877 Shares 7327 views

Klinika stomatologiczna 1, usługi Lipieck i opinie

W mieście Lipieck, istnieje wiele klinik stomatologicznych, które oferują rozwiązania problemów – leczenie zębów i choroby dziąseł, protez. Klinika stomatologiczna 1 (Lipetsk) lubić miasta i mieszkańców w okolicy. Jej jakość usług, wykwalifikowani lekarze, opiekuńczy personel, cieszyć się zasłużonym uznaniem.

o klinice

Dental Clinic 1 (Lipetsk) działa z powodzeniem od trzech dekad. Jego pierwsze pacjenci zaczęła biorąc w 1987 roku

zakład przetwarzania znajduje się pod adresem: Lipieck, ul. P.Smorodina 2.

Poliklinika ma 2 numery telefonów do powołania pacjentów i konsultacji dotyczących ogólnych zagadnień dotyczących harmonogramu i składek lekarzy.

Potencjalni klienci mogą również uzyskać w informacji komputerowej z działalności operacji dentystycznych, koszty procedur i wykonywane prace, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, powołując się na terenie kliniki. Dostępne elektroniczny system obsługi „Rejestracja wstępna”. Dental Clinic 1 (Lipetsk) organizowane nie tylko zarejestrować się online, za darmo lub opłatę do lekarza, można zamówić pod numerami kontaktowymi. Instytucja posiada również „telefon zaufania”. Dental harmonogramy pracy w dni powszednie od 8:00 do 19:00 oraz w weekendy od 8:00 do 14:00.

Zapewnienie personelu medycznego

Klinika stomatologiczna 1 (Lipetsk), lekarze, którzy są wysoko wykwalifikowanych, w pełni obsadzona. Przyjmowanie pacjentów odbywa się w 2 zmiany, co jest bardzo wygodne dla pacjentów działa.

Personelu medycznego zapewnia możliwość połączenia się z lekarzem w domu. Usługa jest dostępna na wezwanie do klientów, którzy mają choroby o ograniczonej aktywności fizycznej, obłożnie chorych, w podeszłym wieku.

personel medyczny pracujący tu regularnie przechodzi certyfikacji. Ponad połowa z nich posiada najwyższe kwalifikacje do pierwszej i drugiej kategorii są certyfikowane 25% pracowników. Doświadczenie z ekspertami w dziedzinie stomatologii wynosi średnio od 20 do 30 lat.

Dental Clinic 1 (Lipetsk) przyciąga młodych – przychodzą tu co roku najlepszych absolwentów wyższych i średnich szkół medycznych.

główne działania

Dental Clinic 1 (Lipetsk) wykonuje praktyki medycznej opartej na oficjalnej licencji.

Dobrze wyposażona baza nowoczesnego sprzętu medycznego i chirurgicznego, w połączeniu z wysoko wykwalifikowanych pracowników pozwala nam na dostarczenie pacjentom wysokiej jakości usług.

stomatologii terapeutyczny przeprowadza leczenie chorób zębów i guma: próchnicy miazgi przyzębia. Wszystkie zabiegi wykonywane są z szybką ulgę w bólu.

Operacja polegała na usunięciu zębów dla różnych wskazań i złożoności.

Protezy – wiodący trend w działalności polikliniki. Pacjenci oferowane są duże zapasy materiałów i technik:

 • cermet;
 • Ceramika niemetalicznych;
 • protezy;
 • licówki;
 • Zamki;
 • implantów.

Lekarze pomogą wybrać optymalny widok pacjentom protezy w stan jamy ustnej.

Periodontologii – kompleksowe leczenie chorób zębów (ozębnej, zapalenie dziąseł).

Ortodoncja – deformacja korekty zgryzu, prostowanie i dostosowanie uzębienia dla celów estetycznych.

Endodoncja bierze pod uwagę strukturę poszczególnych kanałów korzeniowych u każdego pacjenta, umożliwia całkowite i wysokiej jakości leczenia zębów, aby zapobiec infekcji.

Zastosowanie techniki laserowej w procesie leczenia.

Szczególny nacisk w klinice jest stomatologii dziecięcej. Ostrożny, ostrożny stosunek do młodych pacjentów – firma reguła dla lekarza.

bezpłatne usługi

Miasto Dental Clinic 1 (Lipetsk) zapewnia bezpłatne usługi w ramach polityki MLA. W bieżącym roku, one zatwierdzone pomocy terapeutycznej i chirurgicznego w stomatologii.

Główne kierunki bezpłatnego leczenia:

 • leczenie próchnicy i jej powikłań;
 • chirurgii stomatologicznej;
 • Leczenie dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej, operacyjnej;
 • Rentgenowskie uzębienia;
 • fizjoterapia;
 • Leczenie urazów uszkodzenia zębów, szczęki;
 • Znieczulenie podczas zabiegów dentystycznych.

Płatnych usług medycznych

Dental Clinic 1 (Lipetsk) buduje swoją politykę cenową, biorąc pod uwagę możliwość przyciągnięcia klientów o różnych poziomach dochodów. To sprawia, że potrzebne są płatne usługi medyczne i dostępne dla publiczności.

Płatnej pracy i procedury medyczne wykonywane są we wszystkich obszarach placówek medycznych. Używamy tylko nowoczesny sprzęt i materiały wysokiej jakości, najlepszy zasób kwalifikacji medycznych i doświadczenia.

Największy napływ klientów stanowią leczenia terapeutycznego i protetyki.

Opinie na temat jakości świadczonych usług

Z biegiem lat, to nie zmniejsza jego popularność wśród mieszkańców miasta i regionu Dental Clinic 1 (Lipetsk). Referencje są wypełnione słowami wdzięczności skierowane do wielu lekarzy i klinik. Uwaga, bezbolesny manipulacja, czystość i komfort leczenia, rozsądny stosunek ceny do jakości i jakości usług – warunki te są stale przyciągają lipchan i mieszkańców pobliskich osiedli.

Dental Clinic 1 (Lipieck) – to serwis, który terapeutycznego leczenia zębów i dziąseł, usuwania dowolnej złożoności, wszystkich rodzajów protez z nowoczesnych materiałów.

884 shares 3539 views
807 shares 6164 views