371 Shares 4014 views

Właściwe rzeczy ze starych rzeczy

Każdego roku w naszym domu zgromadził wiele różnych elementów, które są wyrzucane na zewnątrz i bardzo przykro i używać nikt nie będzie. Jak zrobić przydatne rzeczy ze starych rzeczy? Trzeba połączyć trochę wyobraźni.

W domu masz ulubionego kota, i po prostu trzeba kupić kanapę dla niego. Nie spiesz się biec do sklepu zoologicznego i wydawać pieniądze. Możesz zajrzeć na antresoli, znajdziesz starą dyplomatę lub niewielką walizkę. To z niego, mamy kota i kanapę fashioned. Musimy cztery ozdobne nogi, materiał klapy i kawałek grubej pianki, wielkości równej powierzchni walizki. Z tworzywa sztucznego dyplomaty zdjąć pokrywę. W drugiej połowie przymocować nogi. Pianka i uszyć tkaniny poduszki, które są umieszczone w otrzymanej kanapy. Cumowania dla kota jest gotowy.

Unikalne rzeczy ze starych rzeczy można uzyskać poprzez ich uzupełnienie o nowe elementy lub całkowicie zmieniając przeznaczenie. Jeśli kochasz rosnąć kwiaty na parapecie i mają wiele garnków, które utraciły wygląd od czasu do czasu, nie kupić nowy pojemnik. Przywrócić do życia starych garnków. Będzie to wymagało pakiet gliny i różnych rzeczy: pięknych kamieni, ziaren kawy, koraliki, muszle, guziki i wszystko, co istnieje. Pomazał gliniany garnek i w dowolnej kolejności dent w nim nasze materiały wykończeniowe, aż pokrywa całą zewnętrzną powierzchnię w doniczce.

Wiele znanych projektanci przedstawili swoje rzeczy z dawnych rzeczy. W korytarzu bezpański ulubiony jasny parasol z długim uchwytem. Ulubiony, ale złamany. I rzucać mu bardzo przykro. Nie jest konieczne, aby to zrobić, to niech służą nam więcej. Biorąc go do ogrodu, ujawniać, przewrócenie uchwyt do góry i utknął w ziemi. Teraz nasz parasol będzie centralnym piękne klomby z kwiatami. Wewnątrz wypełnione ziemią i obsadzone kwiatami. Że nasze łóżko było stabilne, przebicie plaschevka na parasol w kilku miejscach, i wsadził go do ziemi za pośrednictwem kołków metalowych.

Wykonany własnymi rękami rzeczy z starych rzeczy ogromne korzyści i pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Dziecko potrzebuje nowego stanowiska dla ołówków? Pomaga banku z puszki odpowiednim rozmiarze. Ale chcesz zmienić swój wygląd. Aby to zrobić, należy wziąć klej „Moment” i przewód jednego lub kilku jasnych kolorach. Delikatnie zginaniu metalowe zadziory z otwartą pokrywą. Skręcamy osadowy słoik up i promazyvaya powierzchni ściany, splatać jej dekoracyjny przewód do szczytu. Dekorować poprzez Motyl dekoracyjne tkaniny przyklejony lub kilka przycisków.

Co zrobić ze starych rzeczy, ty decydujesz. Wszystko zależy od szerokości poglądów i fantazji rozpiętości. Spójrz na zwykłej plastikowej butelki. Wygląda na to prosta sprawa. Jednak według licznych wariantów jego zastosowania, możliwe jest skomponowanie odę pochwalną plastikowej butelce. Potrzebny jest wazon kwiat, kieliszek na drinka lub na szybką zupę parującą na drodze? Przeciąć butelkę. Nie można znaleźć lejka? Wytnij szczyt od butelki. Potrzebujesz pomocy lejka dla benzyny? I tym razem, zapisz butelkę. Potrzebują miejsca dla szczoteczek lub długopisy? Przeciąć butelkę w sposób szczególny i przygwoździć go do słupka ściennego. Tutaj jest zawieszony szkło – półka, która może sprawić, akcesoria do higieny osobistej lub probówki z pasty do butów.

Masz dom pełen rzeczy szafę, który wyszedł z mody, zużyte lub po prostu nudzi? Nie spiesz się, aby je wyrzucić. Zwłaszcza jeśli kochasz oglądania i rzemiosło w rodzinie lub mają małe dziecko. Odzież wykonana z starych rzeczy uzyskać bardzo piękny i niepowtarzalny. Dostępne stare dżinsy? Cięte nóg i uzyskać szorty lub mostów. Dodatkowych klap wykroić paski – dostać kombinezon. Albo odcinając wierzchołek i dodanie do niej pasek kontrastujące tkaniny, wytwarzać modne przepony. Dżinsy mogą kostium lub worka wielkich dzieci.