528 Shares 1053 views

Pasiaste tapety – rafinowana klasyki i nowoczesnych dynamika we wnętrzu

Wybierając kolor konstrukcji ściany – jest to prawdopodobnie jeden z najważniejszych i najtrudniejszych zadań dla tych, którzy dokonać napraw. Jego znaczenie polega na tym, że kolor i wzór wykładziny ścian zawsze będzie dominujący, spływu na wszystkich innych elementów wnętrza, a także złożoność – w prawo od ich wyboru, by stworzyć harmonię, komfort i piękno. Paski tapety nigdy wydmuchiwane z mody, one były i będą bardzo popularne w osiemnastym i dwudziestym pierwszym wieku, a ich sukces jest ze względu na wszechstronność wzór, który może być klasyczny i bardzo nowoczesny. Wszystko zależy od szerokości, lokalizacja i gamę kolorów pasm.


Matowa (nie więcej niż dwa kolory) taśmy o dowolnej szerokości – od bardzo wąskiej, ołówek, na bardzo szeroki – to klasyczny. Te tapety są wykorzystywane do tworzenia wyrafinowanych wnętrzach w stylu pałacowym. Gładkie, wzrost linii prostych, aby wnętrze w klasycznym rygorystycznie i elegancji. Nie będzie również odpowiednie tapety na czarno-białe lub czerwone i białe paski, prawdziwych kolorów, jest to dość skomplikowane dla doboru mebli i akcesoriów. Wybierając taką tapetę, ważne jest, aby pamiętać, że całe wnętrze musi być niemal monochromatyczne, z niewielkimi plamami inny kolor, to będzie prawdziwy klasyk. Paski tapety ze złota lub srebra, z więzień w ich świetle ornamenty i bukiety kwiatów – romantykiem. Takie ściany sprawiają, że lekki i elegancki pokój, doprowadzić finezji i tkliwość.

Jasne wyraziste paski w różnych kolorach i szerokościach utworzyć dynamiczną nowoczesne wnętrza, będą ją wypełnić odrębny nastrój, jak wibruje struna wyciągnął. Delikatne jasne paski tapety na ścianach i zmieścić się w przedszkolu – będą wyglądać spokojny i zabawy, łatwe ustawienie tonu pokoju rozgrywka.

Ale zespół nie tylko uniwersalne. Liczba ta jest skomplikowana i może zmienić postrzeganie przestrzeni, zarówno na lepsze i na gorsze. Na przykład, zbyt szerokie pasy poziome wzdłuż wszystkich ścian bardzo wizualnie zmniejszyć powierzchnię ścisnąć ścianę i dokonać kwadratowy pokój małe i ciasne wąskie i długie – jeszcze dłuższy i węższy. Pionowy wzór będzie ciągnąć się po pokoju, a jeśli sufit jest już wysokie, to będzie jeszcze większa, co może wizualnie przekształcić pokój w „dobrze”, ale z drugiej strony, te tapety są dobre do wykorzystania, jeśli chcesz podnieść niski sufit. Należy jednak pamiętać, że takie cechy są paski tapety z jasnym kolorze kontrastu. Pastelowe kolory wyciszony mają niewielki wpływ na zmiany w przestrzeni wizualnej. Ponadto, w pobliżu zespołu matowe tony tapety obiektywu (w odległości), transformujący ścianka prawie monochromatyczne.

Co jeszcze należy zwrócić uwagę pragnący nabyć rozważenia materiału wykończenia? Tapeta paski wymagają całkowicie gładkie ściany i narożników. Wszelkie nieprawidłowości zostaną zaakcentowane przez nich, staną się bardziej widoczne. Dlatego przed podjęciem decyzji, aby trzymać te tapety, należy przeprowadzić gruntowne prace przygotowawcze.

Wybór mebli i akcesoriów zależy również od jasności linii na ścianach. Jaśniejszy i bardziej kontrastowy obraz, tym łatwiej powinno być pomieszczenie sytuacja. Band bardzo dobrze z odpowiednimi kątami szafki i cokoły, z klasycznym kształcie owalnym będzie także bardzo odpowiedni drobnym eleganckim paskiem. Pożądane jest jasne kolory na ścianach wspierać tekstylia. Na przykład, jedna z barw w strukturze na tapetę koniecznie muszą być powtarzane w kolorach rolet, pokryw i poduszki.

Oryginalny piękne i można włączyć kombinacją paski tapety lub monochromatycznego ozdobnych tapety towarzysza. W zasadzie, to jest bardzo jasne i dynamiczne paski vykleivat zalecane jedną lub dwie ściany, nie więcej, bo ta zmęczony i znudzony szybko, tworząc stały nacisk psychologiczny.

Jeśli trudno jest znaleźć odpowiedni kolor paski tapety, stosuje się wzór na własną rękę. W tym celu, po pierwsze ściany są pomalowane w bardzo jasnym kolorze, potem wyróżniać pasek pożądaną szerokość, trzymać się z tych miejsc, które nie wymagają malowania, taśmy budowlane, a następnie kolejno zmianę koloru farby, farba na ścianach pasków w różnych kolorach i szerokościach, zmieniając pozycję scotch. Ta uniwersalna konstrukcja jest łatwo stworzyć na już prześwietlone zwykły włókniny tapety, wystarczy wyciągnąć go na ścianie i tym samym aktualizację wnętrze.