136 Shares 6200 views

Jaki jest golonka? Co oznacza słowo „golonka”?

Historycznie rzecz biorąc, że prawie uprawiana czystych ras mięsnych bydła w naszym kraju – tylko mleko lub, w najlepszym razie, nabiał i mięso. To nie jest rozwijany, nie zajmuje się samokontroli i fermentacji mięsa, które pozwoli mu uzyskać dobry bogaty smak i tkliwość.

Mięso, które kupujemy

Dziś niektórzy rolnicy i hodowcy muszą jeszcze zacząć to robić. Weźmy, na przykład, Lipeck regionu. Australijscy tam wyhodowane cieląt wołowiny rasy. Dodatkowo, półwyrób prowadzi się jeszcze elitarnego wołowy, który jest idealny do gotowania jednego steki.

Gotować dobre dania mięsne, najpierw trzeba nauczyć się wybierać główny produkt. Prawidłowo dobrane do konkretnego dania mięsne Dzięki kulinarnych umiejętności kucharzy może być prawdziwym przysmakiem. tuszy zwierząt wycina się z różnych części, które, z kolei, z których każdy ma swój cel. Weźmy bliżej przyjrzeć się co zadzie, i że z tego możemy gotować.

Z tyłu uda zwierzęcia

Więc, co jest zad? Przez to produkt z mięsa udowej części tuszy zwierzęcia, który to układ – w dół od grubości ogon i schabu. Wołowina zad należą do kategorii drugiej klasy mięsa. Dlaczego? Faktem jest, że przez całe życie zwierzęcia jest w ruchu, a największy ciężar spoczywa na udzie, dlatego mięso drugiej klasy – to zad. Sens jest całkiem jasne. Stało się to nazwę od słowa „Goose” (tyłek).

Pomimo tego, w gotowania produktu mięsnego opisane cenione. Spośród wszystkich osób, a kucharze doskonale zdają sobie sprawę, że to zad. Doskonale zdaje sobie sprawę z jego wartości odżywczej.

Najczęściej stosuje się go w gotowanie wołowiny zad. Nie zawiera dużo kalorii i jest idealny dla osób siedzących na diecie, ponieważ nie zaszkodzi żołądek. Zad jest uważane za opłacalne część tuszy do produkcji wołowiny silny, wyraźny i bogaty bulion. Jest miękki i bogaty. Ponadto od zadzie uzyskać doskonałą gotowane i duszone mięsa. Duża liczba doświadczonych hostess pewność, że wychodzi z niego doskonałe hamburgery, pulpety, różnych zup i innych dań pierwszy. Przed gotować mięso mielone, kupra najpierw trzeba prawidłowo odeprzeć, a następnie przekręcić przez maszynkę do mięsa.

Kilka tajemnic szefa kuchni

Więc, co oznacza słowo „zadu”, już wiemy. Teraz możemy przejść do przygotowania. Jak to może brzmieć banalnie, ale masz wspaniałą okazję przy wyborze mięsa, ponieważ jest on jakościowo, czy nie, to zależy od smaku pożywienia. Profesjonalni kucharze dostarczyć pewnych wskazówek w wyborze zad. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę, jest tłuszcz. Tak, to jest tłuszcz. Powinien on obejmować mięsu dobrą gęstą warstwę. Jej kolor powinien być mleko. Jeśli pojawi się szarawy odcień, lepiej zrezygnować z tego kawałka mięsa i iść kupić nigdzie indziej. Fakt, że kolor wskazuje utracie atrakcyjności produktu, a tym samym jej jakość pozostawia wiele do życzenia.

Inną rzeczą, należy zwrócić uwagę – jest to masa mięsa. Jeśli kupujesz zad, aby gotować zupę, wybór na duże kawałki ważące nie mniej niż trzy kilogramy. Dlaczego nie kupić mięso mniejszą wagę? Kawałek pobliżu ogona zawiera więcej tłuszczu niż mięso, a reszta jest zajęte przez kość. Te niuanse, które trzeba wiedzieć, aby uniknąć rozczarowania z faktu, że danie okazało się nie jak byśmy chcieli.

Teraz, gdy wiesz, co zad, jak wybrać to, to jest możliwe, aby z niej gotować.

Co to jest łup
519 shares 6322 views
Rosyjski bohaterski epos
463 shares 5753 views
Mitologii greckiej: przegląd
464 shares 6979 views