185 Shares 8802 views

„Modelowanie przyszłości” – książki, które warto czytać

Witalij Gilbert – człowiek niezwykły. On jest znany parapsycholog i hipnotyzer. Gilbert ma specjalną zdolność, praktycznie niedostępne dla większości ludzi, co dało mu możliwość wygrania w jedenastym sezonie znanego programu „Battle of the Psychics”. Między innymi, nie jest też ostatnią osobą w literaturze. Witalij napisał książkę „Modelowanie przyszłości.” Co to jest niezwykłe?


Jak mówi autor w przedmowie, zaczyna pisać „Modelling the Future” z początku i końca. Proponuje on, aby porzucić wszelkie negatywne emocje i złe myśli. Gilbert pamięta szok, że kilka lat temu zmusiła go do całkowitego remontu całe życie. W pierwszym rozdziale, autor książki „Modelowanie the Future”, wskazują na utajone zdolności nieodłączne w każdym z nas. Rozmawia z czytelników o tym, co powoduje, że ludzie zmieniają się na gorsze. Opłaca dużo czasu na pytanie, dlaczego nasze ukryte zdolności nie może być używany przez długi czas, a nawet całe życie. Gilbert dotyka tematu, takich jak wyjątkowej złożoności świata wewnętrznego (psychiczne, charakterystyka myślenia i tak dalej). Każda osoba.

Jednak książka „Modelling the Future” nie mają wiele wartości, jeśli zawiera tylko teoretyczne, choć bardzo ekscytujący materiał. Autor dzieli się swoimi technikami że osobiście pomogły w swoim czasie „wyzwolony” Pokaż ukryte zdolności. Wśród nich m.in. medytacja, pozytywne myślenie, umiejętność dostrzegania dobra w każdym człowieku, nawet „zepsute” pod wpływem jakichkolwiek czynników zewnętrznych, umiejętność cieszenia się życiem.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że autor jest bardzo uczciwy wobec swoich czytelników, fakt ten sprawia, że to wielki zaszczyt. Niemal na samym początku swojej historii, wymieniając kilka prostych technik, które zmienią wiele w jego życiu, on nazywa „rzucić książkę, ponieważ jest bardziej niż cokolwiek nowego dać, i zdobyć doświadczenie.” Ale to tylko założenie poczynione przez autora. Zakończyć czytanie książka jest nadal warto, ponieważ zawiera bardzo niestandardowy wygląd świat. W drugim rozdziale, autor książki „Modelowanie the Future” mówi, że umożliwia jego marzenia. Im więcej czytasz, tym bardziej interesująca staje. Według Gilbert, cuda są możliwe, w rzeczywistości – to zdarzyć, gdy ludzie wierzą w nich. On nawet daje przykłady ciąż kobiet z rozpoznaniem „bezpłodności” lekarstwo na raka. Jeśli pragniesz coś i wierzę, że będzie to osiągnąć, to niech tak będzie, przekonuje nas Witalij Gilbert. „Modelowanie przyszłości” – ta książka nie jest dla sceptyków i ateistów, bo autor jest przekonany, że stosunki między człowiekiem a jego Stwórcą pozwoli osiągnąć wielkie rzeczy w życiu. Według niego, Bóg istnieje i kocha każdego z nas.

Ścieżka od przegrany na szczęśliwym człowiekiem był Gilbert. „Modelowanie przyszłości” – książkę, która wyjaśnia, co pomogło mu to osiągnąć. Być może, a twoje życie się zmieni po przeczytaniu. Na podstawie moich doświadczeń, autor proponuje szereg rozwiązań, które powinny zostać podjęte. Po przeczytaniu tej książki, czytelnik może zrozumieć, że żył do tej pory jest nie tak. Książka jest przeznaczona dla tych, którzy chcą znaleźć miłość, choroby leczyć, by stać się bardziej skuteczne.