503 Shares 1878 views

Makrela nadziewana żelatyny: przepis ze zdjęciem

Makrela nadziewana z żelatyny – to wspaniałe danie na świątecznym stole. Co czyni go mogą być różne. Ale cokolwiek składniki nie zostały wykorzystane do przygotowania posiłków, to w każdym razie, to okaże się bardzo smaczne i pożywne.

Przyrostowa makreli przepis nadziewane żelatyny

Faszerowane ryby mogą być różne składniki. W tej części artykułu, zdecydowaliśmy się używać tylko warzywa i grzyby. Chociaż można użyć innych składników.

Tak więc, musimy:

 • makrela Zamrożone – 1 duży ptak 500 lub 600 g;
 • wszelkie Grzyby – 100 g;
 • duża marchew – 1 szt;.
 • cebula cebula biała – jedna duża głowica;
 • świeżej pietruszki – duży pęczek;
 • Żelatyna – duża łyżka;
 • Olej słonecznikowy bez smaku – stosowanie uznania;
 • sól, pieprz i przyprawa do ryb dowolny – wykorzystanie uznania.

przetwórstwo ryb

Makrela nadziewane żelatyny uzyskano smaczne i piękny tylko wtedy, gdy tusza nabyć duże i tłuszczu. Należy dokładnie rozmrożone, a następnie odciąć płetwy i głowę. Następnie produkt jest zobowiązany do usunięcia grzbiet i brzuch. W odniesieniu do nasion wewnętrznych, muszą być usunięte z pęsety.

W wyniku tej procedury, trzeba uzyskać całkowicie oczyszczone filety ze skórą ryby. Powinien on być sucha papierowym ręcznikiem, a następnie natrzeć pieprzem i solą, i różnych przypraw. W takim produkcie, pożądane jest, aby wytrzymać boku około godziny.

Zrób farsz

Makrela nadziewany warzywami, żelatyna służyć bardzo miłą i smaczną przekąskę dla każdego świątecznym stole. Gdy ryba jest przetwarzany, jest konieczne, aby rozpocząć przygotowania nadzienia. Aby to zrobić, należy umyć świeże grzyby, a następnie posiekać w drobną kostkę. Należy również oczyścić marchew i cebulę. Pierwszy warzyw trzeba zetrzeć, a drugi – posiekać nożem.

Aby makreli nadziewane żelatyny okazało się wyśmienite i aromatyczny, należy starannie smażenia farsz. Aby to zrobić, chcesz opublikować grzyby na patelni z olejem i gotować na średnim ogniu przez około ¼ godziny. Obok produktu trzeba dodać cebulę i marchewkę. Sól i pieprz Składniki powinny smażyć aż do lekkiego zaczerwienienia. Potem napełnianie musi być usunięta przed ciepłem i całkowitego ostygnięcia. Podsumowując, w mieszance warzyw należy umieścić drobno posiekanej świeżej pietruszki.

Tworzymy produkt

Makrela nadziewane warzyw postaci żelatynowych szybko i łatwo. Aby to zrobić, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami. Traktowane i aromatyzowane przyprawy tułowia ryby chcesz umieścić na płaskiej powierzchni papierem ściernym dół. Następnie produkt ma być natryskiwany żelatynę. Po tym, ośrodkiem wyrobu chcesz umieścić farsz warzywny z grzybami, makrela przekazujących utracony wygląd. W tym celu, ściana brzucha być szczelnie przymocować wykałaczkami.

Obróbka cieplna na płytkę

Po nadziewane makrele z żelatyny (z produktów fotograficznych można znaleźć w tym artykule) zostanie utworzony, jak opisano powyżej, konieczne jest, aby od razu skręcić w szczelnej folii gotowania. W tej postaci urządzenie jest wymagane w celu zmniejszenia wrzącej wody i gotować przez godzinę.

Po tym czasie ryby muszą być usunięte i umieścić pod jarzmem. Nie zaleca się w tym przypadku, aby go wdrożyć. Po tej procedurze, nadziewane makrela powinny być przechowywane w lodówce przez cały dzień.

Aright miły przystawkę do stołu

Po nadziewane makrela żelatyna pełni i utrzymywano w jarzmie w komorze chłodzenia, należy ostrożnie usunięto z folii i pocięty na plasterki o grubości 2 cm. Następnie trzeba przekąskę długo czekać na płaskim talerzu, udekorować świeżą pietruszką płatków i natychmiast obecny na stole.

Nadziewane makrela z żelatyny i jajkiem

Jak wspomniano powyżej, kucharz powiedział przekąskę można za pomocą różnych produktów. Jeśli chcesz uzyskać bardziej pożywne i piękny danie, zalecamy podstawowych farsz jaja kurze produkt. Ale wszystko po kolei.

Tak więc, musimy:

 • makrela Zamrożone – 1 duży ptak 500 lub 600 g;
 • Jaja nie jest bardzo duży – 4 szt.;
 • Ser stałe – 180 g;
 • świeży koperek – duży pęczek;
 • Żelatyna – duża łyżka;
 • sól, pieprz i przyprawa do ryb dowolny – wykorzystanie uznania.

uchwyt ryba

Przed gotowaniem smaczne posiłki muszą być traktowane z wszystkich składników jednego po drugim. Proces ten jest podobny do tego, co zostało opisane powyżej. Makrela powinny być umyte, odcięcie głowy i żeber, a następnie usunąć cały grzbiet i otaczającej kości. Po tym, tusza ryb musi być przygotowany do smaku wszystkich przypraw i odłożyć na bok na chwilę.

Zrób farsz

Do przygotowania nadzienia potrzebne do nacierania o dużej tartego sera i następnie zmieszać je z drobno posiekanego świeżego kopru. Tak dla jaj, muszą być gotowane w wodzie. Następnie, powinno być natychmiastowe chłodzenie i starannie oczyszczone z powłoki, maksymalnie zachowując integralność produktu.

Jak tworzyć i gotować?

Utworzona ta przekąska jest bardzo prosta. Tuszy ryby jest umieszczona na płaskiej powierzchni, a następnie papier ścierny dół smaku żelatynę. Następnie na określonych makreli tarty ser z ziołami i całe jajka. Dalsze wykałaczki produkt brzucha szczelnie zamknięto i umieszczono w folię do gotowania.

Po uformowaniu przekąski trzeba mieć dość napięty paczkę. Powinien on być umieszczony w wysoko wrzącej wody i gotować przez pół godziny. Po tym czasie ryby muszą być usunięte, a ciśnienie wycisnąć. Umieszczenie przekąskę w komorze chłodzenia, to zaleca się, aby stać się w tym stanie przez 24 godzin.

Właściwie służyć zaproszonych gości

Po ochłodzeniu makreli, to jest konieczne usunięcie żywności z folii i pocięty na kawałki o grubości 2 cm. Umieszczenie anteny na płaskiej płycie, należy natychmiast obecny dla gości.