782 Shares 1850 views

W serii „Witch Academy”: aktorzy

Magia i czary – dwa ulubione tematy dzisiejszych dzieci i młodzieży. To może być oceniana przez ogromną popularność niesławnego czarnoksiężnika Harry Potter i czarodziejów z małego rodzinnego kanału Disney Channel i innych dzieci o magii kina. Ostatnio jednak ta świnka uzupełniane z innym serialu o życiu, dzieciństwie i szkolenia młodych czarodziejów. Nad jego nazwy nie myślał długo i seryjny Film otrzymał tytuł „akademii czarownice”. Podmioty uczestniczące w nim, to uczniów i studentów, z których wielu zadebiutowały w tym filmie. Czytaj więcej o nich na kanale „Nickelodeon” i fabuły serii obejmie w tym artykule.


Ogólne informacje o serii

„Czarownice Academy” lub „Spryt” – stosunkowo nowy amerykański serial telewizyjny dla dzieci w kategorii „12+”. Zawiera on elementy fantazji, dramatu i komedii. Jego światowa premiera odbyła się na kanale telewizyjnym „Nickelodeon” na początku października 2015 r. Rosyjska publiczność ze względu na multi-bębnowy można ocenić dopiero w marcu 2016 r.

W serii „Witch Academy” (aktorzy i role grali w tym filmie, który jest ściśle spleciona z już znanych „Czarownica Emma”) przyszedł pod kierunkiem Arturo Manuitta. Scenariusz do tego filmu seriali filmowych skontaktował się kilka osób. Tak więc, jednym z jego wersji wynalazł Dzhonni Hartmann, który wcześniej pracował w popularnym serialu „Teenage Mutant Ninja Turtles”. I pomóc mu w tym Dzheff Seyers Zack, Księżyca i innych.

Historia i krótki opis

Seria jest kontynuacją już znane młodości filmu szeregowej o nazwie „Czarownica Emma”. Przypomnijmy, że do czynienia z tajemniczą magiczną szkole, gdzie dzieci i młodzież z różnych zdolnościach. Głównym bohaterem jest rodzajem Emma, przypadkowo dowiedział się o jego przynależności do magicznego świata.

W przeciwieństwie do „Czarownica Emma”, w „Akademii aktora czarownic – Andy. Jest także młody i aspirujących czarownica, która przypadkowo otrzymał w niezwykłych edukacyjnych Wheats instytucji. Jednak jego zadaniem jest nie tylko osobiste szkolenie, ale również moralne wsparcie od bardzo młodych magów. To było wszystko i mówi do publiczności, „Akademia czarownic”. Aktorzy i ich role w realizacji zasługuje na szczególną uwagę. O nich powiemy więcej.

W tym czasie, czarownica idzie do nowej roli opiekuna. I oczywiście, jego udział spadnie szereg różnych testów, a także spotkanie z nowych wrogów i przyjaciół. Kim są aktorzy tej zabawnej serii z piękną grafiką kreskówek?

„Akademia Czarownic” ( „Nickelodeon”): aktorzy są profesjonalistami

W „Witch Academy”, z udziałem aktorów amatorów i profesjonalistów. Na przykład, rola głównego bohatera została zaproszona osiemnaście aktorka Daniela Nieves, urodzony 04 lipca 1997 w Kolumbii. Pomimo młodego wieku według standardów filmu, udało jej się wziąć udział w pięciu dużych projektów. Tak, ona została zaproszona do serialu „Czarownica Emma”, „Twarz Analia”, „Pokojówka na Manhattanie” i „Widow Blanco”.

Zdobyliśmy pewien rozgłos i innych aktorów z serii „Witch Academy”. Na przykład, kolejny głównym bohaterem była młoda aktorka dzhuliya Antonelli. Łącznie (z uwzględnieniem roli w „Akademii Czarownic”) aktorka wystąpili w trzech projektach.

W jej świnką roli dramatu i komedii. Podobnie jak w poprzednim kolegą w serialu, Julia uczestniczyła w „Czarownica Emma”. Podobna liczba ról i młody talent Lydia Dzhyuett, które można zobaczyć w serialu „Och, to tata” i „niewidzialne postacie”. Film o dwóch projekt okazał się być większa w ciemności oczy Endryu Ortegi. Brał udział w ekranizacji serialu zatytułowanego „Criminal Minds”, „Niebezpieczny Henryk”, „Misja w Miami” i Warfighter.

W „Akademii” można znaleźć całkiem uśmiechnięta aktorka Meg Crosby, który wystąpił w takich filmach i serialach, jak „nieprzyjemny dziadka”, „dowodzenia”, „Zapach deszczu i błyskawice”, „Robopes” „Babcia”, „Miast papieru „i inne. Projekt TV był również specjalnie zaproszeni charyzmatyczną Ryan Cargill, dawniej „King of Life”, „Miss India Ameryce” i „asystent”. Oprócz powyższego, braliśmy udział w projekcie „Akademia czarownic” aktorów, który zagrał w filmie po raz pierwszy.

Początkujący aktorzy który wystąpił w serialu?

Wśród przybyszów, najbardziej pamiętne aktorzy wyglądają jak dzieci w wieku szkolnym. Na przykład, niektóre z nich są fascynujące i obiecujący aktor Timothy Kolombos. Dla niego rola Ethan Prescott był pierwszą poważną pracę. Jest możliwe, że po chłopiec zauważy, i widać to ponownie na dużym ekranie.

Jego pierwszy pełnometrażowy film i był Dzheylin Bates, z powodzeniem pełnił rolę Ben Davis. Według niego, aby grać w szkolnej sztuce i na tym zestawie – nie jest to samo. „To jest trudne, ale bardzo interesujący” – mówi Dzheylin swoje wrażenia na temat pojawienia się „Akademia czarownic”. Aktorzy, jego zdaniem, powinna zawsze daje 100%. To po prostu przyzwyczaić się do roli, zgodnie z młodego człowieka, to nie jest takie proste.

Kennedi Lia Slocum nie jest niczym nowym. Jednak jego druga rola w nowym projekcie Rozdzielczość Piosenki dostała to dzięki doskonałej debiutanckiej gry w „Akademii rozum”. W serii również gwiazdy i innych artystów, wśród których Dzhezzi Williams, Ryan Lopez, Itan Maklennan Natalie Blackman, Lara Bregshou Peter Daguerre, Keytlin Leyber i inni.

Jakie są podobieństwa „Czarownica Emma” i „Spryt Academy”?

Obie serie mają ogólny zarys fabuły i podobne znaki. Ponadto, te same osoby pracujące na pisaniu scenariuszy i tworzeniu filmów obu seriali. I oczywiście, wiele podmiotów zaangażowanych wcześniej w „Czarownica Emma” są automatycznie przenoszone do „Akademii rozum”.

Ilość sezonów i inne szczegóły

W tej chwili, „Akademia Czarownic” (podmioty w tej wystawie po prostu idealnie dopasowane) zawiera tylko jeden sezon, który składa się z dwudziestu półgodzinnego serialu. Przypomnijmy, że zajęło show na kanale „Nickelodeon”.

Według wstępnych danych, końcowy odcinek przyciągnął zaledwie 1,2 miliona ludzi, a wszystko na fakt, że show została odnowiona na drugi sezon. Jak się okazało, taka ocena dla młodzieży z cyklu nie wystarczyło. Dlatego kanał postanowił zamrozić projekt i wydał oficjalne oświadczenie o zakończeniu kręcenia „Akademii”.

Obecnie status cyklu „Akademia Czarownic” (aktorzy i zdjęcia ulubione postacie są przedstawione powyżej): oficjalnie zamknięta.