860 Shares 5682 views

Chevrolet Aveo – specyfikacje techniczne i nie tylko

Jeśli chcesz kupić tanie, ale zarazem niezawodny i nowoczesny samochód, warto zwrócić uwagę na Chevroleta Aveo. Charakterystyka techniczna samochodu po prostu pasuje do tych kryteriów.


Unikalny i nowoczesny design samochodu, przestronnym i komfortowym salonie, przyjemne uczucie podróżowania – to przyciąga każdego roku coraz więcej nowych klientów. Po tym wszystkim, co drugi samochód, ale Aveo, w tym samym czasie jest w stanie połączyć się nie tylko niezawodność i praktyczność, ale także modny design wraz z uniwersalnością. Cechy i umiejętności Chevrolet Aveo są idealne połączenie dla wycieczek miejskich. Rzeczywiście, dzięki zwartości i zwrotność, ta maszyna jest w stanie poruszać się szybko, nawet w wielkich metropolii.

Kupujący mogą wybrać między dwiema wersjami CAT Chevrolet Aveo: automatyczny lub mechanik. można także wybrać różne rodzaje organów: sedan (cztery drzwi) i hatchback (oferowane pięciodrzwiowy i wersja trzy-drzwiowego).

Ten samochód wrócił w 2002 roku (oryginalnego modelu Daewoo Kalos -). Po tym jak został poddany różnym restyling i ulepszeń. I już w 2003 roku jednostka ta zaczęła aktywnie wprowadzają w Rosji, po którym zyskał sporą popularność. Chevrolet Aveo w specyfikacjach technicznych, wzornictwa i wydajności na najwyższym poziomie – to co kochał naszych kierowców.

Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że konstrukcja samochodu była vzaimstvovan nieco w Daewoo Lanos. Można powiedzieć, że to Aveo celem modernezirovanym. Oczywiście, pojawienie się nowego samochodu jest o wiele lepsze parametry Lanos. Ponadto, twórcy zrobili wszystko co możliwe i niemożliwe, aby opespechit maksymalny komfort dla kierowcy i jego pasażerów podczas podróży.

Fotel kierowcy posiada regulację w ośmiu kierunkach. Samochód wyposażony jest w elektryczne szyby, klimatyzację i poduszki powietrzne. Za fotelem kierowcy znajduje się kieszeń na gazety, która łączy się harmonijnie w ogólny układ wnętrz.

Nie zapomnij deweloperów oraz o pasażerów. W tylnych siedzeń jest kompaktowy składany stół z otworem na panewce. Salon w nowym sedan jest dość przestronne, kierowca ma dużo miejsca na nogi. Również w samochodzie posiada klimatyzację i odtwarzacz MP3 z odbiornikiem radiowym. Wszystkie wykończenia we wnętrzu sedan jest wykonany wyłącznie z materiałów wysokiej jakości. Specyfikacje techniczne Chevrolet Aveo nie są gorsze nawet nowoczesne Volvo i Mercedes.

Ten koreański sedan, oprócz niskich kosztów, a jednocześnie mało wymagające w konserwacji i naprawy (oczywiście, z zastrzeżeniem zasad działania). A części na niej można znaleźć w każdym sklepie motoryzacyjnym przy stosunkowo niskich cenach. Ponadto zużycie paliwa Aveo nowej generacji jest jednym z najniższych wśród wszystkich koreańskich samochodów – 5 litrów na 100 kilometrów.

Na tej podstawie można stwierdzić, że ten samochód po prostu nie ma sobie równych pod względem ceny do jakości i niezawodności. W Chevrolet Aveo specyfikacje techniczne są na najwyższym poziomie.