589 Shares 9413 views

„Baranki” – restauracja w „szczyt”: adres i opinie

Aby wybrać restaurację na święta lub na każdą okazję, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę różne czynniki. Ale, oczywiście, będzie głównym jakości smakowe żywności służył a koszt wieczorem. Odgrywa ważną rolę i prestiż instytucji, jak również to, co mówią o nim przyjaciół i znajomych, którzy odwiedzili restaurację. Przy wyborze należy rozpocząć od zamierzonego charakteru imprezy – czy to romantyczne spotkanie lub spokojny rodzinny obiad, lunch biznesowy lub osoba zabawy z przyjaciółmi. Być może restauracja, położony w popularnym centrum handlowym, na najwyższym piętrze, jest odpowiednia pod każdym względem.


Widok z góry na miasto

Centrum handlowo-rozrywkowe „Pik” razem i niesamowite restauracji „Baranki”. instytucja adres – ulica Efimova 2. Wewnątrz można poczuć stylu i uroku. Tutaj można chwilowo zapomnieć o zgiełku miasta i cieszyć się przyjemną atmosferę, która pomaga się zrelaksować, jednocześnie otwierając gościom wspaniały widok na miasto z lotu ptaka. Niezwykłe wygląda z okien katedry św Izaaka i splecionych dachy.

przyjemna atmosfera

Niezwykłe w swojej konstrukcji i stylowej restauracji „owiec”. Petersburg był w stanie umieścić swoją pieczęć na projekcie instytucji. Zaskakująco style mieszane połączyli elementy mebli przemysłowych i stylowe, kolorowe wzory są w parze z drewna przycięcia, wesoły obraz graffiti, w sąsiedztwie kolumn ceglanych. Dość duża powierzchnia jest dogodnie podzielone na różne strefy. To przede wszystkim wygodny salon, przytulny bar pin, scena graniczące na parkiecie, i jest dość odosobniony, wygodne domki, które mogą pomieścić od sześciu do dziesięciu osób.

Rekreacji dla dzieci i dorosłych

Bardzo wygodny dodatek – pokój dla dzieci, w którym na obiad do wieczora dla dzieci pod opieką niani. Pokój wyposażony jest dla dzieci w zależności od ich upodobań, tam magiczne zabawki w jej domu, a ściany pomalowane chmury płyną w postaci baranka. Chociaż tutaj, dzieci nie umniejsza dorośli odpocząć i towarzysko, jak oni sami i mieć coś w sali gier. Mają swoje ulubione potrawy, które są również zawarte w menu miejsc dla młodych użytkowników.

W kuchni znajduje się na pierwszym miejscu

Warto zauważyć, kuchni w restauracji „Lambs” (TK „Szczyt”), której szef kuchni jest włoska Massimiliano Attsori. Dzięki niemu, wiele z tych włoskich arcydzieł zawarte w menu. Ale ponadto instytucja przygotowuje Europejską, dania kuchni japońskiej, a nawet Uzbek, dla każdego z nich odpowiada kucharz. Ponadto, dla każdego sezonu, istnieje kilka potraw, które zajmują swoje pozycje w tym okresie. W ciągu dnia, zawsze można mieć obiad dla tych, którzy wolą lunche biznesowe.

Od kucharz pochodzący z Sardynii, nie będą oferowane dużo potraw z ojczyzny, które różnią się w smaku. To jest prawdziwe risotto i makaron, odmian pizzy, która może liczyć około dwudziestu. Ale także „Baranki” – restauracja (St. Petersburg), która zawsze oferuje swoim gościom japońskie rolek i sushi, kebaby prawdziwy Kaukazie i Azji pierogi.

Napoje dla wszystkich smaków

Poza doskonale gotowanych potraw „Lambs” (restauracja w „szczyt”) oferują swoim gościom doskonałą kartę bar, który zawiera wiele odmian win z Nowego i Starego Świata. Restauracja oferuje szeroki wybór koktajli i napary domu. Każdy gość będzie zadowolony z napojów, ponieważ są tam dla każdego smaku, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Dla miłośników mocnego napoju w barze również ogromny wybór koniaków, wódka, tequila i whisky.

przyjemny wypoczynek

Personel restauracji „Lambs” (TK „Szczyt”) oferowane dla wszystkich gości cieszyć się nie tylko pyszne dania i wyśmienite drinki, ale również okazją do zabawy i zabawa do spędzenia wolnego czasu. Zatem, dni tygodnia rozprowadzane w restauracji na różne rozrywki. We wtorek istnieje żywo Kalyana herbata pm, środa jest zarezerwowana dla miłośników filmu – spoczywa na instytucji będą mogli cieszyć się pokazy filmowe i połączyć przyjemne i pożyteczne.

stromy strona

Dla tych, którzy wolą słuchać pięknych i nowoczesnych piosenek, a także wziąć udział w ich realizacji, w czwartek będzie najbardziej odpowiedni, ponieważ jest to dzień zaplanowano karaoke i koncerty ze znanych artystów i grup. W weekendy, wszyscy fani czekają na najbardziej stromych dyskotek zapalających sety. Ten ekscytujący program jest przygotowany dla wszystkich gości w restauracji „owiec”. Restauracja (St. Petersburg) to luksusowy i harmonijne wnętrze z przyjemnego i niezapomnianych programów i nie pozostawi nikogo obojętnym odwiedzających.

wieloaspektowy menu

Oczywiście, na podstawie nazwy restauracji, możemy łatwo założyć, że centralny do miejsc zajętych przez menu dania z jagnięciny. Oto oni naprawdę świetny wybór. Ponadto instytucja „owiec” (restauracja w „szczyt”) oferuje turystom bogate i zróżnicowane menu. Ten mieszany „Lamb” oraz krajowy mięso i ryby, warzywa, ogórki i ser. Pieczony indyk i kaczka, okoń i ryb pod winogron, jak kurczak, który jest duszony z różnych ziół.

Istnieje wiele do wyboru

Patroni ochotę dania, takie jak sałatka z solonych grzybów mleka i wędzonej makreli, krem z zielonego groszku z krewetek i ravioli z sosem szafranowym ricotta i szpinaku. Wszechstronność i różnorodność potraw pozwalają gościom wybrać najbardziej odpowiedni, niezależnie od gustów i preferencji. Ale to nie zostałby wybrany, będzie to wyjątkowo świeże, smaczne i niezapomniany, bo wszystko w restauracji jest przygotowany z wielką miłością.

Herbata była zawsze wysoko cenione

Szczególną uwagę należy zwrócić na mapie i herbata. Nie będzie nie tylko tradycyjna czarna lub zielona herbata, ale również biały, zielony lub czerwony, herbata ziołowa herbata oolong i, co za jego klasyfikacji jest między czerwoną i zieloną herbatę. Cała ceremonia odbywa się ściśle według zasad i zadowolą nawet najbardziej wymagających Gości.

Uczta dla wszystkich

Wielu turystów, którzy odwiedzili już kilka razy w instytucji, i znowu wrócił do restauracji „owiec”. Opinie mówią same za siebie: nie tylko serwis pochwała i kuchni, ale również bardzo atmosfera, jak również koszt jedzenie serwowane. Ludzie przychodzą tu z przyjemnością na weekend z całymi rodzinami, bo w tych dniach dla dzieci wykonane prawdziwy głośny i wesołych świąt. Ponadto, aby zapewnić im menu, który zawiera ulubione potrawy dzieci.

Z lub bez

W tym miejscu spędzić randkę z ukochaną osobą, umówić się na spotkanie z partnerem biznesowym, zrobić skromny wieczór panieński lub razem gejów teraz. „Lambs” (restauracja w „szczyt”) – miejsce, w którym każdy jest miły i zabawny, zawsze tworzy atmosferę uroczystości i komfortu. Zmęczony po długim klientów handlowych są zadowoleni z jedzenia i po prostu odpocząć po długiej i wyczerpującej sesji. Mogą one pomieścić nie tylko wokół okien i cieszyć się pięknym widokiem, ale także w salonie, gdzie znajdują się masywne i wygodne sofy.

Wakacje codziennie

Dla gości, którzy przyjeżdżają, aby cieszyć się pyszne drinki w barze są półokrągłe kanapy i krzesła. Tu zawsze można wygodnie, rozkoszując się komfortem ulubione koktajle. Każdy element tej instytucji, tak jak gdyby stworzony, aby utrzymać komfort i łatwość. Informacje o spółce, znajduje się w pobliżu baru, dostać prawdziwą przyjemność nie tylko do komunikacji, ale także atmosferę, która panuje wokół nich.

Każdy prezent urodzinowy

Ci, którzy po raz pierwszy odwiedził restaurację byliśmy mile zaskoczeni tym, co urodziny, świętować święto, dać prezent z restauracji tutaj. Może to być płyta z świeżych owoców soczyste i wino lub rury z wodą. Taki miły dodatek do wypoczynku będą mogli rozweselić każdego, kto przyszedł w „owiec” (restauracja w „szczyt”). Odpowiedzi na jego temat są liczne i pozytywne, więc liczba odwiedzających rośnie z każdym dniem.

harmonogram

Restauracja codziennie od dwunastej w południe do północy, piątek i sobotę – aż do piątej rano, aw niedzielę dopiero w drugiej połowie nocy. Miejsca można rezerwować z wyprzedzeniem zawsze. Dlatego wszelkie przyjazne spotkania, romantyczną kolację lub firmowy zawsze będzie obchodzony w przyjemnym i wygodnym otoczeniu, i zostanie zapamiętany na długo. Ze względu na fakt, że restauracja znajduje się w pobliżu centrum miasta, zawsze można łatwo dotrzeć na każdym transporcie.