387 Shares 4694 views

Kąpiel w kraju – święty przyczyna

Posiadanie podmiejskiej willi, właściciel jest prawie zawsze chodzi o rozmieszczenie infrastruktury. Wśród obowiązkowych budynków, które powinny być dostępne na stronie na pierwszym miejscu jest oczywiście kąpiel w kraju, bez których pobyt na świeżym powietrzu z dala od cywilizacji miejskiej traci cały swój urok, a może nawet sensu. Po tym wszystkim, co jest rosyjski kąpiel? To nie jest tylko sposobem na relaks. Jednak, aby uzyskać pełną fizjologiczną przyjemność bycia nieważne wszelkie bolączki ciała, poprawia funkcjonowanie układu oddechowego i układu krążenia, a także węzły chłonne, skorygowanej metabolizm soli w organizmie, pójść w zapomnienie objawów reumatycznych kości. Mocniejsze nerwy, duch unosi, nastrój jest ustawiona na długi czas wesoła. Co mogę powiedzieć, wszyscy wiemy, że kąpiel w kraju – to jest zabawa i przyjemność bez ograniczeń. A jeśli zbudować saunę samemu, a potem wszystko powyższe jest dodawany do radości dumy dla pracy wykonanej plus satysfakcji oszczędności, które mogą być inwestowane w inne działania na rzecz poprawy strefie podmiejskiej.

Przez cześć kolei do praktycznej. Tak, zrobiliśmy duży decyzję: do budowy łaźni siebie. Odpowiedzialności tego działania jest porównywalna z konstrukcją budynku, i różni się tylko od wielkości konstrukcji. Jeżeli osoba zdecydowała, że kąpiel w kraju zostaną dostarczone osobiście, więc zna wszystkie funkcje urządzenia fundamentu, ścian budynek, pokrycie dachowe itp i zajmuje się budową takich obiektów. Dlatego w tym artykule wymienimy tylko te funkcje, które należy wiedzieć przy budowie kąpiel.

Nowoczesny pokój w kraju ma skomplikowany układ i składa się z kilku budynków, które znajdują się w garderobie, prysznicem i łaźnią parową. Zorganizować wszystkie potrzebne składniki w małej przestrzeni, zajmując 12-16 m.kw. Doświadczeni konstruktorzy zaoferowania w tym przypadku połączyć mycie i prysznic, ale bez osobnej poczekalni nie można zrezygnować. Główne wymagania do niego są w następujących pozycjach:

 • Izolowany obowiązkowe;
 • Obszar nie mniejszej niż 1,3 x 2 m;
 • dobre oświetlenie;
 • Wyposażenie: ławki, półka na buty, wieszak na ubrania.

Następnie przejdź do prania, zdecydowaliśmy się połączyć, dla większej ergonomii, z prysznicem. Tak więc, następujące wymagania:

 • Minimalna wielkość – 1 x 2 m, optymalna – 1,8 x 1,8 m;
 • oddzielne pranie z pary drzwi światła;
 • ustawić w ławce prania dla ułatwienia mycia dzieci lub tych, którzy nie mogą, dla jednej lub innego powodu, aby używać podwójnych.

I wreszcie, główną częścią łaźni – łaźni parowej. To jest rzeczywiście coś, dla których nie jest sauna i. Zastanów się parametry, które są wymagane dla każdej pary:

 • wewnątrz łaźnia parowa musi być wolny być umieszczone co najmniej dwie osoby. Ta potrzeba bezpieczeństwa i zachować tradycję, która mówi, że ludzie w łaźni parowej nie tylko wzrosła, ale również do komunikowania się;
 • piekarnik-kuchenka, który rozprowadza ciepło równomiernie i pary;
 • Półki wygodnie kąpać siedzącej, leżącej lub półleżącej;
 • wysoki próg przy niskim polu dla optymalnego zachowania ciepła.

Ze względu na fakt, że kąpiel jest specyficznym pokój, wewnątrz wykończenie kąpiel ma też swoje własne cechy. Przede wszystkim, trzeba bardzo poważnie ochrona konstrukcji drewnianych przez formowanie i wilgocią. Więc dzisiaj przy zakupie materiałów właścicieli domów letnich wolą kupować drewno leczonych antyseptyczne. Ponadto, wszystkie deski, deski i deski muszą być idealnie gładka, bez sęków i nieprawidłowości, które mogą być nie tylko niebezpieczne dla kąpiących się w wannie, ale również opóźni nadmiar wilgoci.

Kąpiel wykańczania wewnętrzna musi być taka, aby zapewnić maksymalny komfort i podczas prania i czyszczenia.

Orzeźwiającej kąpieli!