474 Shares 4128 views

Elena Korenev: biografia znana aktorka

Nasza dzisiejsza bohaterka – Elena Korenev. Biografia aktorki nadal zainteresowany jej wielu fanów. W ciągu ostatnich kilku lat o niej nie słyszał. Chcesz wiedzieć, gdzie przez cały ten czas był stracony utalentowaną aktorką? Życie osobiste Eleny Korenevoy ty też jesteś zainteresowany? Następnie przeczytać materiał przedstawiony w artykule.


życiorys

Gwiazda kina rosyjskiego urodził się 3 października 1953 roku w moskiewskim szpitalach położniczych. przyszłość Eleny był przesądzony, ponieważ jej ojciec i matka były bezpośrednio związane z kinematografią. Aleksey Korenev był dyrektorem, a jego żona była zaangażowana w doborze aktorów do poszczególnych ról.

Dzieciństwo nasza bohaterka przeszła na Arbacie. Tam uczęszczał do szkoły średniej. Elena Korenev, biografia, że dziś widzieliśmy, miało zostać baletnicą. Ona nawet nie próbował zarejestrować się w specjalistycznej szkole, ale nie powiodło się egzaminy.

powołanie

Elena Korenev – aktorka od Boga. Udaje jej się dostać do każdej roli – choć dramatyczne, nawet komiks. Działając talent Lena pierwszy zauważył jej ojca. Do kręcenia „Ty to Tajmyr” to po prostu potrzebował 17-letnia dziewczyna z ładną twarz. Na temat roli Duni przyjął jego córkę, a wkrótce zrozumiał, że nie mylił. Proces filmowanie nie zmęczony, wręcz przeciwnie, dopingowali naszą bohaterkę. Po premierze filmu (1970), została ostatecznie określona przez ich zawodu. Podczas poznawania nowych ludzi to stanowi, co następuje: „Elena Korenev aktorkę”

Po zdjęciach „Ty to Tajmyr” była warunkowo naukę w szkole teatralnej. Shchepkin. Sześć miesięcy później dostała się do podstawowej grupy.

kariera filmowa

We wczesnych latach 70-tych, kilka osób nie wiedziała, kto to Elena Koreneva. Biografia o niej jako aktorka osiągnęła nowy kamień milowy w 1971 roku. Okazuje się wówczas na ekranie obrazu z jej udziałem. Nazwano to „Zaśpiewaj piosenkę, poetę”. Elena ma część transmisji, który praktycznie nie pamięta publiczność. Ale dziewczyna nie zniechęcił.

Elena Korenev obudził się sławny w 1974 roku po wydaniu dużym ekranie filmem „Romans na Lovers”. Reżyser filmu był Andriej Michałkow-Konczałowski. Nasza bohaterka doskonale pełnił rolę Tanyi.

Życie osobiste Eleny Korenevoy

Drobna blondynka o szarych oczach, zawsze był otoczony męskiej uwagi. W okresie dojrzewania, dla Helen prowadził kilka facetów. Ale żaden z nich nie będzie budowniczy stosunek. Korenev czeka na prawdziwą miłość. I wkrótce, aktorka doświadczył tego uczucia. Po ukończeniu szkoły, poznała miły młody człowiek. W pierwszym dniu wsunął między nimi iskra. Potem były piękne zaloty randki, gorące uściski i pocałunki. Elena marzyli, że będą z kochankiem wspaniałego ślubu i silne rodziny. Ale los postanowił inaczej. Z nieznanych przyczyn, małżonkowie rozstali się za nami.

Po raz pierwszy Korenev bardzo martwi. Elena przechowywane siostry – młodszych i starszych Alexandra Maria. Ich los był inny. Masza – profesjonalny pianista, pracuje jako nauczyciel w moskiewskich szkół muzycznych. Alexander otrzymał zawód „Artysta grafist”. Przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych.

Praca pomogła naszej bohaterki ją z depresji i rozpocząć nowe życie. Na zestaw zdjęć „Romans na Lovers” Elena zaczęła romans z reżyserem Andron Konczałowski. Aktorka odczuwalne dla niego głębokie uczucia. Ale wiedziała, że ich związek nie ma przyszłości. Faktem jest, że kiedy Konczałowski poślubiła obywatela francuskiego i chciał wyemigrować z Rosji.

Mieszka w innym kraju

Czy kiedykolwiek szczęśliwy Korenev Elena? Rodzina – to jest to, co aktorka marzyła. Wkrótce pojawiła się w niej. W Moskwie, drobna blondynka spotkał obywatelem USA. Jej nowy wybór okazał się być poliglota. W życiu, zdobył co uczył języka rosyjskiego i literatury. Kevin wkrótce oferowane Elena wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Pod koniec 1982 roku, wziął swoje odejście. A wcześniej, pobrali się w moskiewskim urzędów stanu cywilnego.

Para osiadł w Wirginii. Kevin kontynuował naukę. Helen miała dostać pracę kelnerki w lokalnej kawiarni. Wbrew oczekiwaniom, życie rodzinne było nieszczęśliwe i nie trwa długo.

powrót

Prawie 11 lat aktorka nie mógł usłyszeć. Fani zgromadziły wiele pytań. Skąd Elena Korenev? Dzieci ma? czy ona jest szczęśliwa z mężem Amerykaninem? W 1993 roku aktorka wróciła do domu. Dziennikarzom udało się dowiedzieć się szczegółów z jej życia osobistego. Okazało się, że Kevin Korenev dawna rozwiedzeni, ona nie może mieć dzieci.

W tym samym roku, nasza bohaterka pojawiła się w filmie „The urok diabła”. W reżyserii Władimira Potapov był chętnie współpracują z Elenoy Korenevoy. Na planie z aktorką spotkał się z Andrei Tishkov. Mieli przelotny romans. W tym czasie Andrzej był prawnie małżeństwem. I Korenev bardzo dobrze wiedział, że nie był na tej liczby. Ale po pewnym czasie życie rodzinne Tishkov pęknięty. Odzyskał status kawalera. Wkrótce zaczęli z Elena mieszka pod jednym dachem. Aktorka była szczęśliwa. Ale bała się tego, co Tishkov jeden dzień powrotu do rodziny. Do tej pory tak się nie stało.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodziła, a studiowała w którym kręcono Elena Korenev. Biografia aktorki wskazuje, że mamy do czynienia – osoba celowy i pracowity. Mimo niepowodzeń w życiu osobistym, Elena nie przestał wierzyć w miłość.