162 Shares 9052 views

Kara Delevin (Enchantress Marvel) – brytyjska aktorka, służąc w gatunku mody fantazji

Popularna aktorka brytyjska i top modelka, znana również jako Enchantress Marvel (prezentowane na stronie zdjęcia), Cara Delevingne Cara, urodził się w Londynie w dniu 12 sierpnia 1992 r. Nazywana jest jednym z najbardziej stylowych przedstawicieli branży mody. Ten widok magazynu Vogue, wydanie dość wiarygodne. W rankingu portalu Models.com Cara Delevingne to piąta linia oraz Evening Standard tabloid „Pierwsze tysiąc osób wpływowych” zawarte aktorka i topowy model w kategorii najbardziej zaproszeni.


Działka przestępca

Jednak jej najbardziej pamiętna rola była Amora czarodziejkę Marvel, jeden z bohaterów „Suicide Squad” stworzonych przez David Ayer rezhesserom pod auspicjami Marvel Comics Entertainment.

Amor, który urodził się w Astgarde i nosząca nazwę Amor-Astrarga, osoby karnego, przez długi czas poszedł na krawędzi, dopóki nie został złapany i uwięziony. Na zestaw przestępstwa godnego śmierci, ale został ułaskawiony.

„Suicide Squad” powinno być w czynszu w 2016 roku i kontynuować ekspansję wszechświata po „Batman vs. Superman”. Rola Kara – Enchantress Marvel. "Suicide Squad" – klasyczny thriller, nakręcony w gatunku science fiction.

W grze historia – organy rządowe zadanie zbierać superkomanda z niesławnych złoczyńców do wykonywania trudnej i niebezpiecznej misji na całym świecie. Cóż, jeśli tak nie jest, to winny może być złożony do więźniów, którzy są gotowi do spełnienia żadnej roli, w tym roli samobójstwo.

„Enchantress Marvel” – Kara Delevin jako jeden z magicznych znaków zakończył rok 2015 z powodzeniem. Jej wizerunek został stworzony bez zarzutu. Charovnitsa Marvel okazał uniwersalny charakter z wysokim stopniem kreatywności.

Łatwo, bez wysiłku twórczego, z ich znaków sprostać Will Smith (główna rola), Ben Affleck (aktor) i Kara Delevin.

Rola nie jest bardzo dramatyczna, bardziej charakter swoisty, aby ułatwić postęp fabuły, więc działając Cara Delevingne została twierdził, że nie jest w pełni wykorzystany. Kara – Enchantress Marvel – stanowią integralną cechę o unikalnych właściwościach, które w rzeczywistości postać stworzona.

biografia

Kara Delevin jest w ścisłej relacji z szefem Państwowej Komisji English Heritage Stevens Dzhoslinoma. matka Cara – duża sieć menedżer w sklepach Dyrekcja Selfrigdes, ojciec – architekt. Kara Delevin, przyszłość Enchantress Marvel, dorastał w północnym Londynie, w dzielnicy Belgravia, jednej z najmodniejszych dzielnic.

Modele kariery dla Kara rozpoczął siedemnaście lat z podium Clements Ribeiro Burberry, a po kilku miesiącach, brała udział w demonstracjach Pre-jesień Colletion.

Od 2012 roku, Cara Cara Delevingne stała się twarzą marki Burberry Beauty makijażu, w ten szlachetny powód, żeby uczynić firmę Jordan Dunn i Campbell Ida.

Liderzy społeczności

Sarah Doukas, właściciel znanej agencji Storm Model, zauważył kiedyś o Cara Delevingne „uroczy osobowość w połączeniu z piękną twarz, uroczy i utalentowanych dojazd z marginesem energii osobowych, które są następnie rozprowadzane równomiernie wśród obecnych Każdy chce zapytać ..” a kim jest ta dziewczyna? "

Cara Delevingne jesień 2012 roku otrzymał tytuł „Wzór Roku” od „modelu brytyjskim poręczycieli”.

Pod koniec tego samego roku, w grudniu, aktorka podpisała kontrakt z agencją DKNY i stał się oficjalnym przedstawicielem marki na nadchodzący wiosenno-letnim.

W 2014 roku, Kara Delevin, oprócz stał się również TOPSHOP cała kampania jesień-zima 2014.

Praca w Filmie

Cara Delevingne chciał strzelać. Pierwsza próba odbyła się w roli bajki Alicji Lewisa Carrolla. Potem próbował, i bardzo dobrze, do roli księżniczki Sorokina w filmie „Anna Karenina”.

złota młodzież

Następnie, w 2014 roku, Kara pojawiła się w filmie „Kochających dzieci”, opowiada o złoconą młodzieży Londynu.

W 2015 Cara Delevingne brał udział w strzelaniu z trzech filmów: „Pan” Paper Towns „i” Tulip Fever”.

W 2015 roku słynny reżyser Luc Besson ogłosił, że wysłał zaproszenie do aktorki do głównej roli w swoim filmie „Waleriana i tysiące planet w mieście.” Kara potem dostał główną rolę w filmie „Paper Towns” Jonathana Zielonej produktu.

życie osobiste

Kara Delevin zawsze była wybawieniem z dziennikarzami, którzy preferują „smażone” wieści. W maju 2013th we wszystkich publikacjach przeznaczonych kolorowych zdjęć z aktorką, aby spadły z jej torby torebce charakterystyczny biały kolor, który pobiegła szaleńczo odepchnąć. Jednak było już za późno – najważniejsze zostało już sfotografowane.

Na tle tej marki H & M nieszczęście ustało jego związek z modelem. rzeczniczka spółki Cara Delevingne dokładnie przetłumaczone z kategorii modeli w pełnym wymiarze godzin w kategorii czasu, a następnie całkowicie stwierdził: „to nie jest nasz model na danych zewnętrznych, zaprosiliśmy ją na sesji jednodniowej”. Na pytanie: „Jak więc Cara Delevingne dla roku została twarzą firmy?” – kierownik powiedział, że nie rozumie, jak to się stało z takim przeciętnym zewnętrznego modelu danych.

Filmografia

W trakcie swojej kariery, Cara Delevingne wystąpiła w ponad czternastu szpuli folii o różnych gatunkach. Poniżej znajduje się lista filmów z jej udziałem:

  • "Anna Karenina" (2012), postać księżniczki Sorokina;
  • "Playhouse" (2014), rolę Chloe;
  • "Angel Face" (2014), postać Melanie;
  • „Mój drogi krawiec” (2015), rola Chakker matki;
  • "London Fields" (2015) Adult Cat Talent;
  • "Tulip Fever" (2015), rola Henrietta;
  • "Kochać Dzieci" (2015), postać z Viola;
  • "Suicide Squad" (2016), rola Enchantress Marvel.

Obecnie Kara Delevin powodzeniem pracuje nad kilkoma projektami w kinie, mówi na podium i nadal jest twarzą znanych marek.