513 Shares 7986 views

dzień metalurg

Metalurg Day – święto silnych i prawdziwych mężczyzn. Ludzie tego zawodu przyjąć moje serdeczne gratulacje w trzecią niedzielę lipca. Data ta jest zazwyczaj obchodzony od czasów potężnego Związku Radzieckiego. Ci, którzy pracują w tym zawodzie, są szczególnie odporne na wysoką poświęcenie, odwagę, wytrzymałość i inne pozytywne cechy ludzkie. Ci, którzy wybrali ten zawód nie wie, że jest to trudne i dość niebezpieczne, ale to jest bardzo istotne i można nawet powiedzieć, romantyczny.


Jeśli nie było przemysłu, nasze życie nie byłoby tak wygodny i beztroski, ponieważ metal, który topi się i przekształcony dziesiątki setek produktów, otacza wszędzie, począwszy od samochodów osobowych do rurociągów, które wypływają z ropy naftowej lub gazu. Niedawno przyszedł do naszego współczesnego życia, że stosowanie wyrobów metalowych, po prostu nie może sobie wyobrazić, co to pracochłonny proces – do stopienia stali. Dlatego tworzy świąt zawodowych, do dziś ludzie mogli zrozumieć, jak ważna i przydatna rzecz dla kraju popełnia codziennie.

Metalurg Day – święto ludzi nieustraszony i odważny, którzy wybrali zawód raz na zawsze. Statystyki pokazują, że producenci stali prawie nigdy nie zmienić pracę w trakcie ich eksploatacji. Jest oczywiste, że w tej branży ludzie przychodzą z powołania. Ich magia przyciąga odlewania metalu, pracują dzień w walcowni i pieców w ciągu dnia.

Bez tej branży nie istnieje, i wiele innych, ponieważ metalu – to jest podstawą wszelkiej produkcji w ogóle. Dlatego Dzień Hutnika – to szczególne znaczenie z wakacji.

Historycznie rzecz biorąc, że przemysł stalowy był zawsze jednym z podstawowych sektorów gospodarki Rosji. Został on dalej rozwijany od czasów Piotra I, kiedy Nikita Demidov pozwoliło zbudować kilka hut na Uralu. Już w 1720 roku firma Demidov topiony dwie trzecie stanu metalu, jednak profesjonalny wakacje jeszcze nie istnieje.

Obecnie Dzień Hutnika – jedno z wakacji, które są kochane i powszechnie obchodzone w Rosji, i zainstalowany w 1957 roku. Był to czas wzrostu gospodarczego. Jak w dawnych czasach, przemysł stalowy – przemysł prawdziwy chleb w Rosji, przez które otwierają perspektywy dla innych, nie mniej ważnych odmian branżach. Było to w czasie jej udział podkreśla siłę ekonomiczną państwa.

Jak okazji Dnia Hutnika? To jest ciekawe pytanie, bo wytapiania metalu – jest to proces ciągły i często jest tak, że specjalista mówi, że to tylko w miejscu pracy, w wielkim piecu.

Ale w rzeczywistości, to święto ma swoje tradycje i zwyczaje. Gratulujemy Dnia Hutnika classic i okazało się na przestrzeni lat. Co do zasady, nowoczesne huty – to przedsiębiorstwa miejskie formowania. Ich w dużej mierze zależy od rozwoju i stabilności materialnej pomyślności miast i całych regionów. Dlatego to święto jest ważne dla wszystkich tych, którzy są bezpośrednio zaangażowani ponieważ profesjonalny przynależność do niego nie jest.

Gratulujemy Dnia Hutnika wyjątkowo uroczyste. W tym dniu pracownicy wyspecjalizowanych przedsiębiorstw otrzymają nagrody specjalne. Świąteczną atmosferę, która panuje w Dniu hutników, szczególnie podkreśla jego znaczenie. Jest to święto wszystkich osób zaangażowanych w przetwarzanie metalu, stali, konstrukcji metalowych i narzędzi ognistych skomplikowanych szczegółów. Dlatego są one spodoba przyjazną, zwartych zespół i świętować osiągnięcia za rok zwycięstwa.

Dniu pracowników przedsiębiorstw hutniczych przyjąć gratulacje od partnerów i urzędników państwowych. Spółka zarządzająca dba o to, aby zgłosić się na stopieniu, a robotnicy i pracownicy otrzymują nagrody stałe. Co do zasady, aktywnie uczestniczą przyjaciele i bohaterowie rodziny okazji.

Centralnym punktem festiwalu jest podana do imprez sportowych. Tradycyjnie zorganizował ciekawą wystawę o historii zakładu lub istotnych zdarzeń, które miały miejsce w mieście, lub po prostu wystawy malarstwa i fotografii. Zasadą jest, że w tym dniu odbył się koncert galowy i wieczór zabawy uroczystości i fajerwerków, bo to święto tego ognistego zawodu.