511 Shares 9613 views

Co czyta Artykuł 132 kodeksu karnego?

Czy wiesz, co to najgorszy koszmar prześladuje dziś prawie każdy rodzic? Z pewnością wiesz, że … Dlatego dziś niemal wszędzie blisko dziecka jest jednym z dorosłymi. A jeśli dziecko jest w piaskownicy jego jednym domu, sąsiedzi mają prawo mówić do rodziców, oskarżając ich o niewykonanie swoich obowiązków.

Ale pokolenie ludzi nie wiele starszy niż średni wiek wciąż pamiętam, jak zużyte aż do zmroku w stoczni, nikt i nic nie obawiać, dopóki okna nie słyszał głosem, „Miiiishka! Home! „Albo” Tanya, chodźmy na kolację!”.

O 132 sztuki. Kodeksu karnego, niewielu ludzi wiedziało wtedy, oczywiście, jeśli nie było dla prac związanych z ochroną praworządności. Trudno powiedzieć, czy przestępstwo było mniej, lub mniej niż wokół nich zostało przeprowadzone rozmowy, ale fakt pozostaje faktem. Szliśmy, nikt nie boi, a rodzice pierwszej równiarki nawet nie towarzyszy do szkoły. A o bezpieczeństwo przy wejściach do opieki nad dziećmi, podczas gdy nigdy nie słyszał.

Dziś media tylko wypełnione doniesieniami o aktach przemocy w stosunku do młodzieży. Jest nauczycielem (!) Wymuszone (to nie jest pojedyncza historia!) Do popełnienia seksualne nastolatków Act, grożąc przemocą lub przekupienia nic, a potem młody człowiek użył bezradny stan dziewczynki, która nie ukończyła 14 roku życia, umieszczając ją pić silny hipnotyczny narkotyk.

Te przykłady – najbardziej „miękkie” wszystkich tych przestępstw, które „rój” naszych mediów. A terminy takie przestępstwa z art 132 kodeksu karnego przewiduje minimum – tylko 3 do 6 lat. Dlatego rodzice ofiar, aby dowiedzieć się straszną prawdę, zwykle starają się to ukryć. Zwłaszcza, że udowodnienie przestępstwa – problem nie z ich płuc.

A fakt, że dziecko jest dotknięte przemocą seksualną, do końca życia pozostanie ze złamaną psychikę, pozornie mało interesujących twórców prawa w Rosji. Dobrze, że jest 6 lat więzienia – i losy rozbitej dziecka? I coraz bardziej rodzime kalekie dzieci podejmowane są same ramiona, w celu wykonania własnego osądu – po prostu zabić gwałciciela.

W sieci społecznej użytkownicy „odnoklassniki” został wystawiony na głosowaniu ten stan: „Śmierć gwałcicieli dzieci”. Głosowali na niego ponad 156.000 ludzi. Ale władze nie zareagowały. Artykuł 132 kodeksu karnego pozostaje niezmieniona.

To jest trochę bardziej restrykcyjne prawo w stosunku do przestępstw seksualnych, jeśli popełnione przez grupę i spisku związanego z groźbą morderstwa popełnionego albo z ekstremalnej sztywności, w wyniku infekcji przenoszonych drogą płciową ofiary. Potem Artykuł 132 kodeksu karnego stanowi, że nieludzi może uzyskać aż do 10 lat więzienia! Jedynie w przypadku śmierci, mogą zostać skazani na okres piętnastu lat.

Jeżeli dana osoba znajduje się nieuleczalny nowotwór, po czym tnie się ją niezwłocznie. Gwałciciel jest zaangażowany w czynności seksualnych w stosunku do dziecka, w jaki sposób można się lepiej, stają się magicznie w normalny obywatel po „uwolnieniu”? Ktoś jeszcze wierzy w odrodzenie osoby chorej psychicznie w dobrym obywatelem? Ale artykuł 132 Kodeksu karnego polega właśnie taką opcję.

Ponadto rozmowa pokazuje w telewizji, który zajmował się takimi sprawami, a zrobił szok normalnych obywateli rosyjskich. Po tym wszystkim, nie oni tylko potępić sprawców jak orzeka wszystko: zaniedbania rodziców, którzy nie spełniają córka szkoły dziesięć lat, nauczyciele, którzy nie prowadzą zajęcia pozalekcyjne na temat: „Strzeżcie się wszyscy i wszystko, co w ich własnym kraju! Nie mów, nie słuchać, nie wierzę, nie pomóc każdemu, bez względu na to, który zwrócił się do ciebie! – nagle jest to gwałciciel, który ukrywa się pod płaszczykiem „baranka”.” Nawet samych ofiar są „pod ostrzałem”! Slogan potępiając „Prawda o azyl” w tym ostatnim przypadku są linie z piosenki: „Bo nie może być takie piękne”.

A może po prostu zmienić przestarzałą ustawę 132 Kodeksu karnego, nie tylko w kierunku zmniejszenia termin wieku „mniejszości”, ale wręcz przeciwnie – w kierunku zwiększenia kara do każdego sprawcy, który wybrał swoją ludzką ofiarę nadal unformed psyche?