877 Shares 9330 views

Seria „Healing Love”: aktorzy, role, działka

Melodramatyczny seryjny film „Healing Love”, aktorzy i roli, które są prezentowane w artykule – projekt wspólnej produkcji w Rosji i na Ukrainie. Strzelanina miała miejsce w Chernomorsk, Odessie i Kijowie. W teleromane grał zarówno dla początkujących jak i znanych artystów. Jednak opinie krytyków były w większości negatywne. Co TV series "Healing Love"?


Aktorzy i role są następujące. Seria miała dość wysokie oceny. Jeden z krytyków zasugerował, że popularność filmu jest połączona z pragnieniem publiczności ucieczki z okrutnych realiów naszych czasów. W życiu bohaterów, oczywiście, jest wiele niefortunnych zdarzeń. Jednak to nabiera wyraźnego wzoru: szkoła, uczelnia, ślub. Bohaterami filmu jest ściśle podzielony na dobre i złe, a ich życie jest proste i jednoznaczne. Takie filmy, pomimo rozpoznawalnego działce, zawsze cieszył się miłością widz.

historia

Obsada serii „Healing Love” miał, jak już zostało powiedziane, aby pracować w kilku miastach Rosji i Ukrainy. Również filmowania rejestrowane w przypadku znacznego okresu w życiu bohaterów. Film ma wszystkie cechy melodramatyczny Gatunek: ANTIHERO oszustwa, zdrady bliskich, nagłe odkrycie związku pomiędzy bohaterki (który zanim wydarzenia pokazane w filmie, a nie znali).

Fabuła obraca się wokół braci – Kostia i Lesha Samoylovy. Pomimo ich związku, są one zupełnie różne osoby. Alex jest odważny, miły i uczciwy człowiek. Pracuje marynarza na statku „Vereshchagino”. Kostia, z powodu chciwości dostał w świecie przestępczym. Z machinacji udało mu się stać właścicielem sieci aptek i zbudować poważny biznes.

Od dzieciństwa, bracia byli zakochani z jasnym piękno Katya Buravinu i rywalizowały o jej uwagę. Jednak dziewczyna odwzajemniona tylko Lesha. Wkrótce być kochankami żonatych. Na ślubie wszystko jest gotowe: szyte stroje i zarezerwowany pokój w dobrej restauracji … Ale Kostia jest gotowa zrobić wszystko, by obchody nie odbyć.

Alex wrócił z podróży i spieszy do urzędu stanu cywilnego i Kostia dostosowuje wypadek samochodowy. W szpitalu stwierdzono, że Alex nie będzie już chodzić, a teraz może przyjść tylko pogodzić z jego niepełnosprawności. Początkowo Kate wspierała go, ale potem stracił zainteresowanie w Umiłowanym. On stał się dla niej ciężarem.

Kiedy Alex był już niemal na skraju samobójstwa, poznała słodkiego i delikatnego Mary Nikitenko. Ta dziewczyna zmieniła jego życie. Mimo sceptycyzmu lekarzy i innych, Alex próbuje chodzić. Tymczasem policja znalazła dowodów, że wypadek sfałszowane. W niektórych miejscach nie tak odległy jest nieudana Cain z filmu „Healing Love”.

Aktorzy

W serialu, grany przez Valentina Talyzina, Alexei Buldakov, Emmanuel Vitorgan, Boris Nevzorov, Arystarch Livanov. Obsada mniej znanych aktorów. W "Healing Love" zadebiutował Irina Rogoza. Grała Mary Nikitenko. Katie zaśpiewała rolę urody Alexandra Afanasyeva-Szewczuk. Samojłow bracia – Denis Kharitonov, Cyril Burdihin.

Irina Rogoza

Aktorka urodziła się w 1986 roku w małej miejscowości regionu Żytomierz. Absolwentka wydziału wokalnego kolegium cyrku. Filmografia Rogoza do tej pory w sumie osiem utworów w filmach. Wśród nich ról w „all inclusive”, „Jesień”, „Waltz przysięgłego pełnomocnictwa”, „metoda” Ławrowem.

Alexandra Afanasyeva-Szewczuk

Aktorka urodziła się w Kijowie w 1981 roku. On gra w teatrze „Nikitsky Brama”. Rola w filmie „Healing Love” nie zadebiutuje pracy dla Afanasyeva-Szewczuk, którego aktorstwo kariera rozpoczęła się w późnych latach osiemdziesiątych, gdy miała sześć lat grał „Paddock” w filmie. W 2004 roku, Alexandra Afanasyeva-Szewczuk wystąpił w filmie "A Place in the Sun", na podstawie książki Poliny Dashkovoy. Inne filmy z aktorką: "Moskwa Decameron" "Infant", "The Reckoning",

Denis Kharitonov

Aby to zrobić, rola aktora w serialu to pierwsza praca w filmie. Ponadto Kharitonov i na świecie artystycznym zdarzyło mu się być. Studiował w Instytucie Pedagogicznym fizyki i matematyki, rok – Wydział Prawa. Potem postanowił radykalnie zmienić życie. Kharitonov wziął w wysokiej teatru szkolnego z pierwszej połowy. Dziś Denis Kharitonov widać na scenie Teatro Romano Viktyuk. W filmie aktor zagrał tylko piętnaście ról.