896 Shares 6393 views

Military Music Festival "Spasskaya Tower"

Już po raz ósmy festiwal „Spasskaya Tower” w Moskwie. Od pierwszego pokazu, co wydarzyło się w 2006 roku, parada orkiestr wojskowych lub Military Tattoo, czasowe do Dnia Moskwy. Odbywa się oczywiście (i to stało się tradycją), na początku września.


występy muzyczno-teatralne

Pomimo faktu, że Rosja jest najnowsza dołączyć globalny ruch, festiwal „Spasskaya Tower” wyróżnia się spośród podobnych przedstawień muzycznych i teatralnych: od skali programu i projekt jest unikalny i nie ma sobie równych. Parady orkiestr wojskowych są zawsze duże zainteresowanie odbiorców, ponieważ nie są one tylko koncerty muzyczne – pokazy te przyczyniają się do rozwoju poczucia patriotyzmu i dumy w armii swego kraju. Towarzyszy muzyka, pokaz szkolenia wojskowego, uroczystościach wojskowych i piękne cechy sprawiają, że festiwal „Spasskaya Tower” przewidywano i ulubione święto.

Założyciele ruchu Military Tattoo

Pierwsza taka impreza odbyła się w 1880 roku w Londynie. Ten turniej Królewski zebrane prawie wszystkie zespoły wojskowe wielkie Imperium Brytyjskie. Stał się corocznym wydarzeniem. Tradycja została przerwana dopiero w momencie, gdy nad Europą majaczył cień wojny. Parady zostały zakończone w 1999 roku. W połowie ubiegłego wieku, a mianowicie w 1950 roku, to odbył się pierwszy słynny Edinburgh paradę orkiestr wojskowych. On jest bardzo przystojny, odbywa się corocznie i gromadzi się do 200 000 widzów. Kanada przyłączył się do ruchu Military Tattoo w 1979 roku, Birmingham – w 1989 roku, potem były Norfolk (USA), Sydney i inni. Większość z najstarszych parady odbywały się pod patronatem brytyjskiej rodziny królewskiej. Turniej Londyn w 2010 roku, został przemianowany Brytyjczyków.

Konkursy orkiestr wojskowych w Europie

Continental Europa również nie jest pominięta. W Paryżu w momencie przejścia z największych na targach w 1867 roku, mimo że odbyło i Kongresu orkiestr wojskowych, w którym wzięli udział muzycy ratownicy Pułku Ułanów, który wygrał w tym samym roku pierwsze miejsce. We Francji parady muzyków wojskowych wykonywane na Champ de Mars od 1840 roku. Ale to był konkurs kwalifikacyjny, który identyfikuje najlepszych orkiestr wojskowych, a od 1867 parady zyskały międzynarodowe znaczenie, chociaż nie były one na początku stały i czasowy do wydarzeń gali.

Poklonnaya Gora był początek rocznego przeglądu

Na tle tak bogatej historii i pięknej młodej festiwalu „Spasskaya Tower”, deklarowane jako międzynarodowy, nie może stracić twarzy. Gospodarzem festiwalu, Plac Czerwony, raz zdefiniowany swój stan. Jednak festiwal zapoczątkowało tej wspaniałej tradycji, odbyła się w 2006 roku, odbyła się w Poklonnaya Hill, i był nazywany „Przemówienia Honor Guards szefów państw.” Wszystkie spektakle teatralne show towarzyszy dobrze znany i lubiany w naszym kraju przez orkiestr wojskowych. Nie było sensacją. W ten sposób firma kazachski wykazał obsługi technik specjalną broń straży, a żadna armia na świecie nie jest w stanie ich powtórzyć. Przedstawiciele byłej republice radzieckiej wszystkie lata są doskonałe, wysoki poziom numerów do zapamiętania i jest omówiona w internecie.

doskonała organizacja

Kolorowe pokaz 2006 okazał się tak imponujące, że zdecydowano się trzymać go regularnie, ale miejsce już zidentyfikowane Plac Czerwony i nowy przegląd nazwą była „Spasskaya Tower”. Musisz podać organizatorom pierwszego przeglądu. Byli agencja „Michajłow i Partnerzy. Strategic Communication Management”. Organizacja ta pracuje systematycznie i efektywnie stworzyć atrakcyjny wizerunek stolicy w celu przyciągnięcia większej liczby turystów. Tytuł Festiwal parada był w 2009 roku. Teraz „Spasskaya Tower” ma bardzo poważnych sponsorów. Festiwal odbywa się przy pełnym wsparciu rządu i kapitału pod auspicjami Rady Publicznej.

Piękne miasto – idealny prezent

Wspomniano powyżej, na którym odbywa się festiwal „czasowe Spasskaya Tower” – do Dnia rosyjskiej stolicy. Jest to godny dar do Moskwy. Ten barwny pokaz przeplatają wojskową, muzyki klasycznej, folku i popu. Kolorowe stroje orkiestra na paradzie wybiegu, efektami specjalnymi i rozmieszczenia numerów tanecznych, wykonywania gwiazd pierwszej wielkości, stron i niesformatowany, jedyny w swoim rodzaju, koncerty, fantazyjne jeźdźców jazda konna szkółka od Kremla – to wszystko można zobaczyć tutaj.

kilkudniowe obchody

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Wojskowej „Spasskaya Tower” z roku na rok nabiera rozpędu. Jeśli na Pokłonna Góra uznano obecność 70.000 widzów, ostatnia impreza odbyła się we wrześniu 2015 roku, od 5 do 13 TH-go dnia, wzięło udział około 200 tysięcy ludzi. Występy demonstracji zaczął codziennie o godzinie 20.00, ale w ciągu dnia nie zatrzymał żywotność festiwalu: kursy mistrzowskie, kiermasze, występy, imprezy, zatytułowany „” Spasskaya Tower „- dzieci,” flash mob i pokazać przedłożenie kwestii wojskowych i więcej. Każdy z 9 dni festiwalu było święto kończące pokazy światła i efekty specjalne.

Mając na określony temat

Należy zauważyć trend, który pojawił się w ostatnich latach jednym Music Festival „Spasskaya Tower” jest wspólnym tematem, poświęcony jakiejś historycznej dacie. Na przykład, w 2011 roku festiwal był poświęcony 300. rocznicy pojawienia się regularnych armii rosyjskiej orkiestr wojskowych. W 2012 roku obchodził 200-lecie Wojny Ojczyźnianej 1812. I muzyki-teatralny był, oczywiście, poświęcony tej dacie. Tematem wystawy w 2013 roku była następująca – „! Ożywienie tradycji, aby zachować historię”. W tym samym roku, festiwal były prowadzone przez trenera Shi Yongxin walki mnichów z Shaolin Chin. Przegląd roku 2014, ostatnia od 30 sierpnia do 7 września, został oznaczony przez wielu krajach do bojkotu – nie chcieli wysłać jego muzyków w Moskwie. Najważniejszą rzeczą jest to, że skrypt zostać przepisany w jak najkrótszym czasie. Ale festiwal orkiestr wojskowych „Spasskaya Tower” jest nadal w posiadaniu, a odbyło się na wysokim poziomie. Tematem pokazu było godne pierwszej wojny światowej. I muszę powiedzieć, że w 2015 roku, tematem „Spasskaya Wieża” była 70. rocznica wielkiego zwycięstwa nad hitlerowcami. „Spasskaya Wieża” festiwal orkiestr wojskowych, w 2015 roku zamknięto szereg uroczystych imprez poświęconych zwycięstwo i została przeprowadzona w bezprecedensowym wysokim poziomie odpowiednim.

Talisman festiwal

Rodzaj maskotką festiwalu był Mirey Mate, słynnego piosenkarza z Francji, stał się rycerzem Zakonu głównych krajów (Legion of Honor) dwukrotnie. Więc to oceniano jej pracę. Wielki piosenkarz w 2015 roku odwiedził nasz kapitał w tych świątecznych dniach po raz siódmy. Nie przegap festiwalu w 2014 roku, kiedy została wezwana nie iść.

Schemat rząd

Zakres tego święta jest fakt, że we wszystkich latach istnienia około 100 orkiestry wojskowe festiwalu wzięli udział goście z całego świata (40). Rosja po raz kolejny pokazuje światu otwartość i gotowość do współpracy.

dyrektorem muzycznym festiwalu jest Generał M. F. Halilov. Wszystkie lata największego międzynarodowego projektu kulturowego Rosji zawsze zajmuje Plac Czerwony. Festiwal „Spasskaya Tower” pochodzi i prowadzone w imieniu prezydenta Rosji V. V. Putina. Z roku na rok festiwal się coraz bardziej interesujące i utytułowanych zespołów.

Z roku na rok, wszystko reprezentatywny

Tak więc, w 2015 roku w ramach festiwalu były jeźdźcom szkoły andaluzyjskiej, ich show jest zdecydowanie najlepszy w Europie. Święto rozpoczyna przechodzenie połączonej muzyków orkiestry wojskowej, która przyszła wraz Twerską. Później po południu, wykonują one w różnych miejscach w Moskwie, gdzie dają bezpłatne koncerty. Przed 2015, Chiny i Meksyk wysłany do „Spasskaya Tower” tylko dla niektórych grup folklorystycznych, w tym samym roku kraje te były reprezentowane główne zespoły wojskowe. W ostatnim dniu wielkiego prezentacji pokazu stał się tradycją na Placu Czerwonym przychodzi połączone orkiestry wszystkich uczestników, składający się z 1500 muzyków.

Przecenić znaczenie tego święta jest trudne. Dlatego, muzyczno-teatralne w 2016 aktywnego preparatu zaczął natychmiast po zamknięciu bieżącego przeglądu.