698 Shares 3371 views

Pierwszy Sex Dziewczyny: Czy to boli?

Pierwsza miłość rzadko jest kompletna bez seksu, szczególnie w okresie dojrzewania. Pomyśl 16 lat. Guys wibracje szaleje na widok młodego piękna na znak 100, a dziewczęta w oczach jego „macho” Turn różowymi policzkami i spoconych dłoniach. Nie ma nic złego, więc sprawiło, że nasz normalny świat. I prędzej czy później, znać nie tylko żywe uczucie miłości, ale również obdarzony każdy ma intymną relację.


Dla facetów, pierwszy seks – to realizacja planu poczętego ich zatytułowanego „staje się człowiekiem”, a pierwszy seks wśród dziewcząt – jest zdolność wiedzieć, co to za seks z kimś, kogo kochasz. I byłoby wspaniale, gdyby nie jedno „ale”.

Pierwszy seks dziewczyną, z reguły przechodzi boleśnie. I nie bez powodu. Po pierwsze, seks po raz pierwszy dla każdej dziewczyny – rodzaj przezwyciężenia pewną barierę psychologiczną. Dla wielu jest to bardzo trudno sobie wyobrazić, że tylko kilka minut, a stajesz się kobietą. Oczywiście, to jest całkiem naturalne. Niemniej jednak, trochę nieprzyjemne. Aby uniknąć dyskomfortu podczas seksu, głównym zadaniem jest wziąć na człowieka. Tutaj chodzi się i specjalny wymóg – słodkie dziewczyny, jeśli są jeszcze gotowi do seksu po raz pierwszy, spróbuj wybrać doświadczonego partnerów męskich. Tylko człowiek z „doświadczenie Casanova” wie, co jest pierwszą dziewczyną seks. Dzięki bogatemu doświadczeniu w sferze intymnej, seks po raz pierwszy w dziewcząt odbędzie się przynajmniej bez bólu iz maksymalnej przyjemności. Dla tych młodych temptresses którzy już wybranych partnera o podobnym młodzik w przyjemności seksualnej, zaleca się, aby stosować się do następujących zasad:

  1. Pierwszy dziewczynka płeć powinny powodować tylko przyjemne skojarzenia, na przykład, namiętnym uścisku, delikatny dotyk. Dlatego Twój partner nie powinien chłostać się na ciebie od razu, i przygotować się, a raczej na rozgrzewkę do stanu euforii seksualnej. Posiedzenie powinno odbyć się w przyjemnej atmosferze, to nie jest konieczne, aby zrobić to w domu lub hotelu. Idealnym rozwiązaniem – jest to wynajmowane mieszkanie. Tutaj nikt nie będzie przeszkadzać. Musimy zacząć z romantyczną kolację i płynne przejście do światła głaszcząc ręce.
  2. Facet musi się z relaksującego masażu, delikatnie dotykając ustami jej szyi i dotykając jej ucho. Tylko nie angażować i chętny do kopania w strefach erogennych tych kobiet.
  3. Gładkie przejście bluzki odkręcenie. Po usunięciu biustonosz, udar sutki mokry palec, to bardzo ekscytujące druga połowa. Następnie, przyczyna musi podjąć język. Jeśli widzisz, że policzki dziewczyny zaczynają się rumienić – jest to sygnał o kolejnym właściwym krokiem.
  4. Wziąć ją w ramiona i zaniósł do łóżka. Całkowicie uwalniając jej ciało od ubrania, zacznij go pieścić. Przede wszystkim potrzebują pieszczot łechtaczki i brzuchu dziewczyny. Ale nie zapomnij o jej piersi. Jeśli korzystać ze wszystkich stref erogennych, maksymalna mogła odpocząć, co ma zasadnicze znaczenie dla sprawnego seksu. Kiedy zacznie jęczeć, wciąż pieszcząc jej sutki, jej pochwę, sprawdź na wilgoć. Jeśli smarowanie jest wystarczające, to nadszedł czas, aby przedstawić jego „kumpla” z małym i skromnym „przyjaciela” z dziewczyną.
  5. Zawiera ostro jeśli robisz to stopniowo, ból nie można uniknąć w ofercie następujące, w przeciwnym razie „cipki”. Tak więc, możliwe przyczyną dyskomfortu i kompletne rozczarowanie dziewczyna. Jeden nagły ruch i „twierdza poddała.”

Pierwszy seks dziewczyna może pójść jako spotting (przełom virgin opłucnej) i bez izolacji. To zależy od samego fizjologii. Ale z reguły niewielka plama na łóżku nie można uniknąć. Po sztuczna kobieta kobieta, płeć nie powinna kończyć się nagle. Laski jest konieczne do dalszego wspierania dziewczyna poczuła kochanka. Po tym wszystkim, należy pamiętać, seks po raz pierwszy z dobrej strony, ale nie odwrotnie.