789 Shares 4739 views

Selfie-stick własnymi rękami w domu: jak zrobić

W ostatnich latach niezwykle popularnym zajęciem wśród młodzieży popiera stworzenie autoportretu strzelanie dzięki komórkowym. Wiele kreatywnych ludzi udaje się uchwycić w ten sposób nie tylko siebie, ale również cała masa niezwykłych chwil życia codziennego. Jednak głównym problemem jest wciąż niewielki kąt widzenia, ograniczona długość rąk fotografa.


Deweloperzy znaleźli wyjście z sytuacji poprzez stworzenie teleskopowy selfie-stick. Decyzja ta była bardzo pozytywny wpływ na wzrost wartości artystycznej obrazy. Jednak nie jest to konieczne, aby nabyć fabrykę wynalazku. Wystarczy zastanowić się, jak można selfie-stick dla „Android” własnymi rękami.

Czym jest selfie trzymać?

Najczęściej do wyznaczenia funkcjonalnie wynalazek stosuje się tu takie jak posiadacza lub monopodu smartphone. Urządzenie ma postać chowanym trzciny wykonane z tworzywa sztucznego lub innych lekkich materiałów. Pod koniec monopod zapewnia montażowy do mocowania telefonu, z drugiej strony – gumowy uchwyt.

Przycisk, za pomocą którego kamera jest włączona, często wbudowane w uchwyt. Jeśli wykonane selfie-stick z ich rąk, więc migawka może być skonfigurowany jako nadajnik na pilocie.

W ramach przygotowań do użytku monopod konieczne, aby zsynchronizować go z smartphone przez Bluetooh. Nowe parametry urządzenia koniecznie zapisywane w ustawieniach telefonów komórkowych.

Obszary zastosowania

Korzyści z chowanym uchwytem trzcinowego smartphone jest o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Organizując wycieczki z rodziną lub przyjaciółmi, często człowiek, który ufa w strzelaniu, musimy wypaść z ramy. Monopod rozwiązuje ten problem, pozwalając na wykonywanie zdjęć, gdzie znajdują się wszystkie, bez wyjątku.

Oczywiście, zawsze można zatrzymać się i zapytać przechodniów, aby zrobić zdjęcie. Jednak w naturze lub w środku nigdzie nie jest to niemożliwe. Ponadto, w niektórych sytuacjach trzeba zrobić zdjęcie na wysokości, gdzie postanawiają podjąć, nie każdy.

W szczególności zapotrzebowania są selfie kij wśród właścicieli smartfonów, którzy lubią gospodarzem własnych zdjęć w sieciach społecznościowych. Wynalazek służy niezbędnym narzędziem dla ekstremalnych sportowców, które angażują zawrotne sztuczek występuje i pragną wcielić się w tym procesie. Fabrycznie wykonany produkt lub selfie-kij z rąk może przynieść nieocenione dla miłośników pieszych wędrówek, którzy wolą podróżować samotnie.

Charakterystyka pracy

Jak używać monopod? Robienie zdjęć nie jest tak trudne, z pomocą urządzenia teleskopowej. na tyle wiarygodne, aby naprawić smartfona w uchwycie, pchnąć drążek do wymaganej długości i włączyć aparat naciskając przycisk specjalnego. W tym treningu urządzenie kończy. Ponadto, mogą być swobodnie wykorzystywane do robienia zdjęć niestandardowe kąty utrwalenie obiektów, które znajdują się w odległych miejscach lub znajdujących się na znacznej wysokości.

Selfie-stick własnymi rękami – akcesoria i materiały

Co jest potrzebne do samodzielnego montażu z praktycznym uchwytem do smartfona? Który powstał selfie-stick własnymi rękami w domu, trzeba będzie następujący zestaw narzędzi oraz środków zużywalnych:

 • Budowanie suszarkę do włosów;
 • wiertarka;
 • wiertarki;
 • Średnica rury wynoszącej około 20 mm, wykonany z polipropylenu;
 • wice naprawić fundamenty przyszłego produktu w pozycji statycznej;
 • Nóż piśmienne;
 • gąbkę lub do wytwarzania uchwytu;
 • Klej pistolet.

Selfie-stick własnymi rękami na telefon – postęp prac

autograficzny procedura wytwarzania polega monopod smartphone wykonywania pracy w następującej kolejności:

 1. Opuszczeniu rury polipropylenowe ogrzewa się za pomocą suszarki do budynku. Gdy wymieniona część uzyskuje plastyczności materiału szczelnie zaciśnięte w imadle.
 2. Po ochłodzeniu i nabywanie koniec rury o kształcie płaskim, wady zostały usunięte, a przyszłość selfie przywieraniu rękami ogrzewa się ponownie włosów. W tym czasie operacja jest wykonywana w celu dokonania optymalnego kąta projekt do fotografowania. Wspomniany parametr wybiera się indywidualnie dla każdego użytkownika i zależy przede wszystkim od ludzkiego wzrostu.
 3. Gdy trzcina całkowicie cool, można przystąpić do wygładzania krawędzi produktu z nożem piśmiennych. Po zadaniu w zwężonej części na końcu wiertła kij zrobić otwory na elementy złączne.
 4. Na przeciwległym końcu rury polipropylenowej jest utworzona ze skóry lub pianką gumową. Wybrany materiał jest przymocowany do trzciny powodu lądowania na topliwego kleju. W dolnej części uchwytu za pomocą wiertarki, aby utworzyć otwór do mocowania koronek, które zostaną umieszczone na nadgarstku, co zapobiega przypadkowemu spadek selfie kij w trakcie jej użytkowania.
 5. Na zakończenie pozostaje naprawić telefon komórkowy lub przenośny aparat na prowizorycznym monopod wykorzystaniem skręcanie i podkładek.

W rezultacie,

Tak przygotowany selfie-stick własnymi rękami, zdjęcie, które można zobaczyć w tym materiale jest niezwykle łatwy i wygodny sposób robienia zdjęć. Ze względu na nieznaczne średnicy takiej trzciny dobrze wpisuje się w dłoni.

Jedyną wadą monolitycznej służy domowej konstrukcja planu. Tak, że w trakcie pracy urządzenia może być pewien dyskomfort związany z jej transportem. Dlatego czasem lepiej nie dążyć do znacznej długości, co pozwala uchwycić szeroki przegląd, ale raczej do bardziej wygodny w użyciu monopod o kompaktowych wymiarach.