230 Shares 6255 views

Valentina Zelyaeva – rosyjska supermodelka niesamowite piękno

Ta Rosjanka z delikatnymi rysami na liście najlepiej zarabiających modeli na świecie i jest uważany za jasny przedstawiciel słowiańskiej urody. Superstar, znany z wieloletniej umowy z popularnej marki Ralph Lauren, zachwycił wszystkich bottomless oczy i doskonałą skórę.


modelowanie kariera

Przyszła królowa wybiegu urodził się w Ułan-Ude w 1982 roku. Dzięki jego ojciec, wojskowych, stale kochuyuschemu kraj, rodzina była w Moskwie. Valentine Zelyaeva nigdy nie myślał o karierze modelki, a nawet uważane za całkiem sama z powodu nadmiernej szczupłości. W 16 lat, ku zaskoczeniu dziewczyny zbliżył się do środka przez dłuższy czas, aby spojrzeć na nowe twarze, i poprosił ją, aby spróbować swoich sił w konkursie. Nagrodzonych miejsc nie wzięła, ale wyciągnął zwycięski bilet w postaci zaproszenia na staż w Japonii.

Za zgodą rodziców, ona opuszcza kraj i spróbować się jako model. Początkowo ona postrzegana pracę jako okazję zobaczyć świat. Po pracy przez 2 lata, a po powrocie do kraju, zdaje sobie sprawę, że marzenia nowe szczyty w tym biznesie. Od 2004 piękno podbija podium w Nowym Jorku, a zainteresowanie nim tylko zwiększa. Zelyaevoy oferują pracę natychmiast Agencji 3, a wynikiem współpracy staje się ogromną liczbę koncertów w Fashion Week.

Twarz na okładce

Po triumfalnym sukcesie słowiańskich dziewcząt zauważyć najsłynniejsze kolorowych magazynów i zaprosił ją na swoich okładkach. Niezwykłe piękno Valentina wygrywa cały świat, a 3 popularne marki – Balenciaga, Calvin Klein Jeans i Ralph Lauren – natychmiast zawrzeć umowę z nią. Z najnowszych Valentina Zelyaeva współpracuje od 2004 roku, twarz dziewczyny jest tak urzeczony legendarnego projektanta Ralfa Lorena, co nazwał boskie uosobienie stylu domu mody.

Nie chcąc dzielić z nikim uroczym manekin, szefa znaków firmowych ekskluzywny kontrakt z nią i nadal wierzy Valentina jego muzą. Ona otwiera wszystkie pokazy mody Ralph Lauren i ozdabia kampanie.

zdrowy styl życia

Trzydzieści trzy Valentina Zelyaeva wzrost, przy czym waga (177 cm, 55 kg), idealnie nadają się do wybiegu dziwi świeżość i specjalnego blask skóry. Model znany prowadzi zdrowy tryb życia, poświęcony pięknu i żywienia, promowanie go na swoim blogu.

Przyznaje, że spadł na oślep w świecie jogi i medytacji. Dają jej zaufanie i pełny relaks po męczącym filmowania. Ona uważa, że najważniejsze – jest to związane z sobą: jeśli kochasz siebie, aby zabrać ze wszystkimi wadami, jest rzutowany na postawy wobec życia.

„Harmonijne ludzie jak gdyby oświetlone od wewnątrz, a dla mnie są one przykładem” – wyjaśnia Valentina Zelyaeva. Najważniejszą rzeczą – kochać siebie, bo tylko wtedy zmienia perspektywę i nastawienie do świata i ludzi, a pozytywne nastawienie jest bardzo ważne dla każdego człowieka.

Blog o piękno i pozytywne nastawienie

Blog, który jest supermodelką, mówi na przykład pozytywnych zmian zachodzących w świecie zewnętrznym i wewnętrznym. Lubi wstawać wcześnie, aby poświęcić trochę czasu dla siebie, medytując, aby utrzymać spokój, tak potrzebne w ciągu dnia. Czczo ona wypija litr wody i przygotować śniadanie.

Valentina Zelyaeva, nie patrząc w jego wieku, często układa się detox dzień – była pije tylko wodę i świeże soki. Gwiazda powiedział, że jego podium sprawdzone piękno sekret olej kokosowy, który jest używany wewnątrz 2 łyżki dziennie, a także sprawia mu maskę nawilżać ciało i grube włosy.

Elegancji – naturalnego starzenia

Gdy jasny blond poprosił o to, czy to będzie włączyć się do pomocy chirurgów plastycznych, Valentina Zelyaeva, zdjęcia porcelany skóry, która zawsze staje się obiektem podziwu dla jej fanów, ale on reaguje negatywnie. To nie jest wielki przeciwnik szelek skórzanych, ale do tej pory to komfortowo w swoim ciele. Valentina jak kobiety, starzenie się w sposób naturalny, widzi siwe włosy i zmarszczki na twarzach specjalnej elegancji.

Zelyaeva Valentine – model, który robi to, co lubi. Jej dodatni i dobroć przyciągnąć fanów, których liczba rośnie tylko. Uśmiechnięty piękno – niezwykle harmonijny osoba, każdy dzień z radością i dziękując za wszystko, co wszechświat ma życie.