335 Shares 4015 views

gulasz wątroby

Danie o nazwie „gulasz” przychodzi do nas z kuchni węgierskiej. Początkowo została przygotowana z wołowiny lub cielęciny, aw przyszłości – z wieprzowiny, a nawet zaczęła być używana jako główny składnik wątroby. Jak gotować gulasz z wątroby? Aby to zrobić, trzeba najpierw zdecydować, który z was przygotuje tę dish – wieprzowiny, wołowiny, cielęciny lub kurczaka, a następnie wybrać odpowiedni przepis.


gulasz wątroby

Receptura przewiduje pranie w zimnej wodzie, 450 g wątroby i średnich kawałkach. Umieść je na pół godziny w zimnym mleku. Posiekać cebulę 4 i smażyć na patelni. kawałki roll w mące, dodać do cebuli. Po upływie 10 minut umieścić wątroby, a tym samym naczynia rozpuszczania 20 g mąki, 3 łyżki pomidor 100 ml śmietany, tłuczonych ząbek czosnek, sól, pieprz. Wlać 50 ml czerwonego wina i taką samą ilość wody. Gdy sos dojdzie do wrzenia, włożyć wątrobę do garnka i gotować przez 10 minut.

gulasz wątroby

Spłukać dokładnie 500 g wątroby w zimnej wodzie i suszy ręcznikiem bawełna kuchni. Oczyścić ją z folii i pokroić w drobną kostkę. Wlać mąkę na talerzu i rzucić kawałki. Postawić na średnim ogniu głęboką patelnię, wlać olej roślinny, położyć plasterki i smażyć przez kilka minut. Jasne skórki z bańki, przemywa zimną wodą i dokładnie cięte. Dodać cebulę i smażyć aż przezroczyste. Zetrzeć marchew, umieścić w garnku. Po kilku minutach dodać pieprz, sól i dobrze wymieszać. Put 4 liść laurowy. Wlać do miski wody, tak, że r wątrobę. Gotować 20 minut, aż zgęstnieje, aby dać kilka minut do zaparzenia i służyć makaron lub kasza gryczana.

wątroba gulaszu (świnie)

Mycia 500g wątroba wieprzowa, pocięto na cienkie plasterki i wąski. Jasne, 2 cebule i pokroić w drobną kostkę. Na podgrzewanym patelni z masłem umieścić wątrobę i cebulę. Podczas pieczenia posypać uniwersalnej przyprawy, sól i pieprz. Po 7 minutach wlać 250 g kremu. Gotować 10 minut, wyłączyć grzanie, posypać posiekaną natką pietruszki.

Gulasz wątroby z jabłkiem

Pokroić w pół krążki cebuli, umieścić na patelni i smażyć. Funt wątroby wołowej cięte i posypane mąką. Dodaj go do rondla, gdy cebula pół-ringi są przezroczyste. Na dużym ogniu, saute około 5 minut Obrać jabłka, rdzeniem i pokroić w plasterki. Oparzeniem i skórka z dwóch pomidorów, pokroić na kilka części. Umieścić jabłka, pomidory i 200 g krojonych pieczarek na patelni. Zagotować szklankę herbaty owocowe i polać wątrobie. Dodaj pół szklanki białego wina, sól. Dusić 15 minut, a następnie wlać do szklanki śmietany. Po 10 minutach zdjąć patelnię z ognia, położyć na talerz, posypać ziołami.

wątroba gulasz (Assorted – kurczak i wołowina)

Mycia i tnie na paski 250 g kurczaka i 250 g wątroby wołowej i smażyć 65 g tłuszczu drobiu. Drobno posiekać cebulę 2 i umieścić je na wierzchu. Posypać 20 g mąki, soli i dodać 200 g kremu. Odparowania cieczy. Następnie wlać do szklanki wody. Po 20 minutach dodać kieliszek czerwonego wytrawnego wina. Po 10 minutach, umieścić skórkę z cytryny. Dusić do miękkości.

wątroba gulaszu (kurczak)

Usunąć folie 200 g wątróbki drobiowej. Pokroić na małe kawałki i posypać mąką. Chop cebulę, marchew i smażone w gorącym oleju z wątrobą. Dodaj sól i łyżkę pomidorów. Gotować przez 10 minut, a następnie wrzącą wodą parzona 2 pomidory, obrane i pokroić w plastry. Umieść je na patelni. Położyć liść laurowy i gotować przez pół godziny. Dodać pokrojone warzywa.

gulasz wątroby w białym winie

Kawałkach funta wątroby świni i wygrzewania przez 40 minut w mleku rolki w mące i smażenia. Posiekać cebulę i dodać 3 do patelni. 12 minut później położyć cebulę i wątrobę. Szalka umieścić mąki, 60 g pomidorów, 100 g śmietany, siekany czosnek ząbek. Posypać zmielony czarny i słodka papryka, sól. Wlać 60 gramów białego wina i 60 g wody. Doprowadzić do wrzenia i umieścić wątrobę i cebulę. Podawać z pieczonych ziemniaków lub ryżu.