765 Shares 8802 views

Tuning "Chevrolet Aveo T250"

Tuning „Chevrolet Aveo” – to fabryki modernizacji charakterystyki technicznej pojazdu przez ustawienie ulepszone części. Aby przeprowadzić takie prace mogą być ich własne ręce, czy można skontaktować się z tunerów. Mistrz w studio musi zrobić wszystko profesjonalnie i szybko. Istnieje kilka grup strojenia, czyli zewnętrzna, wnętrze, podwozie i silnik.

zewnętrzna strojenie

Tuning zewnętrzny „Chevrolet Aveo” – wymiana kilku części, które mają najlepsze właściwości aerodynamiczne wydajności, aerodynamikę. Wyglądają ładnie, posiadające nowoczesne i niekonwencjonalne cechy konstrukcyjne. Cena zmodernizowane części zamienne są zawsze powyżej fabryczne o 20-50%. Wynika to z faktu, że ich produkcja wymaga większej ilości materiałów. Ponadto, wydajność indywidualnego strojenia trzeba zrobić wszystko w jednym egzemplarzu.

Weźmy pod uwagę to, co jest zawarte w tuningu zewnętrznego. Tak, potrzebne są następujące materiały:

 • zestawy ciała. Zazwyczaj zakupione lub wytworzone zestawu. To obejmuje przednie i tylne zderzaki, krata i próg płyty. Mogą być wykonane z tworzyw sztucznych, włókna szklanego, aluminium, gliny lub pianki motoryzacyjnej.
 • Skrzydło. Często wykonywać swoją plastiku. Jednak najbardziej skuteczny materiał uważany jest za włókno węglowe z łącznikami aluminiowymi.
 • Kaptur. To sprawia, że specjalną szczelinę i zainstalowanych otworów wentylacyjnych. Zapewniają wchłanianie napływającego strumienia powietrza dodatkowego chłodzenia silnika.
 • barwienia okno. To jest nieodłączną częścią tuningu samochodowego.
 • Lusterka. W prawie wszystkich przypadkach są one częścią zakupu, który wybiera się do mocowania elementu mocującego.
 • Malowanie. Jest możliwe, aby niemal każdą stację paliw. Ale wzornictwo na ciele należy powierzyć profesjonalistom, którzy wiedzą, jak to zrobić. Dlatego kierowcy zwykle zbierają informacje na temat strojenia studiu, którzy wiedzą, jak zrobić „Chevrolet Aveo” i rozpoznawalną indywidualny maszynę.

Wszystkie te manipulacje zrobić doświadczonych ludzi. Oni wiedzą, jaki rodzaj tuningu zewnętrznego stosowane w celu poprawy osiągów samochodu.

strojenie wnętrze

Dla „Chevrolet Aveo T250” strojenia salonie – to sztuka, kiedy zwykły domowy samochód świat zmienia się nie do poznania. Proces modyfikacji obejmuje szereg manipulacji:

 • Na początku nie jest kompletny demontaż wnętrza maszyny. Usunięte wszystko od gniazd i skórek odpornych na dywanie i desce rozdzielczej.
 • Gdy ciało nagi być traktowane natryskowego ADV-17 wszystkie otwarte wgłębienie. To uchroni je przed działaniem korozji.
 • Teraz można przykleić izolację hałasu i wibracji. Odbywa się to coraz: precyzyjnie umieszczona warstwa po warstwie.
 • Fotele i deska rozdzielcza dokręcić skóry lub innych tkanek samochodu. Można to zrobić na szczycie starego materiału, lub zamiast niego. Deska rozdzielcza nadmiernie dokręcać plastiku. Ta sama technologia jest wykorzystywana do stojaków tuningowych, sufitu. Siedzenia mogą być zastąpione typu sportowe fotele.
 • Na tylnej półce ustawić system głośników, który ma miejsc dla kolumny.
 • Tapicerowane dywan bagażnika. Szczelina jest ustawiony na subwoofer z boku.

modernizacja silnika

Chip-tuning „Chevrolet Aveo” – ma na celu poprawę właściwości liczności z silnikiem lepszych dynamiki i przyspieszenia. W rezultacie można osiągnąć na kilka sposobów: do zastąpienia części tego bloku i lampą błyskową ECU. Dla „Chevrolet Aveo T250” silnika Tune przez zastąpienie części zamiennych odbywa się w specjalnych warsztatach. Zmienia część tłoka z prętów o lekkich, (API), a zawór (API), wałka rozrządu (API), układ rozrządu (Finwheel) przepustnicy (DWR), świece zapłonowe (energiczny), przewody wysokiego napięcia (Tesla) układ chłodzenia silnika (rząd, skóra) i sprzęgło (SNR).

Układ wydechowy, choć część silnika, ale strojenie ją jako odrębną kategorię. Firma JP oferuje kilka opcji ustawia uwalnianie gazów wydechowych, które są standardem w załączniku do sadzenia. Jednostka sterująca oprogramowania układowego – ustawienie z elektronicznych układów wtryskowych i zapłonowych. To pozwala trochę wcześniej i dodać więcej paliwa, samochód szybko nabiera tempa. Wadą tej modernizacji jest zwiększenie zużycia paliwa o 15-20%.

Zawieszenie, układ kierowniczy i podwozie

Tuning „Chevrolet Aveo” pod względem zawieszenia i podwozia nie różni się od modernizacji innych marek. Jest to zwykle zastąpienie standardowych części na ulepszonej wersji. Więc, za co części zamienne podlegają instalacji:

 • Strut.
 • Sprężyny zawieszenia przodu iz tyłu.
 • Stabilizator i jego szafie.
 • wskazówki kierownicy.
 • Koła i opony.
 • Bębny i rur.
 • Kierownicy zwrotnice i piasty w indywidualnych przypadkach.

Wszystko to przyczyni się do poprawy zarządzania pojazdu, jak i jego przyczepność. Należy zauważyć, że poprawa jakości technicznej podwozia i układu kierowniczego ma również na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Różnica strojenie sedan i hatchback

dostrajania „Chevrolet Aveo” będzie nieco inny w tych Suchan. Sedan i diesel znane są różne wnętrza i zawiesiny. Tak więc, w tym drugim przypadku spoiler zamontowany na tylne drzwi, pokrywę bagażnika nie jak w pierwszym przykładzie wykonania. Ponadto, znajduje się nad tylną szybę, aby zwiększyć usprawnienie samochodu.

Tuning „Chevrolet Aveo” (hatchback) nie ogranicza się do drugiego skrzydła. Na przykład, ma tylne amortyzatory rozpórkowych i sprężyny do 2 mm wyżej niż sedan. To pole może zostać zainstalowany stabilizator tylny podwójne wysiłki, aby lepiej utrzymać samochód na powierzchnię drogi.

Pracujemy niezależnie!

Tuning „Chevrolet Aveo” z rękami przechowywanych na tej samej technologii, jak w profesjonalnych studiach. Różnica polega na tym, że specjaliści używać lepszych materiałów do produkcji części zamiennych. A reszta technologii produkcji nie różni się od tego, co robisz sam. Warto zauważyć, że wielu właścicieli samochodu sprawia jedynie częściową modernizację. Obejmuje ona głównie kabinę oraz strojenie organizmu. Często silnik i zawiesina są wciąż nienaruszone.