333 Shares 8457 views

Wendy Testaburger – postać z serialu animowanego South Park telewizyjnych: wygląd, charakter

W tym artykule będziemy mówić o Wendy Testaburger. Opis znaków zostaną podane poniżej. W oryginale, jej nazwa brzmi – Wendy Testaburger. Mówimy o postaci z serialu animowanego South Park. Ona jest kolega z głównych bohaterów, a przypisuje się istotną rolę w wielu odcinkach. Wyrażając charakter w różnych okresach zaangażowanych w Eypril Styuart Eliza Schneider, Mona Marshall, Meri Key Bergman. Podczas swojego pierwszego występu w „Ducha Bożego Narodzenia,” ona nie ma jeszcze nazwy. Jednakże, charakterystyka Wygląd następnie całkowicie utworzony. Postać Wendy jest podejmowana przez Liane Adamo – młodej byłego księgowego Trey Parker. Nazwa fikcyjnego dziewczynka ma od przyjaciela Matta Stone'a dla rodziny Westerberg. Dom charakter – 22801.


Outlook i charakter

Tak, przystąpimy do szczegółowego opisu Wendy Testaburger. Anime – jest szczególnym świecie, fani, którzy cenią sobie tę postać do jej charakteru. Ona jest bardzo czuły. To może wspierać wszelkie inicjatywy liberalne. Na przykład, w odcinku zatytułowanym „spojówek” wygrywa beczkę cukierków, a następnie daje wszystkie słodycze na rzecz biednych dzieci w Nairobi. Ta postać z „South Park” jest feministką i liberalny. W szeregu epizodów ona zachowuje się bardzo niespójne.

lider

Wendy z South Park bierze czynny udział w życiu szkolnym. W różnych aspektach, wykazuje cechy przywódcze. Jest prezesem klasy, kapitan cheerleaderek w zespole szkolnym i szef zespołu kobiecej siatkówki „koguta magii.” Ponadto mówimy o jednym z najbardziej aktywnych liczbowych przedstawionych w serii. ona często wyraża opinię w kwestii dyskryminacji, roli kobiet w społeczeństwie, liberalnych wolności. W tym przypadku jest to dość często konflikt z Cartman.

zajęcia na świeżym powietrzu

Czasami charakter „South Park” jest definiowany jako „głos rozsądku” w serii. Podczas tej historii, można zaobserwować dużo jak dziewczyna stara się przyciągnąć ludzi wokół nich w celu rozwiązania problemów społecznych. Brała udział w walce o usunięcie elementów rasistowskich z flagą miasta, przeczytać wiadomość o konieczności pomagać uchodźcom, którzy pochodzą z Syrii, przedstawił prezentację na kwestię raka piersi, napisał esej w sprawie środków ochronnych butlonosych delfinów.

moralny

Wendy Testaburger w jednej z serii był jedynym uczniem w klasie, która jest uważana za godziwą upokarzające zachowania seksualnego Paris Hilton. Jednak dziewczyna rzadko rzeczywiście mają wpływ na innych znaków. Wręcz przeciwnie, często nie jest w stanie wytrzymać nacisk wywierany i wynik sam zmienia. Więc ona nie próbuje oderwać się od grupy. Można przypomnieć, jak w odcinku zatytułowanym „The Hobbit” ona ostro krytykuje dziewczyny które sprawiają, że zdjęcia bardziej atrakcyjne z pomocą „Photoshop”. W finale, ona jest zaangażowana w edycji z dala od konfliktu.

kontakty

Wendy Testaburger w pierwszym sezonie działa głównie jako tajny miłości, a następnie przyjaciela Stana. Jednak w odcinku zatytułowanym „Wódz tracąc cierpliwość,” czuje sympatię do Cartman. Ona nawet całuje go przed kamerami telewizyjnymi. Raz była w stanie pozbyć się myśli o nowym wybrańcem dogonić Stan. Ona często czyni starania, aby rozmawiać z facetem. Zatem wszystko awaria souse. W trakcie opowieści bohaterka okazuje się dziewczyną Stana. Ale potem oboje tracą zainteresowanie postępowania.

Ona zrywa z wybranych w siódmym odcinku sezonu zwanej „rodzynków”. Później wchodzi w relację z tokena. Ale nic poważnego wychodzi. W jednej ze scen widzimy, że czuje się winny za to, że porzucona przez Stana, a jej podział jest tak trudne, jak to jest dla niego. Jednak wydaje się, że facet ma nadal coś do niej czuje. W jednej ze scen, on jest zazdrosny o Wendy Kyle. Ostatnio pracowałem z nią w ramach projektu szkolnego. Stan i Kyle uważa Wendy ma żadnego związku.

W tym samym odcinku, staje się oczywiste, że również zachowuje uczucie. Pewnego razu robi próbę wznowienia relacji. Stan daje jej do zrozumienia, że złamać serce nie pozwala. Rozważ tę sytuację bardziej szczegółowo. Chwaliła cechy ojca Man, potem przeprosił za postawę. Stan powiedział, że nie obchodzi mnie, co ona myśli. W rezultacie, sfrustrowany Wendy lewo. W odcinku zatytułowanym „List” Stan musi szukać pomocy u Wendy. Pod koniec serii są wzajemnie uznawane że byli gotowi być znowu razem.

Jednak moment pocałunek jest to, że coś nie jest w porządku, a epizod kończy. W odległym końcu oczywiste jest, że Wendy jest szczęśliwy. W odcinku zatytułowanym „Elementary School Musical” ona, podobnie jak inne dziewczyny, ona zakochuje się w niejakiego Brayden Guermo, bo jest najlepsze tańce i śpiewa. Później spotyka pewną Freshman-honory Gregory. W rezultacie, to sprawia, że bardzo zazdrosny Stan. Kiedy pokazuje cechy przywódcze, sytuacja się zmienia. Dziewczyna całuje Stan i mówi Gregory podszedł do niego drażnić, i że nie było nic między nimi.

Z odcinka „Chef traci cierpliwość”, można zobaczyć, że Wendy – wentylator Rassela Krou. Ona jest na równi z Stan, Kyle, Cartman i Kenny nie lubi. W jednym z odcinków chciała bić płaskie żarty i kpiny z pacjentów. W rezultacie, dziewczyna śpiewała plan.

wygląd

Wentylatory Wendy Testaburger uważana za jedną z najpiękniejszych dziewczyn. Ma niezwykły różowy beret. Jest również wyróżnia się jasnym fioletowym płaszczu z niebieskim kołnierzykiem, rękawiczki i żółtych spodniach. W późniejszym serii, bez rękawiczek.

rodzina

O dziewczyna rodziny niewiele wiadomo. Zarówno rodzice, jak Wendy Testaburger w serii pojawiają się bardzo rzadko. Są one w rozwoju fabuły nie odgrywają znaczącą rolę. Dość często można je zobaczyć wśród bohaterów „czerwony”. Matka dziewczynki pojawia się w tej historii trochę wcześniej. Kiedy można zobaczyć i ojciec. W jednej ze scen, można obserwować poczynania swoich rodziców. Uczą się, że córka znajduje wad u Erica, to zakazuje walkę. Sądząc po licznych aluzji i zwrotów, powiedział innym członkom spisku, można stwierdzić, że rodzice dziewczynki współczujący i inteligentnych ludzi.

Talenty i umiejętności

Teraz wiesz, kto to Wendy Testaburger. Talenty i umiejętności dziewcząt zostaną opisane później. Całej serii opowieści ona demonstruje zdolność do obrony przekonań i doskonały pomysł. Na przykład, w jednym odcinku nazwała Cartman walczyć, bo śmiali się z jej prezentacji na raka piersi. Jednak facet się przestraszył nadchodzące walki i nayabednichali rodziców Wendy, przekonując ich, że dziewczyna jest podnoszony. Pod koniec odcinka, mimo zagrożenia karą, bohaterka jego uderzeń, a następnie w lewo, aby leżeć w środku pola gry.

W jednej ze scen, Wendy Testaburger staje się jedynym przechodzą ścisłą selekcję, prowadzone przez bohaterów, którzy postanowił stworzyć własną grupę pop. Na przesłuchaniu, występowała Niemoralna piosenkę. Tak naprawdę nie wpisują się w zwykły sposób dobrą dziewczynę, że jej stałą. Eric demurs, ale reszta chłopaków z warunkiem podjęcia Wendy. W jednej ze scen, to idzie do brązowej kamizelce posiadającego jeden przycisk i zielone spodnie, które różnią się duże spodnie.

W serii „Elementary School Musical” śpiewa w duecie z Bryden Guermo – trzeci równiarka. Jednak pod koniec odcinka, wszystko się zmienia. Ona traci zainteresowanie śpiewem. W serialu kilkakrotnie wspomniano, że Wendy jest okrągła studentem. W odcinku zatytułowanym „Wódz traci cierpliwość”, stała się szef studentów, którzy chcą zmienić flagę miasta. W tej serii ona o romantyczny uczucia Eric Cartman. Zdając sobie sprawę z tego, że jest przerażony. Pomimo organizacyjnej umiejętności, talentu i inteligencji, w odcinku zatytułowanym „List” zajmuje niższą pozycję w „Komitetem Maiden”.