812 Shares 5765 views

Fantastyczny Pottermore: test dla wykładowców i różdżki

Tale of Harry Potter – jedno z najważniejszych dzieł naszych czasów. Autor książek o chłopcu zastanawiać Dzhoan Rouling stworzył magiczny świat, z którego nie chcesz, aby wrócić do rutyny. To jest w porządku, aby zanurzyć się w cudach głowie, i nie jest stroną internetową Pottermore.


Magia wokół nas

Dzhoan Rouling sama aktywnie uczestniczy w życiu strony. Na przykład, niektóre fakty postacie dostępne na stronie internetowej, nie znajdziesz w książkach. Pisarz stawia elementy witryny o historii świata magików, bardziej ukazuje losy bohaterów i postaci.

Jest to nie tylko encyklopedią na uniwersum świata Garri Pottera, ale wszelkiego rodzaju interaktywności dla zwiedzających. Jak jesteś w stanie przejść na teście Pottermore na Wydziale? I podnieść swoją postać za pomocą czarodziejskiej różdżki? I zdefiniować swój duch patrona – Patronusa?

Powrót do szkoły: opanowanie internetową Pottermore

Przede wszystkim, należy być przygotowanym na to, że ten zasób jest napisane wyłącznie w języku angielskim. Ale w dzisiejszym świecie, to nie powinno być dużym problemem. Oczywiście, są fani, którzy przekładają artykuły i notatki z miejsca na język rosyjski. Ale w oryginalnym języku jest zawsze bardziej interesujące przeczytać. Spróbuj sobie wyobrazić, jeden z zabawnych cech Pottermore – Zakład dystrybucji. Test służy do przekazywania niemal natychmiast po rejestracji. Można udać się do niego bezpośrednio lub na początku wędrować przez kolorowych stronach serwisu.

Na Pottermore testowym wydziału odgrywa rolę Sorting Hat. W zależności od osobistych cech, wybrane odpowiedzi, będzie przedstawiciel jednej z czterech wydziałów: Gryffindoru, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff. W przekładzie rosyjskim dwóch ostatnich są również znane jako Ravenclaw i Hufflepuff odpowiednio. Następny powiesz raczej oferować czytać o swoim wydziale (jego historii, twórcy wybitnego przedstawiciela, symboliki, bestia-patrona) Ponadto, będzie oferowane do pobrania tapety na pulpit, pokazując swoją przynależność do wydziału – są symbolicznych zwierząt reprezentowane są: zielony srebra wąż do Slytherinu czerwono-żółty lew do Gryffindorem, żółty i czarny do Hufflepuffie Badger i niebieskiego brązu orła Ravenclawu.

Dystrybucja Ilvermorni – American Hogwart odpowiednikami

Otrzymujesz możliwość przekazania więcej niż jeden test tylko na wydziale w Hogwarcie. Pottermore obejmuje obecnie dystrybucję i Ilvermorni. Jeśli jesteś fanem świata Garri Pottera, oczywiście, już widział film „Fantastyczne zwierzęta i gdzie mieszkają”, a wiesz, że Ilvermorni – szkoły czarodziejów w Ameryce. Do tej pory niewiele wiadomo o tym – w siedmiu książek nigdy ogólnie wspomniano. Jednak ze względu na testowym Pottermore Ilvermorni wydziału daje wyobrażenie o strukturze tej magicznej szkoły. Wydziały Ilvermorni cztery, jak w Hogwarcie, a każdy jest pod ochroną magicznym creature-totem: Pikvidzhi (Pakvadzh, Pukvudzhi) – małe eared stworzenia żyjące na bagnach, Rogaty Serpent, Petrel (Thunder-ptak w niektórych tłumaczeniach) i Vampus ( duży dziki kot, jak pantera).

Wybieramy magiczną różdżkę

Na Pottermore testowym wydziału – nie jest to jedyna okazja, aby dowiedzieć się o sobie czegoś nowego. Strony te będą również oferowane do ciebie czarodziejską różdżkę. Tak, i oni też mogą być pewne parametry: długość i materiał konstrukcyjny różdżki. Uważa się, że wzrost większości standardowego pręta – około 12-13 cali, ale do wytwarzania substancji czasami różnią się niesamowite wykluczają i rzadko. Zewnętrzna część jest zwykle wykonane z drewna, ale zawsze zawiera rdzeń elementu magiczną. Wewnątrz pałeczki mogą być żył smok, Phoenix pióro, jednorożec włosy, i tak dalej. Dzięki tej „wypychania” artefaktu zyskuje pewien znak: w książkach wspomniano kilka razy, że różdżka wybiera kreator nie robi, a różdżka – kreatora.