503 Shares 1923 views

Otwarty związek: Miłość bez zasad lub nieograniczonego zaufania?

Jeśli otwarty związek bezpośrednio wpływa na Ciebie lub osoby blisko ciebie, konieczne jest, aby skalibrować koncepcji. Czy jest sens tych samych uczestników w pozycji „soczysty” inwestowania w wyrażeniu „otwarty związek”? Z którego w rzeczywistości, kilka wydań zobowiązania wobec siebie nawzajem? Mężczyźni i kobiety o tym myśleć na różne sposoby, w zależności od jego charakteru.


Opinia niewyszukany kobieta

Najczęściej kobieta zgadza się na tego rodzaju stosunków po raz pierwszy, potajemnie nadzieję, że uczucia ludzi zmieni, będzie poziom wyżej, ulubione wreszcie docenić jego wartość, a przyzwyczaić, w końcu złoży ofertę. Jest to bardzo powszechny punkt widzenia i najbardziej niebezpieczne dla komfortu psychicznego kobiet.

Punkt widzenia kobiety biznesu

Otwarty związek dla zapracowanych kobiet wygodne. W tym przypadku nie trzeba odrywać od spraw do przygotowania posiłków, prasowanie i inne elementy życia rodzinnego. Ale biznes kobieta czuje zrealizowane i jako kobieta, bo ona nie była sama.

Stanowisko rozwiedzionej kobiety

Po przejściu przez nieudanego małżeństwa, kobieta nie chce ponownie krok na tej samej prowizji. Otwarty związek – to jest właśnie to, co potrzebne w danej chwili. Ale dokładnie tak długo, jak nie zejść urodzeniu dziecka.

męski wzrok

Otwarty związek dla człowieka – to przede wszystkim wolność od stosunków seksualnych, nie ma zobowiązań wobec partnera. Pozbyć się człowieka i potrzebę zgłosić, w jaki sposób iz kim spędzić wieczór.

Intencją żonatym mężczyzną

Jeśli człowiek nie jest zadowolony ze stosunków seksualnych z żoną, ale nie chce się rozwieść z tego powodu (jeśli masz dzieci razem i żyli razem przez wiele lat), to może stać się zwolennikiem wolnym związku.

Stanowisko potwierdził licencjat

Strach przed odpowiedzialnością i utrata wolności napędzany myśli tych ludzi. Ich opinia i wyjaśniają naturalne poligamicznych mężczyźni.

Przyszłość stosunków wolnych

Zazdrość i poczucie posiadania partnera w wolnym związku niesłuszna. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą nie być świadomi równoległe połączenie ich przyjaciela. Tak, zawsze istnieje niebezpieczeństwo utraty bliskiej osoby, jeśli ta ostatnia będzie zaczynają odczuwać głębokie uczucia dla kogoś, kto „na boku”. Lub jeśli jest to człowiek, nagle, niespodziewanie (nawet do siebie) może być ojcem. Nie możemy ignorować faktu, że w wolnym związku zwiększa ryzyko zarażenia chorobami, chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Kto nie pamięta słynne powiedzenie, że tylko zakazany owoc jest słodki. Gdy połączenie jest po stronie coraz możliwość prawną, zainteresowanie przygodami znika. Co często prowadzi do długiego i silnego związku, obaj partnerzy z chęcią zawarcia małżeństwa.

Mieszka razem może się rozwijać i skryptów partnerstwa małżeństwa poglądach. Decyzja ta jest na ogół starsze osoby, które są wygodne hostel jest ważniejszy niż uczucia.

Kiedy konkretnie wiedzieć dokładnie jak twój partner rozumie wolnym związku, tylko wtedy będzie w stanie dokonać właściwego wyboru dla siebie.