797 Shares 3504 views

Gdzie spędzić weekend z rodziną? Najlepsza rozrywka w Krasnojarsku

Jak w każdej poważnej rosyjskim mieście można wybrać rozrywki w Krasnojarsku w interesie całej rodziny. W weekend lub dzień tygodnia cała rodzina może pójść do ciekawego muzeum lub uczestniczyć teatralne, iść do centrum handlowego lub zoo, czy może w cyrku. Ale kiedy tak wiele propozycji, to jest proste i zdezorientowany.

parki

W lecie należy odwiedzić parki rozrywki w Krasnojarsku, na przykład, Central Park, na lewym brzegu rzeki Jenisej. Tutaj można chodzić po ścieżkach leśnych wśród sosen reliktowych i poczuć się jak w naturze, a następnie jeździć na przejażdżki, które są bardzo wiele – od prostych karuzele dla dzieci do skrajności, które będą interesujące jeździć i dorosłych.

Teatry i kina

Wyjście do teatru – to prawdziwe święto i wydarzenie zabawa dla każdego dziecka. Tak, można odwiedzić przedstawieniach dla dzieci w Teatrze Opery i Baletu (w repertuarze musicale dla dzieci i muzycznych bajek i balet), to Krasnojarsk Teatr Dramatyczny oferuje spektakle dla najmłodszych widzów i Musical Comedy Theatre zaprasza młodych koneserów na ich muzycznych opowieści i przedstawień.

Jest w mieście i teatrze jedynym dzieci, na przykład, Teatr Lalek lub Teatr dla młodzieży. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, zapewnia się nie tylko klasyczny występy, lecz także stanowi doświadczalnych, na przykład, z tworzyw sztucznych, a nawet szkiców naklejek. Teatr „Kangur” oferuje rozrywkę dla całej rodziny w Krasnojarsku, na przykład przedstawienie marionetek.

Idąc do kina – to wydarzenie bardziej nieformalny, ale nie mniej interesujące. W uzupełnieniu do filmów animowanych, które są pokazane w każdym teatrze w mieście, w Krasnojarsk działa i kino wyspecjalizowanym dla dzieci „Sen”, w którym wszystko jest pomyślany zwłaszcza dla młodych widzów – a hol i foyer z bufetem, a sam repertuar. Prowadzone tu kursy mistrzowskie oraz wystawa sztuki animacji, wideo i innych dziedzin współczesnej animacji.

I, oczywiście, nie wspominając już o cyrku. Tutaj biorą udział w prezentacji wyszkolone zwierzęta, klaunów, akrobatów i gimnastyków, żonglerów. Widowiskowy będziesz pamiętać przez długi czas.

centra rozrywki

Miasto posiada szeroką gamę gier, gdzie Krasnojarsk klubów rozrywki dla dzieci, które nie pozwolą im się nudzić. Szczególnie kochany przez mieszczan parków rozrywki, takich jak „Lunamaniya”. centrum fasady podobna do powierzchni Księżyca i wewnątrz gości czekają trampoliny, labirynty, automatów i mnóstwo rozrywki dla najmłodszych i dla młodzieży i ich rodziców.

Nie tylko dla rozrywki w Krasnojarsku, ale także na szkolenia skierowane parku Dream Land. Tutaj dzieci mogą wybrać dowolny zawód, weź klasę mistrzowską i pokazać swoje umiejętności i pracować, aby zarabiać w walucie gry, które można spędził tu na ciekawą rozrywkę.

Jeśli dzień grzywn? Zim nie chciał spędzić w pokoju, a następnie odwiedzić park rozrywki „Beaver Log”. Dzieci oferują łyżwy, narty, rury i organizowania ciekawych działań zimowych w Krasnojarsku, „Bobronavty” w klubie dla dzieci.

muzea

Zazwyczaj dzieci nie są zbyt przywiązani do tradycyjnego muzeum, ale na pewno jak Muzeum Nauki „Newton Park”, która oferuje zajęcia edukacyjne dla dzieci w Krasnojarsku. Jest to interaktywne muzeum, gdzie w formie grze można zapoznania się z prawami fizyki i struktury naszego wszechświata. To wspaniałe, że wszystkie eksponaty można nie tylko dotknąć, ale także spędzić czas z nimi doświadczeń i eksperymentów.

A dla tych, którzy chcą zrozumieć tajemnice kosmosu Krasnojarsk Planetarium oferuje kilka filmów szkoleniowych dla wszystkich grup wiekowych. Sprawdź je z całą rodziną, nie tylko ciekawy spędzić czas, ale także wiele się nauczyć.

Zoo

Krasnojarsk zoo, ale jego start jako małe zoo, ale dziś „Roje potok” – jest siedliskiem ponad 700 zwierząt, w tym drapieżników i ssaków oraz ptaków i ssaków naczelnych, a mieszkańcy ogromnym terrarium.

W centrum handlowym „Commander” jest park tropikalnych motyli, gdzie można oglądać piękne owady z krajów tropikalnych i zobaczyć jak lalka zamienia się w motyla.

Oczywiście, to nie wszystkie zabawy w Krasnojarsku, które będą interesujące dla rodzinnego wypoczynku, ale to miłe, bo nowych wrażeń długo.