersburgu

Najlepszym miejscem na wieczorne rozrywki, weekend w towarzystwie rodziny i przyjaciół – klub, tym bardziej, że w Petersburgu, z którymi istnieje około tysiąca! Najpopularniejsze kluby nocne Petersburga już dawno przestała być wyłącznie tańczyć bary, ogromna liczba festiwali muzycznych, imprez prywatnych, a nawet występów solowych przejść na setkach witryn Petersburg klubach. Jedno takie sale koncertowe – „Astronaut” (klub). Petersburg – miasto życia bogatego życia nocnego, a „Astronaut” – to ulubione miejsce wszystkich Petersburgu, kochający stron zapalających i koncertów muzycznych.


"Kosmonauta" klub (St. Petersburg)

„Astronaut” został otwarty w Petersburgu niedawno, w 2010 roku, i udało mu się stać najbardziej odwiedzanym miejscem w mieście. Klub stał się ośrodkiem nie tylko osobom wybuchowych, ale również miejsce dla osób prywatnych, uroczystości, koncertów muzycznych artystów z różnych gatunków, a także prywatnych pokazów. "Kosmonauta" klub (St. Petersburg) otwiera swoje podwoje dla miłośników hip-hop, R'n'B, rock, trip-hopu, indie rocka, jazzu, a nawet muzyki klasycznej! jakości sprzęt i wyposażenie światło „kosmonauta” pozwala odwiedzającym cieszyć się piękną muzykę i Klubowej Wystawie w trybie non-stop.

przestrzeń

„Kosmonauta” klub (St. Petersburg) – to ponad tysiąc metrów kwadratowych powierzchni tanecznej. Wydarzenia w „Cosmonaut” zbierane są od dwustu do tysiąca osób. Piętrowe układ budynku pozwala gościom klubu spędzić wieczór w komfort w przestronnym parkiecie (pierwszy poziom), użyj paska nie daleko od niego. Podczas koncertów muzycznych oraz innych imprez na pierwszym rzędem foteli są często instalowane. Dobra wentylacja sprawia resztę „Cosmonaut” jeszcze bardziej przyjemne! Druga kondygnacja – przestrzeń dla gości korzystających z VIP-Places. Wygodne stoliki dla par i są obliczane dla dużych grup przyjaciół. osobne wejście i szatnia jest otwarty dla gości VIP. Chillout-Zone pozwala monitorować, co dzieje się na scenie na pysznego jedzenia i picia. Bar i restauracja znajduje się na drugim piętrze, pozwala pomieścić około dwustu osób.

Dlaczego „astronauta”?

„Kosmonauta” klub (St. Petersburg) ma ogromną liczbę pozytywnych cech, więc mieszkańcy i goście miasta wolą spędzić tu weekend, a wykonawcy są w kolejce, aby spędzić tu swoje działania muzyczne. „Astronaut” położony jest w historycznym centrum miasta. Dostępność komunikacyjna klubu – to kolejny plus – siedem minut spacerem od stacji metra „Institute of Technology”. Dla artystów i organizatorów na terenie klubu znajduje się jeźdźca z wszystkich specyfikacji technicznych, w tym wysokiej jakości dźwięku i poziom sprzętu oświetleniowego europejskich salach koncertowych. Klub Restauracja oferuje dania kuchni europejskiej i nie tylko! Przyjazny personel i profesjonalną ochronę, aby Państwa pobyt przyjemny i bezpieczny!

Adresy i kontakty

Klub "kosmonauta" adres MDM – Petersburg, Bronnitskaya Street, Building 24, położony w pobliżu stacji metra "Institute of Technology". Telefon kontaktowy klubu „Kosmonautów” znajduje się na oficjalnej stronie internetowej. W tej samej imprezie notowanych cen (kosztów wstępu VIP-miejsce, a także SVIP-biletów). Można znaleźć wewnątrz karty klubowej z lokalizacją i wskazaniem ich wartości. Klub „kosmonauta” można znaleźć w prawie wszystkich sieciach społecznych. Oficjalna grupy „kosmonauta” znajdziesz informacje o nadchodzących wydarzeniach, promocjach i ofertach specjalnych, a także imprezy tematyczne i świątecznych programów koncertowych. Godziny klub gotówka „kosmonauta” – od 12.00 do 21.00 przez cały tydzień (z przerwą na lunch: 15.00-16.00). W dniu koncertu bilety w biurze imprezy jest otwarty dłużej – do 23.00.