883 Shares 9954 views

Jak dostać się do sił specjalnych na końcach połączeń

Czy uważasz, że wszyscy rekruci uruchamiany z wojskowego biura zaciąg, ukrywając się na dalekich krewnych, nie malowany na porządków, wymyślanie choroby? Nie! Są tacy, którzy chcą służyć w wojsku. Jeżeli wcześniej mówiliśmy o nich w żartach, ale dziś jest to wzór. Chłopaki pochodzą z projektem płyty na porządku dziennym, lub wcześniej, przed nadejściem wieku poborowym, i zapytać, jak się dostać do tej czy innej gałęzi służby. Wiele interesujących marines, spadochroniarze i, oczywiście, siły specjalne. I zapytać, jak dostać się do sił specjalnych na odwołania. biuro rekrutacji nie jest wszechmocny, ale te pytania.


żywotność

Zanim dotknąć tylko usługę, należy rozważyć, w jaki sposób warunki, na jakich to zmieniło się na przestrzeni lat. W Związku Radzieckim w 1925 roku przyjęto ustawę o obowiązkowej służbie wojskowej, a każdy człowiek jest zaszczytnym obowiązkiem jest służyć 2 lata w wojsku, i podoficerów – 3 lata. Przed rozpoczęciem II wojny światowej liczba wojska było około 5 milionów do końca wojny. – Ponad 11 milionów ludzi tylko w części kraju .. W 1948 kończy powojennej demobilizacji, liczba zmniejszyła się o prawie cztery razy. A w 1949 roku pojawiła się nowa ustawa o służbie w jednostkach Armii i Sił Powietrznych. Jej czas trwania wynosi 3 lata, części morskie – 4 lata, z apelem Raz w roku w okresie zimowym. Zauważ, że jeśli rzeczywiście żołnierze autorstwa poboru przygotowani do pilotowania samolotu, do kontrolowania różnych skomplikowanych urządzeń, szkolenia była pełna i zróżnicowane. Po śmierci Stalina zmniejszona wielkość armii, żywotność zmniejszona o jeden rok, wszedł projekt sprężyny. Absolwenci Instytutu miał prawo służyć tylko rok.

W tym czasie, facet zapytał, jak dostać się do sił specjalnych na odwołania, to może dostać się do sytuacji, że był potrzebny do obcym miejscu, nie jest jasne, na co przyniósł do namiotu, gdzie była jego jednostka wojskowa, ulica jest brudna, a przy wejściu leżały czyste kratkę ręcznik. Było to pierwsze badanie, jeśli rekrut nie zrozumieć sens ręczników, to jego życie staje się bardzo trudne, jeśli sobie sprawę, zbyt trudne, ale trochę łatwiejsze. Nie zapomnij o trudnych konfrontacji między tymi dwoma biegunami USA i ZSRR na świecie. przygotowanie żołnierzy otrzymał wiele uwagi.

W październiku 2007 roku, usługa skrócony do 18 miesięcy, aw styczniu 2008 roku – do 12 miesięcy. Wygląda na to, aby służyć mniej, powinien cieszyć. Ale ten system przejawia minusy. Cykl szkoleń dla żołnierzy znacznie zmniejszyła się i szkolić ich specjalistów jest trudne, a czasami niemożliwe.

Jak dostać się do sił specjalnych

Na wezwanie do służby w siłach specjalnych – obecnie – nie będą działać. Niestety, ale to wszystko. W tytule Sił Specjalnych leży jej istotę – to grupa specjalnego przeznaczenia, która wykonuje nietypowe zadania bez obschevoennye. Oznacza to, że wykonanie sabotażu – zadanie jednostek wywiadowczych, które są w każdym jednostek wojskowych i sił specjalnych – specjalistów, ekspertów w swojej dziedzinie, którzy są gotowi do wykonania zadania w każdych warunkach.

Wszystkie grupy „Alfa” jest znana. Mogę dostać się do sił specjalnych na wezwanie? Oto krótki stan, a zrozumiesz. W FSB siły specjalne wziąć ensigns i urzędnicy muszą mieć rekomendację od obecnych pracowników lub FSB weteranów. Twój wysokość musi wynosić co najmniej 175 cm. Nie bierze pod uwagę psychologiczne i fizyczne testy.

FSB standardy Specnaz

Parametry fizyczne nie wyglądają groźnie i całkiem osiągalne dla mężczyzn sportowych. Ten 25 pull-up, 90 pompek, naciśnij – 100 razy, w stu metrów mają spotkać się w 12,7 sekundy, do 10-krotności masy wyciskaniu na własnym ciężarem, 3km bieg przez 11 minut. Poza tym wszystkim, konieczne jest, aby pokazać swoje umiejętności walki wręcz i wytrwałości.

Oprócz ścisłej współpracy z psychologiem, przetestuje najbliższych krewnych na obecność kryminalną, a kandydat musi zdać test kłamstw.

Airborne

Przed myślisz o tym, jak dostać się do specjalnego wojsk powietrznodesantowych, dostając się w powietrzu. spadochroniarze – jednostka o długiej historii i tradycji. Dziś, aby się tam dostać, musimy mieć absolutną zdrowia, mundury sportowych lub na przymusowych marszów napędzane, i pragnienie.

Detale takie jak palenie, picie, chorób serca, powinny być nieobecny w aktach osobowych. Nawet jeśli już opuszczony lub odzyskane prawdopodobnie weźmie innego kandydata.

Jeśli Twoim marzeniem – zamieszek policja, to trzeba być w batalionie szturmowym powietrze. Jest to najlepszy z siłami bezpieczeństwa, które mogą dostać poborowy w rekonesansu już zyskuje tylko umowy. Byłoby plus, jeśli masz pas rozładowania lub w niektórych sztukach walki. Pozostaje sprawdzą się w DSHB a może dostaniesz zaproszenie, aby przejść na kontrakt lub jednostki sił specjalnych inteligencji.

marines

Jest to najbardziej uniwersalny rodzaj wojsk w armii rosyjskiej. Żołnierze mogą spadochron z wody iz powietrza, działają w oderwaniu od głównych sił w operacjach morskich przejąć i utrzymać pozycję. Nawet się do niego i umieszczając małe wymagania fizyczne, uważa się, że wszystko będzie sadzić w wojsku. do wymagań zdrowotnych podobnych do Airborne.

Być może myślisz, co do malowania na temat różnych rodzajów wojsk, gdy istnieje konkretne pytanie: w jaki sposób dostać się do sił specjalnych na wezwanie? Fakt, że żołnierze jednostki szturmowe powietrze Airborne i Marines otrzymają zaproszenie do Sił Specjalnych ze stanem przejściowym najczęściej na umowie, bo nikt nie będzie wydawać pieniędzy na rok, aby kształcić i szkolić komandosa, a następnie udaje się do obywatela.

eksploracja

Oprócz FSB, jest Główny Intelligence Directorate, ich jednostki napędowe wyróżnia się spośród wszystkich. Porady (jak dostać się do GRU – zajmuje nam pytanie) będą podobne, tak samo jak dla FSB sił specjalnych, z tą tylko różnicą, że żołnierze i sierżanci, też można się tu dostać. Stabilność fizyczna i psychiczna są ważne dla pracy. Według instruktorów, niewiele jest w stanie dobrze strzelać i dalekie podróże, zachowując zdolność bojową, wciąż muszą być w stanie myśleć i zachować zimną krew w każdej sytuacji.

Dlatego w siłach specjalnych mają wymagania intelektu, zdolności fizyczne i psychiczne. Niestety, na pytanie, w jaki sposób dostać się do GRU na wezwanie, odpowiedź jest taka sama. To nie może być, w najlepszym wypadku, mogą otrzymać zaproszenie do późniejszego przejścia na umowę serwisową.

biuro rekrutacji

Aby poborowy, który nie ma żadnego formalnego odroczenie od biura rekrutacja wojsko wygląda jak króla i boga, który może wysłać cię wszędzie, dają konkretne zalecenia. Jeśli zdecydujesz się na własne oczy, to lepiej zwrócić się do Komisji o jak dostać się do służby w siłach specjalnych zaproszenia. Ci zanotuj chęci i zapału może dać praktyczne porady. Najprawdopodobniej będzie w lotnictwie lub Marine Corps, to jest zupełnie niezdolny do biura rekrutacji, jeśli jesteś sprawny fizycznie, zdrowy i przejść wszystkie testy.

W biurze rekrutacji wiedzieć kiedy iz której żołnierze idą nabywców, a może wysłać do punktu zbiorczego w odpowiednim czasie i niezbędne zalecenia. Reszta zależeć będzie od ciebie, bo wywiad przeprowadzi nabywcę.

Advance przygotowanie

Jesteś zdecydowany, aby zakwalifikować się do sił specjalnych? Użytkownik zobowiązuje się do zamówienia, fizycznego i psychicznego stresu, które będą miały do pokonania? A oprócz tego badania zachowania się, uczyć się nowych rzeczy, uzyskać specjalizację wojskową? Doskonała! Zawsze zachęcanie takich ludzi.

W tym przypadku, trzeba prowadzić zdrowy tryb życia, nie palenie, picie do minimum lub nawet rezygnują alkoholu. Uprawiać sport i dostać Nagrody sports koniecznością. Sport przyzwyczajeni do dyscypliny w wojsku będzie łatwiejsze. Przejęcia, ladne z zimną wodą, zwiększyć odporność organizmu. Jeśli jesteś w mieście mają klub patriotyczny, rozpocząć swoją wizytę. Zazwyczaj mogą one nauczyć się strzelać, aby nauczyć się podstawowych umiejętności wojskowych. Jeśli czas do odwołania jest krótki, to dowiedzieć się więcej i armii walki, jest on trudny, ale to się opłaca w szkoleniu dużej liczby ludzi w krótkim czasie. Jeśli masz zadzwonić ponad rok w lewo, konieczne jest znalezienie dobrego trenera dla sztuk walki. Wiele miłość sztuki walki, ale lepiej jest rosyjska sztuka walki, to jest bliższe naszej mentalności i lepsze zastosowanie w życiu.