829 Shares 1542 views

Kim Dzhedzhun: biografia i filmografia

W ostatnich latach wiele odkrywają kulturę Korei Południowej. Jest to dość charakterystyczne i uderzająco odmienne od Chińczyków i Japończyków. Jeden z najbardziej znanych muzyków naszych czasów w Korei Południowej jest Kim Dzhedzhun. Albumy tego artysty nagrań wyprzedane niemal natychmiast. Jest również dość skutecznie usuwane w telewizji. A według badań chińskiego kanału Xingkong Weishi, w którym uczestniczyło czterdziestu milionów ludzi, Dzhedzhun został uznany za najbardziej atrakcyjny mężczyzna w Azji.


Kim Dzhedzhun: Biografia Wczesne lata

I rodzi się tego utalentowanego człowieka w styczniu 1986 roku w południowokoreańskim mieście Gongju. Po urodzeniu biologiczni rodzice dali dziecko do adopcji i szybko wziął się do swojej rodziny Dzhedzhun. Oprócz Kima, jego przybrani rodzice mieli osiem córek. Ze względu na fakt, że w przyszłości piosenkarka dorastał otoczony kobietami w jego zachowaniu i stylu odzieży dużo kobiet. Podczas gdy większość młodzieży ten niuans nie martwi.

Początek twórczy sposób

Kiedy Kim Dzhedzhun osiągnęły wieku piętnastu lat, udał się do stolicy Korei Południowej – Seulu. Tutaj młody człowiek miał zarobić sobie życie. A ponieważ połączeń wykształcenia i nie miał Kim dorywczych i prowadził skromny tryb życia.

Wszystko się zmieniło, kiedy udał się na przesłuchanie odbyło się SM Entertainment. Facet śpiewał pięknie, a jego dobre wygląda tak zadowolony z przedstawicielami firmy, która wkrótce z nim kontrakt do trzynastu lat. Zatem Kim Dzhedzhun (na zdjęciu poniżej) został członkiem Boyce-band „Rising Gods of East» (Dong Bang Shin Ki).

Udział w grupie grupowy Dong Shin Ki (DBSK)

Wśród pięciu członków grupy muzycznej Kim był najbardziej starszy, ale lider Boys Band Yunho Yunho. Dzhedzhun same z Sia Junsu byli wokaliści grupy (oba są tenorów piosenkarka). Zaczął występować w DBSK, Kim wziął pseudonim „Hiro Dzhedzhun”.

Aż do 2010 roku piosenkarz był członkiem tej grupy. Przez czas "Rising Gods of the East" stał się jednym z najpopularniejszych zespołów w kraju.

Oprócz nagrywania albumów przechodnich i członkowie DBSK często pojawiają się w reklamach. Jednak ze względu na dość ścisłej umowy, duża część pieniędzy zabrał SM Entertainment, a faceci się w ogóle, tylko niewielki ułamek zysków.

W lecie 2009 roku trzech członków Dong Bang Shin Ki (wokaliści Hiro Dzhedzhun i Xia Junsu i bas tenor Mickey Yuchhon) złożone przez spółkę do sądu, domagając się rozwiązania umowy bez odszkodowania za straty z ich strony. Jako przyczynę takich żądań faceci wskazał, że umowa została wydana na zbyt długi okres; a ponadto, w okresie jego chłopców więzienia były zbyt młody i nie mógł właściwie ocenić warunki zaproponowane przez SM Entertainment.

Centralny sąd Seul przyznane roszczenie powoda, i byli w stanie rozwiązać umowę, a nie odszkodowanie. Zatem DBSK stał się duet, a Hiro, Sia i Mickey zorganizowany własną grupę o nazwie JYJ.

nowe inwestycje

Boyce rozpoczął swój własny zespół na wiosnę 2010 roku ukazał się ich pierwszy album, zatytułowany po prostu The … Mimo że było tylko cztery piosenki, ponad 175 milionów egzemplarzy zostało sprzedanych w Korei Południowej i Japonii.

W tym samym roku ukazał się ich drugi album – początek. Było już osiem piosenek.

W 2011 roku zespół wydał płytę z dziesięciu piosenek – w Niebie, aw 2014 – tylko my (trzynaście utworów).

W ostatnich latach, każdy członek JYJ koncentruje się na własnych karier. Więc Kim Dzhedzhun stał się dość skuteczne w filmach.

aktor Kariera

Nawet w 2006 roku, Hiro jest czasami działał jako gość star w różnych południowokoreańskich programów telewizyjnych i seriali. Ale prawdziwy przełom dla niego w tej dziedzinie była rola w serialu Niebios pocztowej Man. W tym projekcie, Kim Dzhedzhun grał mistyczne listonosz, który przynosi na żywo wiadomości do swoich bliskich zmarłych. Pewnego dnia spotyka dziewczynę, która straciła kochanka, ale nie mogła przestać go kochać. Próbuje jej pomóc, Dzhedzhuna bohater znalazł się w trudnej sytuacji.

Po sukcesie tego dramatu Kim zaczął zapraszać do często pojawiać. Jednak ze względu na próby do roku 2010, był zmuszony zaprzeczyć. Ale uwolnił swojego kontraktu z SM Entertainment z młody człowiek zaczął ponownie grać w telewizji.

Wydany wiosną 2010 odinnadtsatiseriynaya dramacie „Trudno być uczciwym” był kolejnym zadaniem gwiazda nazywa Kim Dzhedzhun.

Filmografia tego artystę w kolejnych latach uzupełniana takie popularne projekty w Korei Południowej jako „Protect the Boss”, „Przygody czasie dr Giny”, „Code Name:. Szakala”, „trójkąt” i „szpiegów” Warto zauważyć, że Kim grał na ścieżkę dźwiękową do niektórych z tych dramatów.

kariera solowa

Równolegle z karierą aktorską, strzelanie w reklamie i uczestnictwa w grupie pisania JYJ, Hiro i nagrywania własnych utworów.

W styczniu 2013 roku muzyk wydał swój pierwszy album – Mine. Pod koniec tego samego roku wydał swój drugi solowy album – WWW, co oznacza: Kto, kiedy i dlaczego.

Chociaż w wojsku, w lutym 2016 roku udało się wydał swój trzeci solowy album No. X Kim Dzhedzhun. Ta kolekcja zawiera utwory muzyki zarówno w języku koreańskim i w języku japońskim.

Kim Dzhedzhun: miłość życia

Jako idol milionów dziewcząt, Hiro w tej sprawie jeszcze nie był stałym towarzyszem. Jednak szczerze przyznaje, że najbardziej prawdopodobne, aby poślubić jednego ze swoich fanów, ale jeszcze nie spotkałem się najbardziej. Jeśli chodzi o przyszłość rodziny, Dzhedzhun śni, że miał troje dzieci – dwie córki i jednego syna.

Jak wiecie, Kim Dzhedzhun został przyjęty jako niemowlę. Jego biologiczni rodzice nie byli zainteresowani ich dziecka, dopóki nie stał się sławny w całym kraju jako członek „Rising Gods Wschodu”. Więc matka jesienią 2006 piosenkarka szukał go i starał się nawiązać stosunki z synem. Hiro chętnie przyjął go i teraz komunikuje się z nim, a matka zastępcza, który go podniósł. Dzhedzhun twierdzi, że szczęśliwy – bo ma teraz dwie matki, którzy dbają o niego.

Ale z ojcem biologicznym mężczyzną wyszedłem dość złą historię. Informacje na temat sławy i bogactwa Jego syn, człowiek pozwał rodziców adopcyjnych Kim, twierdząc, że bezprawnie zabrał swoje dziecko, żądając rekompensaty finansowej.

Przeprowadzone testy DNA potwierdziły, że mężczyzna jest w rzeczywistości ojcem Hiro, po którym piosenkarka oficjalnie rozpoznał. Jednak powód szybko oddalił sprawę, jak stało się jasne, że w chwili urodzenia Dzhedzhuna, był rozwiedziony od matki i zrezygnował z prawa rodzicielskie do syna. Zatem ojciec Kim nie miał szans na wygraną, a ponadto bał roszczenia wzajemnego przez rodziców adopcyjnych Kim.

Ciekawostki

  • Wzrost piosenkarza – 180 cm koloru oka – brązowe włosy – ciemne. W różnych okresach, malował włosy w kolorze czerwonym, brązowym i białych kolorach.
  • Dzhedzhun uwielbia gotować. Jednak woli pikantne jedzenie i można gotować przez piętnaście potraw.
  • Piosenkarka lubi używać dużo emotikonów w wiadomościach tekstowych.
  • Ulubiona gra Kim – „Papier, kamień, nożyce …”.
  • W wieku dziewiętnastu lat, doznał kontuzji kolana. poważne operacje wymagane do jej odzyskania.
  • Wiosną 2006 roku został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. Jednakże, ze względu na ogromną popularność szybko został zwolniony, a za karę został usunięty z występów na sto dni.
  • Nawet podczas pracy na SM Entertainment w 2006 roku, Kim pojawił się w reklamie Samsunga.

W ostatnich latach wśród południowokoreańskiej gwiazdy stało się modne, by służyć w wojsku. Kim Dzhedzhun nie był wyjątkiem. Po zagraniu ostatniego koncertu pod koniec marca 2015 roku, udał się do służby w kraju, w dwudziestu jeden miesięcy. 30 grudnia 2016 młody człowiek powinien zwolnić rezerwę, a fani z niecierpliwością oczekują jego powrotu.