668 Shares 9568 views

Seria "Lovely deceivers" – lista epizodów

W tym artykule porozmawiamy o amerykańskim dramacie młodzieżowym "Lovely deceivers". Lista epizodów zostanie podana później. Film oparty jest na tej samej serii powieści autorstwa Sarah Shepard.


Pilot

Tak więc film "Lovely Deceivers" został otwarty jako seria "pilotażowa". Zacznijmy od spisu odcinków z jego opisem. Fabuła opowiada, jak straci się najlepszy przyjaciel głównych bohaterów, Alison. Dziewczyny zaczynają odbierać wiadomości od nieznajomego E. Chce ujawnić tajemnice dziewczynek, które dotychczas były znane tylko Alison. Bohaterki początkowo wierzą, że wiadomość jest wysyłana przez dziewczynę, ale wkrótce zdają sobie sprawę, że się mylili. Po drodze Aria spotyka faceta, który okazuje się jej nauczycielem.

Sprawa w Jennie

Następnie wyobraź sobie pierwszy sezon filmu "Lovely Deceivers". Lista odcinków kontynuuje drugą serię, która nazywa się "sprawą w Jennie". Ona mówi, jak Spencer Hastings, Emily Fields, Hannah Marin i Aria Montgomery otrzymują wiele e-mailów, w notatkach do nich jest A.

Trzecia seria nazywa się "Kill a mocking girl". W nim widzimy, jak wiadomości z tajemniczego A stają się regularne. Czwarta seria nazywa się "teraz słyszysz mnie?". W nim główne postacie zaczynają postępować zgodnie z instrukcjami przedstawionymi w listach, które otrzymują.

Piąty odcinek został nazwany "Uderzenia rzeczywistości". W bohaterach zaczyna śmiech dziewczyny i wizja blond zamków. Szósty epizod nazywa się "Nie ma nic lepszego niż powrót do domu". W niej Emilia zakłada, że Eli nie żyje. Siódma seria ma tytuł "Nie boję się, to prawda." W nim główni bohaterowie idą na policję, aby się ich pozbyć, jednak w rezultacie mają jeszcze większe kłopoty.

Osiem epizod nazywa się "Przyjaciele nie są wieczne". Pokazuje, jak z powodu wiadomości, bohaterki stopniowo oddalają się od siebie. Dziewiąta seria nazywana jest "Lovely dead deceivers". Pokazuje, jak litery pochodzące od nieznajomego A nabierają gwałtu.

Dziesiąty odcinek jest nazywany "Ukryj znajomych". Pokazuje, jak przedstawiciele FBI przybywają do miasta po odkryciu nowych dowodów związanych z zanikiem Alison. Dziesiąta seria nazywa się "chwil później". To pokazuje, jak Hannah puka do samochodu.

12 odcinek nazywa się "Salt on Rounds". Opowiada o powrocie do domu Hannah, która zamienia się w koszmar. Trzeci epizod nazywa się Know Your False Friends. Pokazuje, jak Noel szantażuje Ezrę. Seria 14 nazywana jest "Uważaj na pragnienia". Mówi o tym, jak szkoła prowadzi zajęcia przed rozpoczęciem maratonu tanecznego, ale bohaterki są zajęci kolejną rzeczą.

Na przełomie 15 odcinka. Pokazuje, jak bohaterki starają się o życie, ale wszystko kończy się kłótniami. Odcinek 16 nazywa się "Jestem przyjacielem". Mówi o spotkaniu przygotowanym dla Spencera, Emily, Arii i Hannah, co przyniesie wiele zamieszania. 17 epizod zatytułowany jest "Nowa Normalna". Opowiada o tym, co stanie się z Arią, gdy jej ojciec jest blisko mężczyzny, który jest miłością swojego życia.

Kolejna lista serii pierwszego sezonu jest następująca: "Ktoś mnie obserwuje", "Potwory w finale", "Za kogo Bell Tolls".

Żyj

Przejdźmy do drugiego sezonu "Lovely Deceivers". Lista odcinków kontynuowana jest serią 23 "Alive". Mówi o tym, jak rodzice dziewcząt decydują się wysłać je na terapię grupową. Kolejna lista serii drugiego sezonu wygląda tak: "Imagine", "Touch of an angel -" E "," Disintegrated ".

Stało się tamtej nocy

Trzeci sezon filmu "Lovely deceivers" jest w drodze. Lista epizodów trwa 48 epizod, nazywany "To się zdarzyło". Opowieść o tym, jak dziewczyny spędzają lato, próbując zapomnieć o straszliwych wydarzeniach związanych z "E". Oto lista serii: "Krew powraca do mody", "Królestwo niewidomych", "Ptaki jednego lotu", "Ta dziewczyna jest trucizną", "Pozostałości E", "Szalone", "Skradzione pocałunki", "Gra Kana".

4 – 7 sezonów

Kontynuujemy rozmowę o niezwykłym filmie "Lovely deceivers". Odcinki czwartego sezonu pojawiły się na ekranie w latach 2013-2014. Tytuł 72 series nazywa się "E-w-u-in-a". W niej zwodziciele starają się rozwikłać sprawę "E", apelując o odpowiedzi na Moneta.

Oto lista epizodów serialu: "Lovely deceivers": "E oznacza odpowiedzi", "Milczenie przez E. Lamb", "Jak E świętuje Boże Narodzenie", "Początkujący", "Uznanie klęski", "Magazyn z niespodzianką", " Wyjdź z przeklętego miejsca "" Darling nie jest najważniejszą rzeczą "," potępienie "," usprawiedliwiam czy nie "," Melody jest grana "," nie patrz teraz "" "Oh, brat, gdzie jest twoja zwinność" "Fałszywie oskarżony" , "Niech nie przeszkadza", "Gdzie czeka ktoś na mnie", "Każdy ma swoje sekrety", "Po przeczytaniu pieczenia", "Missed", "Tick-to", " "Bedlam", "Tala "The Mishest Knight", "Początek spektaklu", "Mroczny rycerz", "Mroczne rycerze", "Mroczne rycerze", " "Te buty są stworzone dla prześladowań", "Zamknij się", "Demonstracja siły", "Napęd szalony szalony", "Wybierz lub strać", "Pożegnanie, moja droga".