175 Shares 900 views

Bieżnia odchudzania. Rodzaje torów

Jog rano w parku lub wzdłuż nabrzeża – to świetna okazja, aby naładować ciało energią, utrzymać swoje zdrowie i schudnąć. Jednak nie każdy dzień pogoda pomaga pobiegać. Dodatkowo, trzeba mieć wielką siłę woli zmusić się do wczesnego wstawania codziennie. Dlatego też, najbardziej rozchwytywanych trener, który trenuje prawie wszystkie grupy mięśni i wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, jest bieżnia. Do utraty wagi, można ustawić różne tryby: spaceru lub jazdy pod górę, bieganie z trybu przyspieszania „po dwóch” (2 minuty jazdy, 2 minuty pieszo). Bieżnie do użytku w domu iw siłowniach prezentowane modele różnych marek: AeroFit, Atemi, opieka fitness, ikona, Kettler, Life Fitness, zwycięzca, Tunturi i in.


Bieżnie są w mechaniczne i elektryczne. Elektryczna wyposażona jest w silnik elektryczny. Od jego mocy zależy od zakresu dostępnych prędkościach. Ten symulator ma sprawne i działa na nim jest bardziej komfortowe. Każdy elektryczna bieżnia dla utraty wagi ma komputer pokładowy, z której można wybrać tryby zarówno przed i podczas biegu. To pokazuje cały przebieg studiów, jak również danych o stanie ciała. Takie funkcjonalności klasy symulatory sprawia przyjemność. Tylko trzeba podać żądaną prędkość i zaczyna biec. Jest to najbardziej poszukiwany rodzaj torów, pomimo znacznych kosztów.

bieżnie elektryczne Winner mają dość mocny silnik, a więc zwiększona niezawodność. Ponadto, wszystkie modele tej marki tańsze niż podobnych modeli innych marek. Ten jest idealny dla tych dziewczyn, które chcą schudnąć, aby podkreślić swoją elegancję i zawsze być na naszych palcach.

bieżnia mechaniczna, w przeciwieństwie do elektrycznych ma silnik. Taśma jest napędzana przez wysiłki biegu. Ta ścieżka symuluje naturalny bieg. Nie bieżnie z mechanicznym systemem hamowania i oporu taśmy. Tory hamulca magnetycznego utworzyć gładką i ciche ruchu taśmy. Na standardowych modelach podczas biegu czuł szarpnięć i hałas. bieżnia mechaniczna do utraty wagi jest dobre dla faktu, że prędkość może być sterowana niezależnie przez osobistego wysiłku, a to przyczynia się do wyboru optymalnej prędkości i pomaga uniknąć przeciążenia organizmu. całkowicie zużyty prąd, a kosztują znacznie taniej elektryczne w grze na torach typu mechanicznego. Ponadto, bieżnie mechaniczne ważą niewiele i są bardziej kompaktowe. Jednak nie możemy zapominać o wadach. Od rotacji taśm jest wynikiem wysiłku biegania, zwiększając obciążenie nóg, więc ten rodzaj toru nie jest zalecany dla osób, które mają problemy ze stawów kolanowych, żylaki. Utwory Scoreboard można zaobserwować następujące parametry: tętno, dystans, czas ćwiczenia, prędkość, spalone kalorie. Brak specjalnego oprogramowania nie jest przewidziane.

Bieżnia pomoc odchudzania można uzyskać pożądany efekt tylko wtedy, codziennych czynności i właściwego odżywiania. Pobiegać regularnie, to na pewno odczuwać korzyści i przyjemność komfortowego biegania.