869 Shares 5390 views

Yuristkoy – powołaniem, a nie zawód

Jeśli jesteś zainteresowany w orzecznictwie, bojownicy o prawdę i prawo, to prawdopodobnie spojrzał uważnie w zawodzie prawniczym, który jest znacznie głębszy niż się wydaje.


„Heavy i niezdarny …”

Zacznij artykuł chcesz go z tej słynnej frazy, która charakteryzuje życie rosyjskiego prawnika. I żeby nie powiedzieć, że członkowie zawodu żyć źle, ale jest wiele kłamstw pracy, niewdzięczności i trochę sumienia. A w ogóle, który jest prawnikiem? Koncepcja ta przychodzi do nas nawet ze starożytnego Rzymu, gdzie po raz pierwszy użyty umiejętne głośników przy pierwszej próbie, w celu uzyskania ich pewnego rezultatu. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło i teraz zawód jest prawie najczęściej, przynajmniej w naszym kraju.

Wróćmy do głównego punktu. Tak więc, prawnik … Co to jest? Jest to przede wszystkim specjalistą w dziedzinie nauk prawnych. I choć nie zawsze jest o tym mówić męski (wraz ze słowem lekarza), warto zauważyć, że w chwili obecnej w całości, można użyć pojęcia yuristkoy. To samo prawo specjalista, tylko przedstawicielem płci żeńskiej.

Prawnik – kto to jest?

Na początek warto zauważyć, że prawo to zawód, a zatem zaangażować się w to trzeba oduczyć (4 lub 5 lat) we właściwym kierunku. Więc nie spieszyć się cieszyć, jeśli jesteś specjalistą firma spełnia ładny yuristkoy. To nic nie znaczy, lepiej zapytać przyszłego wykwalifikowanego powiernika. Załóżmy, że człowiek może być prawdziwym profesjonalistą w postępowaniu karnym, ale know cywilnego tylko ze słyszenia, bo nie zawsze jest konieczne, aby zastosować się do znanego adwokata, może nie są tak profesjonalny, że w swoim pytaniu. Należy pamiętać, że celem prawnika – nie tylko, aby pomóc w rozwiązaniu problemów prawnych, ale także do zarabiania pieniędzy, więc trzeba być ostrożnym, jak na rynku prawnym.

konkurencja

Pod koniec ubiegłego wieku w naszym kraju istnieje pilna potrzeba prawników, w związku z czym ich liczba od późnych lat 90-tych 20 wieku, wzrosła dramatycznie. dynamika wzrostu znacznie opadła, ale zawód jest nadal bardzo popularne. A co powiedzieć – to także konieczność bardzo wysoka: są instytucje publiczne i władze i sądy, a nawet wyspecjalizowane organy nadzoru. Ale taka obfitość ekspertów zawodu prowadzi do poważnej konkurencji, że jest naprawdę dobra. Ze względu na konkurencję mamy na pierwszym miejscu, to od kogo wybrać, a po drugie, jest to zachęta dla firm na rozwój, poprawę jakości usług. Więc jeśli chcesz zostać prawnikiem, muszą być przygotowane do trudnej walki o klientów. Jednak przedstawiciele płci mają małe korzyści – jeśli yuristkoy, oznacza to, że ty i naturalny urok, który przyciąga dużą liczbę klientów (i najbardziej – to mężczyźni).

prawo Fringe

Każdy wie, że prawo nie może być doskonały, a jeśli niektórzy prawnicy starają się jak najlepiej, aby zamknąć wszystkich jego pomieszczeń, drugi tylko zbyt chętnie do skorzystania z nich. Trzeba powiedzieć, że z tego powodu ustawy – niebezpieczny zawód? Często krawędź prawa jest tak cienka, że prawo do określenia ram prawnych jest prawie niemożliwe, co prowadzi do naruszenia obowiązujących przepisów i, w rezultacie, niektóre rodzaje kary. W rzeczywistości, prawnik – nie jest częstym gościem na ławce winny (nie licząc shtrafoa administracyjnego, powiedzmy, przekroczenie prędkości), ale nawet rosyjski kodeks karny zawiera szereg artykułów, które mają zastosowanie tylko do członków-adwokatów (dotyczących fałszowania dowodów, na przykład). Jeśli wybrałeś ten zawód, zawsze być czujnym, bo prawo jest jak ogień – można grać z nim od lat, ale na tyle ostrożny, będzie spalić cię na pewno.

Głównym zagrożeniem

Co dziwne, ale najbardziej niebezpieczne ze wszystkich swoich klientów. Niektóre z nich obiecują Ci duże problemy z rozmów, spotkań i postępowań sądowych. Ktoś zapomni złożyć niezbędne dokumenty, ktoś jest mylące i ty. Oczywiście, to nie jest karalne, ale pozytywny wynik w tym przypadku będzie bardzo trudne do osiągnięcia, i narazi winnych oczywiście ciebie.

Pewien udział uwagi i trzeba mieć przeciwnika – a raczej do jego przedstawiciela. I to jest dobre, gdy można z niego szybko znaleźć wspólny język, prawną, ale nie zawsze tak jest, bo każdy z chronić niemal przeciwstawne interesy, a nie można wybrać, co twój główny lepiej. Ponadto, może to być również obarczona, ponieważ pozytywne warunki wydają się na pierwszy rzut oka, może spowodować poważne trudności dla których interesy reprezentujecie. Po raz kolejny, jest to, aby oddać hołd żeńskich członków: yuristkoy – to jest prawdziwym źródłem zwiększonego zagrożenia w negocjacjach biznesowych. Jeśli padł taki sukces, to lepiej pomyśleć dwa razy zanim starają się znaleźć wspólny język.