499 Shares 1635 views

Gagra, sektor prywatny: Opinie wakacje

Każdy turysta potwierdzi, że reszta Gagra (w sektorze prywatnym) można dodać do korzyści płynących z wypoczynku. Czy można sobie wyobrazić, że w wakacje Morza Czarnego mogą być egzotyczne, i, co najważniejsze, niedrogie? Sektor prywatny w Abchazji (Gagra, Suchumi, Pitsunda mają najbardziej rozwiniętą infrastrukturę) dają niezapomniane wakacje dla turystów, umożliwiający im dotykać niesamowitą kulturę lokalną i czuć się trochę Abchazów!

Kraj za radość duszy i ciała

Solar Apsny ( „dusza kraj” jest tłumaczony z Abchazji), jak nazwała rodzimych ludzi, znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Morza Czarnego. Ziemia jest bogate i czyste wody morza, a przydatnych powietrza i spektakularne górskie zbocza i dobrych ludzi. Jego tożsamość terytorialna nie jest na próżno przez wiele lat – przedmiotem debaty politycznej.

Natura niesamowite tutaj – wspaniały główne rasy Ridge jak jego uścisków stokach utonięcia wybrzeża morskiego w zielonych drzew. Istnieje wiele dziewiczych rzek górskich, które są naczynia krwionośne, które prowadzą życie roślin i zwierząt. A jakie jest powietrze tutaj! Bogate sole morskie, to natychmiast odświeża i orzeźwia i wytrzymałość.

Abchazja słynie z wód mineralnych, istnieje ponad 170, więc pierwsi turyści rzeczą tu w celu poprawy ciało. Nie ma w tym wspaniałym kraju i Spa Resort, gdzie można korzystać z masaży, kąpiele mineralne, inhalacje ziołowe glinoterapiey, za symboliczną opłatą. Oba aktywnych turystów znajdzie coś dla siebie – są wszystkie warunki do nurkowania i raftingu.

Gagry (sektor prywatny): niuanse mieszkaniowe

Powiedzmy, że postanowił udać się do miasta Gagra (Gagra, albo, jak mówią). Gdzie się zatrzymać? W porównaniu z cenami noclegów w hotelach, prywatny sektor w Gagra, Pitsunda, Nowy Atos oferuje naprawdę niedrogie zakwaterowanie. Pobyt tutaj jest to możliwe za symboliczną opłatą – 5 Y. e. dziennie na osobę.

Ale jest pewien wyjątek. Jeśli zdecyduje się na resztę Gagra, sektor prywatny nie jest bardzo duży, ale z powodu kilku pensjonatach. Często są one rozchwytywane przez lojalnych klientów jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Lepiej jest zarezerwować nocleg z wyprzedzeniem! Oczywiście, jeśli pójdziesz do Tsandripsh lub Gechripsh, istnieje duży wybór zakwaterowania, oprócz domy są blisko morza.

Ale turyści twierdzą, że główną rzeczą, która słynie z Abchazji – Gagra. Sektor prywatny jest najbardziej kompletnym funkcje wiadomości życiowych Abchazów. Ponadto, nawet morze jest w stanie zaskoczenia.

To samo morze, ale inny

Kolorowy kraj Abchazja! Gagra, sektor prywatny jest reprezentowany przez małe przytulne dziedzińce, zapewnić spokój turystycznego i mierzone resztę. Brak tłumów turystów, sprzedawców pamiątek i naganiaczy na przejażdżki.

Ponadto, wielu urlopowiczów zauważyć, że Morze Czarne tutaj jest zupełnie inna. To nie to samo, na przykład, na południowym wybrzeżu lub w Turcji. Ze względu na fakt, że klimat subtropikalny, woda nie jest tak słona jak na innych wybrzeżach, a nawet meduzy życzliwy – bez upalne macki!

Sektor prywatny w Gagra: cechy życia

Jeśli zdecydujesz się poświęcić swoje następne wakacje słonecznych Apsny – gratulacje, jesteś o krok od zaskakujących odkryć. Ale jeśli myślisz, że pójdziesz do Gagra (sektor prywatny) i spocznie tam z tego samego zestawu usług, a na przykład w Turcji, jesteś w błędzie. Abchazów oferują wypoczynek nie pojedyncze domy i pokoje w ich własnych, gdzie mieszkają sami ze swoją rodziną. Udogodnienia tam gościa, często nawet nie w domu i na podwórku na ulicy.

Ludzie, którzy są przyzwyczajeni do komfortu szczególnie takie zakwaterowanie może wydawać się nie do przyjęcia. Ale proszę mi wierzyć, że jest to drobnostką, gdy zdajesz sobie sprawę, w niektórych niesamowite miejsce masz. Nowe przyjaźnie z mieszkańcami dla zabawy wspaniałej uczty, to wyjątkowa okazja, aby przejść do gościnnego gospodarza rybołówstwa, polowania podwodnego lub w góry zrekompensować ubóstwo życia codziennego. Niezapomniane wakacje dla każdego, kto pragnie da Gagra (sektor prywatny). Recenzje doświadczonymi podróżnikami – dowód.

Ceny produktów

Jest to kolejny przyjemny fakt – ceny w sklepach są przeznaczone przede wszystkim na budżet mieszkańców, a nie turystów z grubymi portfelami. Dlatego można łatwo poddać się wszystkiego i spędzić tydzień w ośrodku bardziej ekonomicznie niż w domu!

Warzywa, owoce, mleko i śmietana mogą być nabywane bezpośrednio od ich właścicieli, a także pyszne wino domowej roboty. Abchazji napój winogronowy jest bardzo przydatna. Ponadto, posiada luksusową smak, który docenią nawet krytycznie nastawione na stopniach „miękkich” ludzi.

Inną opcją obudowa

Jeśli nie jesteś gotowy do spartańskich warunków życia i chcą spędzić wakacje w komfortowych warunkach, najlepszych opcji składania, jak mówią turyści będą nowe domy przytulne pensjonaty w sektorze prywatnym. W Gagra już zbudowali sporo. Lecz, odpowiednio, i umieszczenie ich będzie kosztować znacznie droższe niż, na przykład, w domu jednego z gościnnych rodzin Abchazji.

Średnia cena domu jednorodzinnego gości wynosi od 25 do 50 l. e. za dzień. Za te pieniądze można dostać możliwość życia w odosobnieniu, z wszystkich obiektów (do suszarki do włosów), ale nie będzie mógł korzystać ze wszystkich przyjemności życia rdzennej ludności i odkryć tajemniczą i wspaniałą słoneczną Apsny pełni. Wybór należy do Ciebie!

Atrakcje: naprzód emocji!

Że oprócz koloru morza i lokalnym, może zapewnić wypoczynek Gagra? Sektor prywatny może szybko stać się nudzić, a dusza zapragnie „cyrki”. I w tym przypadku turysta znajdzie tu coś do zrobienia. Jakie rady masz zamiar odwiedzić w Gagra da tych, którzy spoczywają?

Nie ma wątpliwości, godne uwagi starą część miasta. Nie patrzeć wczasowiczów otwiera Zhoekvarskoe Valley i starożytne miasto Gagra wzmacniająca – kompleks Abaata. W twierdzy znajduje się mała bazylika. Historycy twierdzą, że została ona zbudowana w 6 wieku!

I miłośników ekstremalnych wrażeń i przyniesie niezapomniane wakacje Gagra (Abchazja). Sektor prywatny i nowa część miasta, a także ogrom powierzchni morza widać z lotu ptaka, jeśli wizyta na taras widokowy, znajdujący się na szczycie góry Mamzyshha (wysokość – 2000 m). View oferuje naprawdę niesamowite i ekscytujące!

Gagra znana jest również tylko w Abchazji, aquaparku. To przyciąga plusk w basenach ze zjeżdżalniami, wczasowiczów i mieszkańców z całego kraju.

Wzdłuż morza jest głównym obszarem parku miejskim – Seaside Park. Jest bogaty w różnego rodzaju rzeźby, palmy, sosny, drzewa cytrusowe i wygodnymi ławkami dla beztroskiego chodzenia na okolicznych wczasowiczów strefy. Około tysiąca gatunków roślin z całego świata znalazły swoje miejsce w parku nadmorskim.

Wystarczy, aby cieszyć się systematyczność, siedząc w cieniu wiele drzew, można odzyskać w fascynującą podróż przez kolejką linową prowadzącą do legendarnego zamku Oldenburg Prince. Lub odwiedzić słynną restaurację o nazwie „Gagripsh”, który jest na niewielkim wzgórzu naprzeciwko Ogrodu Morskiego. Godne uwagi jest fakt, że budynek, w którym znajduje się restauracja, zbudowany z sosny norweskiej, bez użycia gwoździ! Ceniona instytucja taka wielcy ludzie jak Iwan Bunin, Antona Czechowa, Maksyma Gorkiego, Fedor Shalyapin.

Jezioro Abchazja: piękno natury

Można wyjść na miasto i zobaczyć nawet bardziej interesujące! Na przykład, turyści twierdzą, że grzech nie odwiedzić Abchazji jezioro – Rizza i niebieski.

Jezioro Riza – cud natury ziemskiej! Boże, nie inny, wybrał miejsce dla jego lokalizacji. Lokalny charakter jest po prostu zapiera dech w piersiach! Majestatyczne szczyty górskie, pokryte aksamitem jasnozielonej wydaje się chronić staw z całego świata.

To przykre, ale niewiele z nich pozostawił takie miejsca na świecie, gdzie ludzie nie interweniowały. I wokół jeziora Riza w ostatnich latach infrastruktura rozwija się energicznie. Okolice rosły liczne ośrodki turystyczne, kawiarnie i restauracje. W ogóle, wszystko cywilizowany. Miłośnicy dziewiczy charakter, może to denerwujące, ale teraz zapraszamy na piękno tutaj może być każdy turysta, nie tylko doświadczonych zdobywców gór.

Blue Lake – musujące szafir w środku wielu odcieniach szmaragdowe lasy i struganych klifami. Staw jest jednym z najczystszych na świecie. Rdzenni ludzie uważają, że ich głównym duma. Jezioro jest tak spokojny, że nic nie może zakłócić jego powierzchni niebieski. I nawet podziemna rzeka, która wpada do niego przez niekontrolowany powódź, nagle się uspokaja, łącząc razem z błękitnych wodach.

Wycieczki po jeziorze można korzystać we wszystkich biurach podróży Abchazji. Cena wynosi od 10 do 20 l. e. (w zależności od liczby osób w grupie, poziom komfortu autobusu i miejscach). Podróże, odkrywanie nowych światów i świeże emocje – przyjść do Abchazji!