584 Shares 1148 views

Widok na wiatrówki i jego instalacji

Preferując pneumatyki, wielu nabywców karabinów była zaskoczona, że dość potężną bronią w wydajności zakładu ma niewielki układ celowniczy nie pozwala na dokładne strzelania na duże odległości do tematu. Celem tego artykułu zabytków dla karabinów powietrznych, ich rodzajów, modyfikacja, sposobów mocowania i opinie z właścicielami na temat skuteczności w praktyce.

Typy zabytków

On broni pneumatycznej kupujący rynku można wykryć cztery podstawowe typy kierowania.

  1. Widok mechaniczny. Sprzęt fabrycznie wyposażony jest w celownik i muszki, ale urządzenie podstawowe nie zawsze są skuteczne, jednak wielu nabywców wolą zmodernizowanych urządzeń.
  2. Kolimator. Unikalne z optyką, lekki i prawami fizyki znalazł dobre zastosowanie w przypadku pistoletu.
  3. Oznacznik laser. Taki widok na karabin pneumatyczny potrzeba już za przechwałki, bo w praktyce, jego skuteczność jest bardzo niska.

Celownik optyczny. Najbardziej skuteczny system kierowania za karabiny.

mocowania

Ustawianie wzrok na karabin pneumatyczny może być na wiele sposobów, ponieważ łączniki na palcach nie jest liczony. Jednak istnieją pewne cechy związane z ich wymienności, że kupujący będzie przydatna wiedzieć.

Uniwersalny montaż zwany „jaskółczy ogon” pozwala na dostosowanie uchwytu, a zatem i widok za pośrednictwem jakichkolwiek adapterów. Prowadnica jest zainstalowany na górze lub na stronie odbiornika przedstawia kształt trapezu, w przekroju poprzecznym, z rozszerzania oddolne.

Plancka Weaver i Picatinny taśma jest układ uchwyt szyny mocującej. Różnica między nimi jest tylko w obszarze pomiędzy szczelinami blokujących. Interesujące jest to, że wszystkie urządzenia są przeznaczone do montażu na szynie Weaver, staną się na wsporniku Picatinny, ale proces odwrotny jest niemożliwe.

Pierwszy znajomy

Wszyscy eksperci zalecają rozpoczęcie broni strzelanie szkolenie korzystając z oczu tylko mechaniczną. Po pierwsze, broń w bazie iz całego przedniego pola widzenia ma minimalny ciężar, a po drugie, pomiędzy strzelcem i minimum docelowego przeszkód i zakłóceń do celowania.

Widok żelaza do wiatrówki na rynku reprezentowany we wszystkich możliwych kombinacjach, często z wykorzystaniem kolorowego błonnika dla lepszego dostosowania do celownika z przodu wzroku podczas wypalania. Ponadto, dobrze sprawdzony widok z tyłu, który wyostrza obraz na tarczy. W procesie uczenia się mechanikę będą wystarczające, aby w pełni opanować technikę fotografowania, a tylko dowiedział się dostać do prostych celów w sposób losowy, możliwe jest zainstalowanie wyrafinowanych urządzeń optycznych.

urządzenia rozrywkowe

Stosując wskaźnik laserowy i kolimatora dla karabinów zainteresowanych tylko w pierwszych dniach od daty zakupu. Dążąc występuje kilka razy większa, a sama przedmiotem widoczność. Naturalnie, znacząco poprawia dokładność i szybkość ognia. Oto tylko widok dla wiatrówki limitów odległości fotografowania. Im dalej celem tłuszcz koniec wiązki laserowej, całkowite zaciemnienie obiektu w kolimatora.

Takie urządzenia są bardziej interesujące dla właścicieli broni ręcznej, która ma ograniczyć pożar więcej niż pięćdziesiąt metrów. Sądząc po licznych opinie właścicieli pneumatycznej broni, laser pointer okazała się do broni automatycznej zdolnych wybuchy wypalania.

Ace asów

Ale Celowniki optyczne do wiatrówki jest uważane za najlepsze urządzenie do skutecznego ognia. A jeśli kupujący myśli wybrać żądane urządzenie w piwnicy, że jest bardzo źle, ponieważ czasami karabin wybrać łatwiejsze niż wybrać odpowiedni dla siebie optyka.

  1. Obiektyw. Zaglądanie pod różnymi kątami w selekcji, jest konieczne, aby wykluczyć obecność okularów o różnych chipów, rys, pęcherzy i innych wad, które mogłyby kolidować z celem.
  2. Obiektyw i okular. Pomijając fakt, że wszystko w urządzeniu powinny być skorygowane pod wizji właściciela, wykorzystanie nie powinno powodować dyskomfort.
  3. Pole widzenia. Im jest ona większa, tym łatwiej celować. I Począwszy optycznej wzroku wiatrówkę bez specjalistycznego sprzętu będzie bardziej efektywny.
  4. Obudowa oraz system celowania. Niech to i wtórne czynniki, ale wysokiej jakości materiał obudowy zmniejszy uszkodzenia optyki podczas zderzenia oraz komfortowe koła zamachowe, aby umożliwić nacisk, aby ustawienie, nie odrywając wzroku od okularu.

Cechy podwójnego odrzutu

Dla wszystkich właścicieli pneumatycznych, gdzie wykorzystywany jest system sprężynowy tłok, nieprzyjemny aktualności wiedzieć, że ich karabin jest w stanie rozbić okna w niedrogiej optycznej. Wynika to z urządzeniami technologicznymi produkcji. Po wszystkich atrakcji dla wiatrówki koncentruje się początkowo na broni palnej, gdzie wrócić tam jednokierunkowa. Dlatego większość producentów nie przeszkadza, aby wzmocnić przywiązanie szklanym frontem. W rezultacie, podczas zejścia spustu, rozszerzalna wiosna uderza cylinder, który przenosi energię nie tylko sprężone powietrze dla kul wyjazdem, ale mechanizm wyzwalający, który przenosi ułamek milimetra cały karabin z optyką typu forward. Później to działa naturalnie wrócić gdy lot pocisku z lufy.

sposoby rozwiązania podwójny wpływ

Sądząc po licznych opinie właścicieli, dla kupującego, istnieje kilka opcji na adres podwójny wpływ.

  1. Tani chiński widok dla wiatrówki i jego instalacja będzie kosztować ani grosza. Rozbite szkło – nie ma problemu, ponieważ cena pozwala na zakup nowego urządzenia.
  2. Drogi luneta z podwójnym zabezpieczeniem. Sądząc po opiniach właścicieli, czasami koszt takiego urządzenia jest wyższa niż cena karabinu, ale raz widzących, można użyć broni przez długi czas.
  3. Akwizycji myśliwskie pneumatycznych, takie jak sprężyna gazowa, układ cylindrów z gazem i PCP. W takich urządzeniach, nie ma podwójne wyjście, a zatem nie ma potrzeby wybierać pomiędzy pierwszym i drugim akapicie. Począwszy celownik optyczny tego typu wiatrówki jest zalecane tylko w urządzeniach profesjonalnych.