258 Shares 5629 views

Zakłady u bukmacherów na łączną. Jaka jest całkowita?

Obecnie ogromna liczba ludzi podatnych na uzależnienie od hazardu, takich jak poker, ruletka, automaty do gier, itp Istnieją jednak ludzie, dla których takie rozrywki są przede wszystkim dochody.


Zakłady jako sposób zarabiania

Wszystkich osób zaangażowanych w zakłady sportowe bukmacherów sen o uzyskanie stabilnych dochodów, ale okazuje się, że to dość mały odsetek użytkowników. Większość zakłady są umieszczone idealnie na wszystkich imprezach sportowych, bez względu na to jak dobrze zorientowani w danym sporcie. Z kolei ci, którzy naprawdę zarabiają ceny, analizuje zdarzeń Statystyki spotkań, stan zespołu i poszczególnych graczy. I dopiero po rozważeniu wszystkich „za” i „przeciw” do podjęcia konkretnych działań na każdym meczu indywidualnie, biorąc pod uwagę ryzyko.

Jakie są stawki?

Prognozy dla sportu, istnieje wiele różnych rodzajów zakładów. Gracz może postawić na wygranej lub przegranej zespołu. To, być może, jest uważana za jedną z najbardziej prostych i przyziemnych prognoz. Wiele osób woli sporządzić swoje zakłady na poprawnych kursach punktacji jednego zespołu. Dzisiaj bukmacherzy oferują bardzo szeroką gamę wydarzeń, który przedstawia stawki takie jak liczba rzutów rożnych, a następnie, czy kary w meczu, ilość fauli i delecje, a nawet ilości dodanych minutach. Również w bukmacherów istnieje coś takiego jak Thota. Jaki jest całkowity nad, staramy się zrozumieć ten artykuł. Ponadto, staramy się zrozumieć znaczenie dodatkowych opcji zakładów na takiej imprezie.

Razem – co to jest?

Wiele nieprofesjonalnych korsarzy usłyszał te słowa, przestraszony, ponieważ nie mogą zrozumieć sens takim tempie. Spróbujmy dowiedzieć się znaczenia Thota.

W języku angielskim oznacza „wynik” lub „ilość” w taki sam sposób iw bukmacherów. Ogółem w zakładach sportowych jest jednym z najczęstszych zdarzeń. To pokazuje całkowitą liczbę bramek, jeśli chodzi o piłkę nożną. W przypadku koszykówki – punkty, hokeja – .. Liczbę podkładek itd „Ogólne” oznacza ilość goli zdobytych przez obie drużyny.

Istnieją dwa różne oprocentowanie ogółem – jest TM i TB, co oznacza „wynieść mniej niż” oraz „całkowite więcej”. Dla każdego rodzaju dodatku jest liczba goli zdobytych lub celów lub punktów. Rozważmy przykład i spróbować postawić na sumy.

Co jest TM (2.5)?

Wyobraźmy sobie, że w meczu piłki nożnej tam, „Arsenał” i „Liverpool”, całkowity na mecz proponuje TM (2.5). Oznacza to, że wskaźnik ten będzie odgrywać w przypadku całego meczu obie drużyny padnie w wysokości nie więcej niż dwóch bramek. Tak więc zysk będzie miało ostateczny wynik: 0-0; 0-1; 1-0; 1-1; 2-0 i 0-2. We wszystkich innych przypadkach, ilość bramek przekracza sumy tej meczu, czyli 2,5, a zatem szybkość Tm (2.5) zostaną utracone. Jeśli TM (2.5) utracone, a następnie wygrał szybkość TB (2.5). Jest jeszcze inny rodzaj przepowiedni w sumie.

Co jest TM (2)?

Znaczenie jest dokładnie taka sama jak w poprzednim przypadku. Wyjątkiem jest czas, gdy liczba goli zdobytych będzie dwa, czyli kont: 1-1; 2-0 lub 0-2. W tym przypadku całkowita to nie będzie mniej, a nie więcej niż dwa, co oznacza, że stawka ta nie może być uważana za wygranej lub przegranej. Jest to rodzaj remisem pomiędzy bukmachera i korsarza, w którym to przypadku współczynnik szybkość jest równa jedności, a jego kwota jest zwracana do osoby, która ją złożył.

Jak wygrać na koszt?

Wielu profesjonalnych korsarzy zdania, że stawki tylko na łączną meczu może prowadzić do dobrego wygrać, a jeśli właściwie je podejść, a następnie do stałego dochodu. Obecnie istnieje ogromna ilość na całkowitej strategii zakładów, mądrze korzystając, że można wyodrębnić przystojny zysku.

Najważniejsze – należy pamiętać, że przed umieszczeniem poważne ilości niektórych systemów i strategii, konieczne jest, aby wypróbować najnowsze w niewielkich ilościach w celu zapewnienia ich niezawodności.