511 Shares 3314 views

Pompa pneumatyczna wysokiego ciśnienia. Pneumatyczne pompy membranowe

pompy pneumatyczne są często używane do pompowania tłoków. Modele dostępne specjalnie dla karabinów są również dostępne. Zasada działania urządzenia jest zbudowana na stopniowy wzrost ciśnienia wewnątrz mechanizmu tłoka. Trzymać laskę za pomocą sprężyny.


Bezpośrednio do mechanizmu tłoczka znajduje się na wyciągnięcie ręki. Uchwyty modele o różnych szerokościach są używane. Wąż ma średnią długość 45 cm. Wiele nowoczesnych modyfikacje są wyposażone w czujniki. Parametr ciśnienie graniczne jest równa co najmniej 250 barów. pompa pneumatyczna waży około 2,3 kg. Jego cena wynosi około 15 tys. RUB.

Modyfikacje typu membrana

Pompy tego typu charakteryzują się obecnością mechanizmu podwójnego tłoka. Popychacze w wielu modyfikacjach zastosowanego typu płyty. Ważne jest również, aby pamiętać, że modele są popytu w sektorze przemysłowym. Średnio są one w stanie wytrzymać ciśnienie 300 bar.

Długość prętów mają średnio 35 cm. Częściej niż nie sprzedawane w rynku pomp, trójstopniowej. Kołki są zlokalizowane powyżej mechanizmu tłoka. Ważyć sporo modyfikacji. Ważne jest również, aby pamiętać, że większość urządzeń wykonanych z manometrów. Stojaki na modelach przylutowane różnych szerokościach. To kosztuje średnio pompy powietrza tego typu na obszarze 20 tys. RUB.

Urządzenia do karabinów

Pompę (pneumatyczne) do strzelb charakteryzuje się zwartość. Rod dla modeli są zwykle wykonane ze stopu aluminium. Górna część obudowy ma pokrywy ochronnej jest gwintowany. Jeśli mówimy o parametrach pompy, ważne jest, aby pamiętać, że ciśnienie robocze układu równa co najmniej 250 bar. Na rynku, co do zasady, przedstawione modyfikację dwuetapowy.

Wskaźniki są one zlokalizowane w dolnej części ciała. Popychacze w urządzeniach wyposażonych w specjalne adaptery. Uchwyty producenci zrobić z gumowymi paskami. Kupić model w sklepach może być tak niskie, jak 13 tys. RUB.

Modyfikacja naprawiać tłoki

Pompy tego typu charakteryzują ustawienia granicy ciśnienia. Wspomniany składnik zwykle zmienia się w rejonie 310 bar. Pręt w urządzeniu posiada długość około 45 cm. Liczne modyfikacje są wyposażone w czujniki. W tym przypadku, urządzenia cyfrowe są rzadkie. Wzór przeciętny ciężar wynosi nie więcej niż 3 kg. kołki w urządzeniach są na mechanizmie tłoka. Ważne jest również, aby pamiętać, że modele mają tulei wtryskowej.

Jest wykonana głównie ze stali. Uchwyty wykonane z różnych szerokościach. Stojaki są zasadniczo w kształcie litery C. Niektóre modele mają specjalne filtry. Dla ocynowni modyfikacjami zestawy są często Komplety kluczy są włączone. Powinna ona pompować (pneumatyczny) tego typu wynosi nie więcej niż 20 tys. RUB.

Pompy do ciężkich

Pompy dla płynów jest popyt w sektorze przemysłowym. W tym przypadku korpus ustawiony kształt cylindryczny o podwójnej ściance. Wiele modyfikacji może pochwalić opcję wysokiego ciśnienia operacyjnego. Rod dla modeli stosowanych do zawijania rodzaju śruby.

Popychacze są zamontowane bezpośrednio na mechanizm tłoka. Niektóre pompy mają przelotkę. Ważne jest również, aby pamiętać, że rynek przedstawia modyfikację, w której pręt ma długość 60 cm. Waży pompę (pneumatyczny) tego rodzaju około 3,3 kg, a można go kupić w cenie 13 tys. RUB.

Model Oil

Typ pompy pneumatyczne oleje są wykonane z lub bez adapterów. Ważne jest również, aby pamiętać, że nie jest to wersja ze sprężyną powrotną. Mechanizmy tłok urządzeń znajdujących się w dolnej części konstrukcji. Wiele modeli o długości ciała nie przekracza 40 cm., Modyfikacja Trzy-stopniowa przedstawiane najczęściej w rynku.

Pompa masa tego typu nie przekracza 3 kg. Uchwyty wykonane są najczęściej z gumowymi paskami. Popychacze są wykorzystywane w urządzeniach takich jak dysk. Jeśli mówimy o parametrach, ciśnienie robocze wynosi do trzech wersjach scenicznych 300 bar. manometry są zainstalowane w prawie wszystkich modelach. Jeśli weźmiemy pod uwagę, pompy dwustopniowe, są one w stanie wytrzymać ekstremalne ciśnienie na poziomie około 230 bar. Kupić model może być tak niskie, jak 12 tys. RUB.

pompa Crosman

Wspomniana pompa powietrza pod wysokim ciśnieniem są w zawory z mosiądzu. Parametr ciśnienie robocze w instalacji nie przekracza 300 bar. Popychacze standardem używanym rodzaju płyty. Ważne jest również, aby pamiętać, że mechanizm tłok jest zamontowany na specjalnej podkładce. Filtr do suszenia w tym przypadku nie występuje. W standardowym zestawem modyfikacji zawiera zestaw kluczy do konserwacji. Ciężar urządzenia w postaci zmontowanej równy 2,7 kg. Kupić ten model użytkownik jest zdolny do 14 tys. RUB.

urządzenie TY

Pompa (pneumatyczny) Seria ta wykonana jest z szerokim uchwytem. Obudowa jest wykonana ze stopu aluminium. Popychacze rozmieszczone są w urządzeniach mechanizmu tłoczka. W recepcji znajduje się szeroka, i cieszyć się nim wygodnie. Jeśli mówimy o parametrach, które waży modyfikacja dokładnie 27 kg, a parametr ciśnienie robocze nie przekracza 270 bar. Sprzedam pompę (pneumatyczny) we wspomnianej serii w sklepach może być tak niskie, jak 13 tys. RUB.

Model "Axor"

Pompę (pneumatyczne, instrukcja) Model ten odbywa się w fabryce, z tuleją uszczelniającą. Wspomniany model jest klasyfikowany jako odmianę dwustopniowego. Smar na pręt ze względu na pierścień ochronny trwa bardzo długo. Zestaw standardowy model zawiera zestaw kluczy do konserwacji. W górnej części korpusu znajduje się specjalny pokrywy z gwintem. Pompa waży 2,3 kg typu pneumatycznego. Manometr to znajduje się w szafie. Ważne jest również, aby pamiętać, że obecne urządzenie jest wyposażone w filtr do wyschnięcia. Długość węża dokładnie równa 35 cm. Urządzenie Tuleja uszczelniająca zamontowana na uszczelkę.

kołki w obudowie znajduje się nad mechanizmem tłok. Dopasowywanie w tym przypadku małej średnicy. Natychmiast sprężyna powrotna jest umocowana popychaczy. Adapter w pompie typu pneumatycznego przewidzianego rodzaju krzywki. Szczególną sprzęgło jest stosowany do wtrysku. Obudowa modelu jest wykonane w postaci cylindra, a jej średnica jest równa 4,5 cm. Uchwyt pokazano w modyfikacji jest dość wąski, a z niego korzystać wygodnie. Sprzedam pompę w sklepach może być tak niskie, jak 15 tys. RUB.

Charakterystyka pompy UMAREX

Wspomniana pompa (membrany powietrze) jest wykonany z krótkim słupa. Charakterystyczną cechą zmiany są uważane za silne popychaczy. Ponadto, model wykorzystuje specjalną wykładziną gumową. Obudowa, w tym przypadku jest wykonany ze stopu aluminium. sprzęgło standardowo wykorzystywane do wyprzedzenia wtrysku.

Adapter znajduje się na mechanizmie tłoka. Zgodnie z dokumentacją, pompa ostateczny ciśnienie utrzymuje się na poziomie 310 bar. Sprężyna powrotna wzoru z małą długość. Montaż bezpośrednio na mechanizm tłoka jest ustalona na pasku. Aby zapobiec pogorszeniu to niewielki przepust. Filtry do suszenia w rodzaju pneumatycznego pompowania dostępnej. Waga tego modelu wynosi 3,2 kg, a wysokość urządzenia wynosi zaledwie 55 cm. Kup w sklepie za 15 tys. RUB.

Opis urządzenia „Norica”

Pompa olejowa (pneumatyczny) odbywa się za pomocą mechanicznego miernika ciśnienia. W tym przypadku, ustawienie ciśnienie robocze równe 280 bar. Mechanizm tłoczka, w urządzeniu znajduje się na podłożu stalowym. W górnej części pokrywy ochronnej stosowany. Rod w urządzeniu są trwałe i mogą wytrzymać duże obciążenia. Długość węża 45 cm.

Wysokość reprezentowane pneumatyczny typ pompy jest równa 53 cm. Pen z modyfikacjami wykonane z płyt. Przepust na mechanizm tłoka jest bez uszczelki. Jest to ten model w sklepach około 13 tys. RUB.